Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#141 PostWysłany: 06 Paź 2014 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
tifosissima napisał(a):
drodzy, pomęczę Was jeszcze jednym drobnym pytaniem - czy macie zdanie o serwisie ticketbis.it? ceny są być może trochę zawyżone, ale wygląda na to, że wejściówki na derby Mediolanu można załatwić niemal od ręki... czy się mylę i to niepewne źródło?
http://www.ticketbis.it/biglietti-milan-inter

z góry wielkie dzięki za odpowiedź!

http://www.fly4free.pl/wyjazd-na-mecz-d ... -mediolan/
hej tutaj jest propozycja z viagogo, na Twojej stronie nie kupowałem,
w viagogo kupel kupowal na mecz Milanu w LM, to mu nawet list z potwierdzeniem zmiany nazwiska na bilecie dosłali / inna sprawa że jest to drozej niż nominał,

ciekawe jeszcze będzie na Roma - Juventus
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#142 PostWysłany: 06 Paź 2014 15:36 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 1
witam, moj debiut:)
Pomocy, zalogowałem się na listicket, celem kupienia biletu na mecz Romy z Bayernem
wszystko ładnie, pięknie do momentu potwierdzenia biletu, wyskakuje wtedy napis: Utilizzatore già esistente czyli, ze użytkownik juz istnieje
Moze ktoś pomóc w tym temacie?moze można to obejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#143 PostWysłany: 06 Paź 2014 17:27 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Mam pytanie do bywalców na meczach Serie A. Czy na dość chyba atrakcyjny mecz Lazio-Juventus będzie możliwość zakupu biletów przed meczem? Jakich należy się spodziewać cen? Gdy parę lat temu byłem na Meczu AC Milan-Sampdoria Genua nie było problemów z zakupem biletów rano przed meczem. Trzeba było jedynie pokazać dowód osobisty i nie dać się skusić konikom a potem trafić do odpowiedniej kasy. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#144 PostWysłany: 06 Paź 2014 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Na Milan-Barcelona kupiłem przed meczem po cenie nominalnej.
Trzeba trochę wytrwałości, bo 2 godziny przed meczem koniki wołają nawet i po 3x tyle za bilet, ale gdy zbliża się pierwszy gwizdek to wolą nie zostać z dodatkowym biletem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#145 PostWysłany: 16 Paź 2014 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
są bileciki na As Roma - Juventus,
http://www.fly4free.pl/mecz-roku-w-seri ... d-705-pln/
ciekawa opcja dla tych którzy chcą zobaczyć Juve/ łatwy dolot,
sam bym brał garściami ale akurat wtedy jesteśmy w Falun na Kowalczyk i Stochu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#146 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:07 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Kupiłem! Super opcja.

Ogólnie odkąd miałem 8 lat kibicowałem Juventusowi.
Po tylu latach pierwszy raz zobaczę na żywo. No i w obecnej chwili to 2 najlepsze włoskie zespoły.
Bilet za 50 eur + 3 eur prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#147 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:15 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
[quote="lahcimmm2"]są bileciki na As Roma - Juventus,
http://www.fly4free.pl/mecz-roku-w-seri ... d-705-pln/

Próbuję kupić te najtańsze bilety ale ciągle, kiedy już chcę przejść do płatności pojawia się error "10248 - Persona non valida".
Nie wiecie może w czym może być problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#148 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
nie miałem tak nigdy,
chociaż często ludzie piszą o problemach przy zakupie przez ten portal,
to chyba taki włoski urok, próbowałbym zmieniać przeglądarki, ip, itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#149 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:48 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Zmiana przeglądarek nie działa, ale może to kwestia tego co wpisuję w rubrykę country/district/city of birth? Czy trzeba wybrać polską narodowość czy to nie jest istotne? bo jak wpisałam, że jestem z Włoch to normalnie przeskoczyłam do płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#150 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:54 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Używałem opery i FF - działało na obu. Jedynie miałem problem przy rejestracji bo pokazywało, że hasło OK a potem nie chciało zatwierdzić. Ale jakoś w końcu poszło.

Przy płatności wpisywałem pochodzenie Polonia i dalej z automatu ustawiał się region, coś na "E" ... data urodzenia, imię i nazwisko i już OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#151 PostWysłany: 17 Paź 2014 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Witam,

Zastanawiam się nad wypadem na mecz Roma-Juventus w marcu, jednakże na stronie Romy dokładny termin meczu nie jest jeszcze podany, pytanie, jakie są szanse na to, że mogą przełożyć ten mecz z weekendu 28.02-1.03? Bo, że mogą zmienić godzinę meczu to wiem, ale zastanawiam się czy często przekładają w ogóle mecz z danego weekendu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#152 PostWysłany: 17 Paź 2014 10:34 

Legion1 napisał(a):
Witam,

Zastanawiam się nad wypadem na mecz Roma-Juventus w marcu, jednakże na stronie Romy dokładny termin meczu nie jest jeszcze podany, pytanie, jakie są szanse na to, że mogą przełożyć ten mecz z weekendu 28.02-1.03? Bo, że mogą zmienić godzinę meczu to wiem, ale zastanawiam się czy często przekładają w ogóle mecz z danego weekendu.

