Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Sty 2020 17:33 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
W Turcji bilety wchodza do sprzedazy na kilka dni przed meczem I nie mozna kupowac ich wczesniej. W razie jakby twoja karta passolig nie byla gotowa( czas oczekiwania to 3 tygodnie) to po okazaniu paszportu dostaniesz kartonik umozliwiajacy jednorazowe wejscie na mecz. Tak wyglada sytuacja kiedy o passolig aplikuje sie online. nie mam pojecia czy mozna to wyrobic od reki na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
#22 PostWysłany: 07 Wrz 2020 15:43 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
12 wrzesnia startuje nowy sezon. Czy pierwsze kolejki będą rozgrywane z udziałem publiczności?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Lip 2022 00:47 

Rejestracja: 14 Gru 2017
Posty: 49
Loty: 52
Kilometry: 73 879
WItam,

czy jest konieczne odebranie tej karty Paso? Chciałbym załatwic sprawy z biletem przed meczem, a system pokazuje ze odbiór karty nie jest możliwy w niedziele (a wtedy jest mecz).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 01 Maj 2023 11:14 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Mały update, może komuś się przyda

Po założeniu kart passolig dla mnie i mojej żony, miałem problem z ich doładowaniem. Mimo że system biletowy rozpoznawał dane naszej dwójki, nie mogłem przejść do opcji doładowania karty, gdyż wyskakiwała informacja "aby ją doładować, nalezy posiadac kartę passolig...". Jednak obecnie jest opcja zapłaty za bilety (posiadając wykupioną kartę) za pomocą karty kredytowej, a mnie nawet się udało zapłacić Revolutem.

Teraz pozostaje tylko odebrać bilety na mecz pod stadionem :lol: :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 30 Maj 2023 17:33 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Zapomniałem po meczu napisać - odbiór biletów bezproblemowy, po weryfikacji paszportów. Wokół stadionu Antalyasporu mnóstwo knajpek, gdzie można spędzić czas przed meczem. Na samym stadionie tez do kupienia są jakieś przekąski czy napoje. Doping kibiców Besiktasu :shock: Miazga.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Wrz 2023 15:48 

Rejestracja: 18 Sty 2023
Posty: 7
Da się ten pasoling ogarnąć na miejscu? Pod stadionem jakoś w 2-3 dni przed meczem? Czy trzeba internetowo? Zamówiłem bilety na mecz przez Biletwise i chyba już żałuję bo myślałem że to kompleksowa usługa z wyrobieniem karty pasoling, a dziś dostałem maila ze wyrobią mi ale za 40€ .. Za bilet pewnie też sporo przepłaciłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Wrz 2023 18:15 

Rejestracja: 25 Gru 2016
Posty: 8
Loty: 33
Kilometry: 46 218
Abej napisał(a):
Da się ten pasoling ogarnąć na miejscu? Pod stadionem jakoś w 2-3 dni przed meczem? Czy trzeba internetowo? Zamówiłem bilety na mecz przez Biletwise i chyba już żałuję bo myślałem że to kompleksowa usługa z wyrobieniem karty pasoling, a dziś dostałem maila ze wyrobią mi ale za 40€ .. Za bilet pewnie też sporo przepłaciłem.


cześć, wracamy w 2023 :) czy udało Ci się ogarnąć bilety na mecz? są one bez problemu dostępne na mecze ze zwykłymi zespołami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Wrz 2023 17:57 

Rejestracja: 18 Sty 2023
Posty: 7
Wybieram się w następnym tygodniu, kupiłem bilety na Besiktas, ale kusi mnie Galatasaray z LM i w kolejny weekend Besaksehir z Galatą, ale nie chce przez pośrednika kupować biletów stąd pytanie o wyrobienie pasoling na miejscu, ile czasu zajmie i jakie koszta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Sty 2024 15:37 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Rownież podobne pytanie. 10 lutego 2024 Galatasaray-Istambul Basaksehir. Pasoling na miejscu, ile czasu zajmie i jakie koszta ? Czy możma wówczas jeszcze kupić jakieś tanie bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Sty 2024 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Passoling.com.tr czy działa Wam ta strona? Chcę kupić bilety na mecz Besiktasu i nie mogę się zarejestrować. Coś się pozmieniało?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Sty 2024 23:56 

Rejestracja: 18 Gru 2018
Posty: 28
Witam, mam podobny problem, strona passoling nie działa mi od 2 dni. Wysłałem do nich maila, ale na razie cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off
RaDiDaM lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 17 Mar 2024 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 251
Kilometry: 475 688
niebieski
Byłem miesiąca temu na meczu Besiktas - Konyaspor. Spotkanie odbyło się o godz. 20. Było około 30-35 tys. ludzi. Do zakupu potrzebny był passoling.

Wybraliśmy miejsca wzdłuż boiska na przeciwko głównej trybuny. Koszt około 180.00 PLN.

Jeżeli chodzi o doping, był bardzo dobry. Najlepszy był początek meczu, kiedy to sędzia gwizdnął po raz pierwszy i całe trybuny skakały, aż było czuć drgania trybun pod naszymi stopami.

Co ciekawe - cały mecz staliśmy, mimo że była to trybuna wzdłuż boiska.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group