Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2023 17:52 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 8
Hej, wybieram się na początku marca do Rzymu i chciałbym się wybrać na mecz AS Roma - Juventus Tiryn 03.05.2023.
Niestety na oficjalnej stronie Romy ceny zaczynają się od 109eur.
Na Vivaticket można dorwać za 50eur i to już jest akceptowalna dla mnie cena natomiast trzeba podać ten cholerny fidelity card number..
Dwa dni wcześniej będę na meczu Napoli wraz z trzema kumplami i zamawiamy właśnie Napoli Fidelity Card więc myslę, że uda nam się kupić bilety dla siebie ale są jeszcze dwie osoby chętne na mecz w Rzymie i niestety nie mają Fidelity Card. Czy jest jakaś szansa kupić bilety dla nich na swoją kartę? Albo może znacie jakieś miejsce gdzie już dziś uda nam się kupić bilety bez fidelity? Na miejscu w Rzymie czy coś?
Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny :)



Ps. Myślałem też żeby tym dodatkowym osobom wykupić fidelity card jakiejś drużyny z serie B np. za 10eur, może to jest jakieś rozwiązanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 30 Sty 2023 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
poczytaj temat dot. spotkań w SERIE A tutaj na forum. Pisałem o tym fidelity
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Sty 2023 18:12 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 8
Czytałem, pierwsze co zrobiłem to przejrzałem lupkę ale chyba nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi lub przeoczyłem Twoją wypowiedź.
Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Sty 2023 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Nie mam pojecia co to znaczy Wyrabiamy kartę FIdelity.
Wyrobiliscie będziecie wyrabiac otrzymaliscie?
Jest to karta kibica włoch. Jeszcze kilka lat temu zeby wyrobic Fidelity trzeba bylo miec adres w Italii bo tam kartę wysyłali.
Nie można było mieć kart fidelity kilku klubów.
I to ,zę bedziesz miał np. Fidelity Bari nie oznacza, że uda ci sie kupic bilety na sektor Roma w meczu z Juve.
Jest to odpowiednik karty kibica jak w PL.
Mając kartę kibica Legii nie kupisz bilety na mecz Lech Pogon.

Bilet mozesz kupic u konika pod stadionem moze ci sie uda wejsc. Kazdy bilet jest na konkretne dane, także jeden steward ciebie wpusci inny nie.
Bilety na otwartą sprzedaż zazwyczaj ruszają kilka dni przed meczem. Zazwyczaj jest problem zeby kupic na atrakcyjne mecze, nie licz jesli podejdziesz z otwartej sprzedazy ze bedziesz wybieral sektor czy dane miejsce, raczej bierze się co jest bez względu na cenę.
Kiedys na listicket/vivaticket były wskazane stacjonarne miejsca w kazdym regionie gdzie mozna bylo kupic bilety. Popróbuj na stadionie jesli bedziesz kilka dni wczesniej w Rzymie, albo w sklepach kibica.
Ja kiedyś kupiłem w Mediolanie bilet na mecz Neapol - Juve na tydzień przed meczem, ale musialem pokazac dowody wszystkich osób, których dotyczył zakup. I kupiłem to w licencjonowanym sklepie sprzedaży biletów na mecze piłkarskie ( listę wlasnie wzialem ze strony listicket - dzisiaj to chyba vivaticket)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Sty 2023 20:38 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 8
Wyrabiamy to nie to samo co:
-wyrobiliśmy
-będziemy wyrabiać
-otrzymaliśmy

Myślę, że przez problemy w rozumowaniu czytanego tekstu mogłeś nie zrozumieć.
Wyrabiamy odnosi się do czynności wykonywanej w tej chwili, czyli jak pisałem ten tekst to w tamtym czasie wyrabiałem karty dla siebie oraz kolegów a teraz mogę powiedzieć, że już wyrobiłem - mam nadzieję, że teraz nadążasz :)


Doradzasz mając info, którego zaczerpnąłeś kilka lat temu i musisz być świadom, że możesz kogoś wprowadzić w błąd.
Teraz wygląda to w ten sposób, że np. na vivaticket chcąc zakupić bilet na mecz Roma-Juventus musisz zweryfikować się za pomocą Fidelity Card klubu z serie A,B lub C i nie ma znaczenia, którego klubu - chodzi tylko o weryfikację osoby, która zakupuje bilet.
Nie potrzebnie porównujesz zakup biletu w Ekstraklasie do zakupu biletu w Serie A - bezsens, zerowe przełożenie.

Niemniej dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Sty 2023 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Nie, nie musisz miec fidelity card.
Byłem na meczu Lecce - Juve jakies 3 miesiąće temu. I kupilem bilet w wolnej sprzedaży bez fidelity card.