Kiedyś robiłem taką analizę dla ligi hiszpańskiej. Robi to się tak - znajdujesz serwis z "fixtures" sezonowymi dostępnymi nie tylko dla obecnego, ale również dla minionych sezonów. Kwerendą pobierasz dane do Excela, wyciągasz formułą dzień tygodnia z daty meczu (np. numerycznie - numer dnia tygodnia) i robisz sobie statystykę jak często ten dzień nie jest równy 6 albo 7 dla topowych drużyn (te są "zagrożone" przełożeniem meczu np w rezultacie uczestnictwa w LM czasami w Anglii jeśli się nie mylę przekładane są mecze pucharowe, jeśli nie Anglia to sorry ale w jakiejś lidzie tak jest). I to Ci da jakiś obraz :)
Tylko pamiętaj, żeby określić poniedziałek jako dzień nr 1 a nie 7.
Góra
 PM off
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#153 PostWysłany: 17 Paź 2014 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Anonymous napisał(a):
Legion1 napisał(a):
Witam,

Zastanawiam się nad wypadem na mecz Roma-Juventus w marcu, jednakże na stronie Romy dokładny termin meczu nie jest jeszcze podany, pytanie, jakie są szanse na to, że mogą przełożyć ten mecz z weekendu 28.02-1.03? Bo, że mogą zmienić godzinę meczu to wiem, ale zastanawiam się czy często przekładają w ogóle mecz z danego weekendu.

Kiedyś robiłem taką analizę dla ligi hiszpańskiej. Robi to się tak - znajdujesz serwis z "fixtures" sezonowymi dostępnymi nie tylko dla obecnego, ale również dla minionych sezonów. Kwerendą pobierasz dane do Excela, wyciągasz formułą dzień tygodnia z daty meczu (np. numerycznie - numer dnia tygodnia) i robisz sobie statystykę jak często ten dzień nie jest równy 6 albo 7 dla topowych drużyn (te są "zagrożone" przełożeniem meczu np w rezultacie uczestnictwa w LM czasami w Anglii jeśli się nie mylę przekładane są mecze pucharowe, jeśli nie Anglia to sorry ale w jakiejś lidzie tak jest). I to Ci da jakiś obraz :)
Tylko pamiętaj, żeby określić poniedziałek jako dzień nr 1 a nie 7.



Właśnie patrzyłem na terminarz LM i akurat ten weekend meczowy wypada pomiędzy meczami 1/8 LM, myślę, że w tym sezonie są ogromne szanse, że zarówno Roma jak I Juventus wyjdą do 1/8 LM więc może to stwarza szanse na to, że termin meczu będzie sztywny ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#154 PostWysłany: 17 Paź 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Chcę przez listicket kupić bilet na Sampdoria - Roma. Bilety w sprzedaży od 2 dni, ale tylko dla tych, którzy mają jakąkolwiek włoską fankartę (wymienionych jest kilkadziesiąt klubów). Da się to jakoś obejść?
Klub skierował mnie do sprzedaży telefonicznej, ale wolę online. W najgorszym razie poczekam, aż przyjadę na miejsce, bo kompletu na pewno nie będzie.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#155 PostWysłany: 17 Paź 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Donovaninho napisał(a):
Chcę przez listicket kupić bilet na Sampdoria - Roma. Bilety w sprzedaży od 2 dni, ale tylko dla tych, którzy mają jakąkolwiek włoską fankartę (wymienionych jest kilkadziesiąt klubów). Da się to jakoś obejść?
Klub skierował mnie do sprzedaży telefonicznej, ale wolę online. W najgorszym razie poczekam, aż przyjadę na miejsce, bo kompletu na pewno nie będzie.