Fidelity card to karta kibica, która upoważnia
a) do zakupu biletu w przedsprzedaży
b) zakupu na konkretne sektory tj. zastrzeżone dla najzagorzalszych kibiców.

Kupując bilet na np. Pescare w październiku 2021 nikt mnie nie pytał o żądną kartę, chyba, że chciałbym jakiś "kibicowski" sektor. W każdym razie jak kupujesz bilety przez vive musisz wpisać swoje dane. Nie wiem skad wziales info, że możesz kupic fidelity każdego teamu



Ale jeśli masz aktualne info - sprawdzone tj. kupieniem biletu przez viva będą w PL , to świetnie to daj feedback w odpowiednim temacie bo na pewno wielu się to przyda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Sty 2023 21:20 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 8
-- 30 Sty 2023 21:18 --

Musisz mieć fidelity card, żeby zakupić bilet na mecz Romy z Juventusem na stronie vivaticket.
Wejdź i zobacz, że już na samym początku masz rozwijaną listę i wszystkie kluby serie A B C i obok numer karty do podania.


Kupując na miejscu nie musisz mieć fidelity wystarczy, że okażesz dowód.
Na stronie ASROMA nie musisz posiadać tej karty również.

-- 30 Sty 2023 21:20 --

Poza tym na vivaticket otworzy się również sprzedaż biletów bez fidelity card lecz dopiero na kilka dni przed spotkaniem.

-- 30 Sty 2023 21:20 --

Poza tym na vivaticket otworzy się również sprzedaż biletów bez fidelity card lecz dopiero na kilka dni przed spotkaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Sty 2023 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
z tego co widzę - na viva na razie sprzedają tylko na Ospiti, także na sektor gości,
Czy z karta fidelity Napoli kupisz bilety na Rioma - Juve na ospiti. No próbuj, próbuj, daj znać jak się uda. :lol:

Na viva nadal musisz przechodząc bezposrednio do platnosci, kupujac w otwartej sprzedazy podać swoje dane w tym z dowodu. Nawet w sytuacji kupna biletów w otwartej sprzedaży. Dlatego "konikowanie" w Italii jest trudne, bo wiekszosc stewardów patrzy na dane z biletu i porónouje z dowodem, czy da się wejsc na nazwisko Jan Kowalski - pewnie się da, ale czasem trzeba sie odbijac od roznych stewardów.

Ma to na celu właśnie uniemożłiwienie wejscia szerszej grupy np. kibicow Napoli na mecz Salernitana - Juventus bo wtedy, powiedzmy sobie szczerze byłaby rzeźnia.
Ostatnio zrobili obostrzenia ze na mecz
Salerno - Neapol czyli derby Kampanii bilety mogli kupic tylko kibice ktorzy mieszkaja w Kampanii ,mimo posiadania fidelity jednej czy drugiej druzyny.

To, że na viva coś sie rozwija nie znaczy, że jest to dla Ciebie kupowalne. Tam jest mnóstwo obostrzeń włąsnie mających na celu utrzymanie spokoju.

Pytania zasadnicze:
a) Masz fidelity Neapol - zamówiłeś - otrzymałeś numer? masz fizyka.
b) dzieki fidelity Napoli kupiles już bilety na jakiś mecz? ( w sensie masz etixy na mailu).

edyta:
włąsnie o to chodiz, że być może próbujesz kupic bilety za 50 euro na sektor ospiti ( gości) lub tez na sektor kibicowski Romanistów i po to jest fidelity ale nadal wpisujac numer np fidelity Napoli nie znaczy, ze system to łyknie. Mniemam ze na stronie Romy masz bilety na inny sektor po 100 euro, wlasnie dla tzw. pikników lub też turystyow, dlatego fidelity nie wymaga.

Widzę, że jedyne co się zmieniło od lat to jest to, że zaczeli akceptowac fidelity dla zagranicznych no Serie A idzie z postępem.

Co do wprowadznaia w błąd - to najpeirw kup bilet, sprawdz, a potem ew. szerz dobrą nowinę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Lut 2024 20:42 

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 5
właśnie kupiłem bilet za 29€ na jutrzejszy Hellas - Juve. w ostatnim kroku zaznaczyłem, że jestem rezydentem Werony, bo dla Foreign Country musiałbym podać numer Fidelity Card... mam nadzieję, że mnie wpuszczą (o ile zdążę, bo samolot ląduje o 16:55 :lol: )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Lut 2024 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Na ten mecz wybiera się więcej osób z forum w tym ja, spokojnie :)

PS. Nawet jest osobny temat z tym związany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group