Przy wyborze biletu na pewno wybierasz dobrą opcję? Bo przy kupowaniu biletów na Roma-Juve jest do wyboru rejestracja z włoską kartą albo wpisanie nowych danych i wtedy kupno idzie bez problemu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#156 PostWysłany: 17 Paź 2014 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Tak, myślę, że wybieram dobrą opcję :)
Korzystałem już z tej strony, wiem, jak to powinno wyglądać. Na ten mecz na listicket są tylko bilety "Purchasable only with the following cards" i dalej litania z 50 klubów - https://www.listicket.com/ticketing/acq ... -2014-2015
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#157 PostWysłany: 17 Paź 2014 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Donovaninho napisał(a):
Tak, myślę, że wybieram dobrą opcję :)
Korzystałem już z tej strony, wiem, jak to powinno wyglądać. Na ten mecz na listicket są tylko bilety "Purchasable only with the following cards" i dalej litania z 50 klubów - https://www.listicket.com/ticketing/acq ... -2014-2015



faktycznie też patrzę i tutaj innej opcji nie ma do wyboru. Ciekawe od czego to jest zależne :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#158 PostWysłany: 17 Paź 2014 12:40 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Anonymous napisał(a):
Legion1 napisał(a):
Witam,

Zastanawiam się nad wypadem na mecz Roma-Juventus w marcu, jednakże na stronie Romy dokładny termin meczu nie jest jeszcze podany, pytanie, jakie są szanse na to, że mogą przełożyć ten mecz z weekendu 28.02-1.03? Bo, że mogą zmienić godzinę meczu to wiem, ale zastanawiam się czy często przekładają w ogóle mecz z danego weekendu.

Kiedyś robiłem taką analizę dla ligi hiszpańskiej. Robi to się tak - znajdujesz serwis z "fixtures" sezonowymi dostępnymi nie tylko dla obecnego, ale również dla minionych sezonów. Kwerendą pobierasz dane do Excela, wyciągasz formułą dzień tygodnia z daty meczu (np. numerycznie - numer dnia tygodnia) i robisz sobie statystykę jak często ten dzień nie jest równy 6 albo 7 dla topowych drużyn (te są "zagrożone" przełożeniem meczu np w rezultacie uczestnictwa w LM czasami w Anglii jeśli się nie mylę przekładane są mecze pucharowe, jeśli nie Anglia to sorry ale w jakiejś lidzie tak jest). I to Ci da jakiś obraz :)
Tylko pamiętaj, żeby określić poniedziałek jako dzień nr 1 a nie 7.

:shock: :shock: :shock:

Z weekendu 28.02 - 1.03 (właściwie to będzie 27.02 - 1.03) przełożyć nie przełożą, chyba że wystąpią nieprzewidziane okoliczności.
Wszystko będzie zależało od meczy w LM. Jeżeli albo Juve albo Roma zagrają w 1/16 w drugiej serii, czyli w meczach 24 lub 25 lutego, to mecz na 98% odbędzie 1.03. W każdym innym przypadku mecz może się odbyć w piątek lub sobotę a będzie to wiadomo na pewno nie wcześniej niż w styczniu.
Równie ważne są terminy pucharu Włoch - 4 marca wypadają pierwsze mecze półfinałów, które także będą miały (niewielki) wpływ na ustalenie kalendarza.

-- 17 Paź 2014 11:48 --

Donovaninho napisał(a):
Tak, myślę, że wybieram dobrą opcję :)
Korzystałem już z tej strony, wiem, jak to powinno wyglądać. Na ten mecz na listicket są tylko bilety "Purchasable only with the following cards" i dalej litania z 50 klubów - https://www.listicket.com/ticketing/acq ... -2014-2015

Musisz posiadać tzw Tesserę, czyli włoską kartę kibica i tego nie obejdziesz. Bilet możesz kupić też na miejscu ale tylko z dowodem.
Ewentualnie pobaw się w wyrobienie swojej karty, choć nie jestem w 100% pewien, czy nieWłochowi taką wyrobią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#159 PostWysłany: 17 Paź 2014 13:11 

Maciek78 napisał(a):
Ewentualnie pobaw się w wyrobienie swojej karty, choć nie jestem w 100% pewien, czy nieWłochowi taką wyrobią.

Można wyrobić membershipa np na Juventus i to nie będąc Włochem, jest on jakiś uboższy niż ten ich ale może przejdzie.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: wszystko o Seria A
#160 PostWysłany: 17 Paź 2014 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Zdecydowanie bardzo możliwe, że mecz będzie włąsnie 1.03. Bo to zwyczajna pora na szlagiery, choc ostatni mecz był równiez w niedziele, aczkolwiek o nietypowej jak dla Serie A 18.00.
Co do karty kibica podobno potrzebne jest wloskie obywatelstwo, ale da sie to obejsc włoskim adresem, bez tego moze byc problem, chyba ze mozliwe jest ( tak jest w przypadku Juve) wyrobienie miedzynarodowej karty kibica, która w przeciwienstwie do włoskiej karty kibica - płatna jest co roku, aby ją odnowic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group