Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 25 Mar 2022 00:38 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
ktoś wybiera się gdzieś w tym roku ? myślałęm o AT ale nie ma biletów, zostaje tak naprawdę Hungaroring z general admission za 125 eur.. bo tak to widzę ze lipa straszna;/ czy czekać az sie jeszcze pojawią? sprawdzałem na oficjalnej https://tickets.formula1.com/en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#182 PostWysłany: 25 Mar 2022 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 144
niebieski
Nie lepiej Monza?

Jeszcze jak Grande Strategia wyjdzie to będzie szaleństwo tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 25 Mar 2022 13:17 

Rejestracja: 14 Kwi 2016
Posty: 76
radziu89 napisał(a):
ktoś wybiera się gdzieś w tym roku ? myślałęm o AT ale nie ma biletów, zostaje tak naprawdę Hungaroring z general admission za 125 eur.. bo tak to widzę ze lipa straszna;/ czy czekać az sie jeszcze pojawią? sprawdzałem na oficjalnej https://tickets.formula1.com/en


u sprawdzonych pośredników jest sporo taniej, np GA na Hungaroring jest za 99 E, trybuna Bronze 190 E,

https://gpticketshop.com/pl/f1/f1-grand ... ckets.html
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 28 Mar 2022 10:23 

Rejestracja: 26 Maj 2021
Posty: 82
Hungaroring - my kupowaliśmy za 99€ (cały weekend) na GPticketshop.hu. Cena biletu ok, ale ceny hoteli x2 na ten weekend...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 28 Mar 2022 21:13 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
własnie sprawdziłem ceny noclegów itd , i faktycznie dramat :) pytanie jak nie w tym sezonie, to kiedy w następnym za to się zabrać? kiedy ogłaszają kalendarz? z jednej strony nie chciałbym wspierać Orbana, z drugiej strony najbliżej autem są właśnie Węgry i AT ( sold out ) i termin nie pasuje ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 31 Mar 2022 08:13 

Rejestracja: 26 Maj 2021
Posty: 82
Zobacz tu: https://tickets.formula1.com/en

Jest kalendarz, możesz się zapisać na alert i jak zacznie się sprzedaż na dany wyścig, to dostaniesz powiadomienie.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#187 PostWysłany: 31 Mar 2022 09:33 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
radziu89 napisał(a):
własnie sprawdziłem ceny noclegów itd , i faktycznie dramat :) pytanie jak nie w tym sezonie, to kiedy w następnym za to się zabrać? kiedy ogłaszają kalendarz? z jednej strony nie chciałbym wspierać Orbana, z drugiej strony najbliżej autem są właśnie Węgry i AT ( sold out ) i termin nie pasuje ...


GP Węgier jest zawsze pod koniec lipca/początek sierpnia.
Zrób rezerwacje hotelu już teraz ale np. na dwa ostatnie weekendy lipca i pierwszy weekend sierpnia (może być nawet teraz jeżeli są dostępne daty).

Sam kalendarz podają pod koniec roku. Bilety na GP Węgier kupuj tutaj: https://www.gpticketshop.com/pl/index.html
To jest oficjalny organizator tego GP. Jak będzie potwierdzony termin wyścigu to odwołasz rezerwacje hotelu, która nie trafia w odpowiednią datę.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#188 PostWysłany: 01 Lip 2022 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Kochani ! :)

1. Czy powiecie mi kiedy najlepiej kupować bilety na europejskie wyścigi Formuły 1 na kolejny sezon [2023] ?
Chodzi oczywiście o kupienie ich w możliwie najniższej cenie.

2. W jakim terminie zostaną udostępnione do sprzedaży bilety na sezon 2023 ?
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 01 Lip 2022 22:42 

Rejestracja: 09 Paź 2021
Posty: 131
niebieski
Sam kalendarz F1 jest zatwierdzany pod koniec sezonu, czy nawet po jego zakończeniu. Wydaje mi się że pierwsze bilety to gdzieś dopiero luty się pojawiają ale nie dam sobie ręki uciąć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 02 Lip 2022 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Już w listopadzie/grudniu są bilety na kolejny sezon.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#191 PostWysłany: 02 Lip 2022 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Jak chcesz kupić bilety na F1 to subskrybujesz oficjalną stronę danego toru, na który wyjazd Cię interesuje i masz info z pierwszej ręki kiedy wystartuje sprzedaż. Nie ma jednego wspólnego terminu startu sprzedaży na wszystkie wyścigi nowego sezonu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#192 PostWysłany: 03 Lip 2022 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
@kemot
@makdeb
@Miszla

Dziękuję wam za odpowiedzi ! :)

Jakie tory w Europie są najbardziej warte pojechania na wyścig F1 ?
Będę chciał wybrać jeden tor i kupić na niego bilet.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 03 Lip 2022 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Wg mnie Monza ze względu na atmosferę. Budapeszt jeżeli ma być najbliżej i najtaniej. Austria tez super atmosfera i podobnie Silverstone.
W Belgii są też świetne wyścigi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#194 PostWysłany: 03 Lip 2022 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
@makdeb

Dzięki za podpowiedzi ! :)

Czy możecie powiedzieć mi jeszcze jaka będzie różnica w cenie między biletem na trybuny, z przydzielonym miejscem, na wyścig w Budapeszcie i jego odpowiednikiem na droższe tory takie jak Monza, Austria, Silverstone, Belgia ?

Z tego co wyczytałem nie powinno się kupować biletu General Admission, bo trwa tam walka o zajmowanie miejsc do oglądania wydarzeń na torze. Chciałbym więc bilet na trybuny gdzie będę miał przydzielone miejsce. Chciałbym więc się dowiedzieć jakiego rzędu, mniej więcej, będzie różnica w cenie biletu na trybunę w Budapeszcie i droższych torach.

To ułatwi mi wybór toru, na który będę polował na bilet. Zasubskrybuję stronę toru i będę czekał na maila z informacją kiedy zacznie się sprzedaż biletów, by kupić bilet w pierwszej kolejności.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 03 Lip 2022 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Na Hungaroringu opcja GA jest bardzo fajna, zwłaszcza, że tor jest nieco niżej niż trybuny, dzięki czemu mamy niezły kąt widzenia.
Byłem na Silver i Bronze na Węgrzech i różnica względem GA jest minimalna. Co więcej, Bronze wg mnie jest ciekawsze od Silver, które po prostu jest usytuowane bliżej startu/mety.

Co do cen to GA to ok. 100 eur za weekend, na Bronze 120 eur a silver to również zalezy od trybuny ale ok. 150-180 eur.
Monza 120 za GA, a najtańsze sektory po 170 eur za weekend.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#196 PostWysłany: 06 Lip 2022 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
@makdeb
Dzięki !!!!!!!!!!! :)

Jeszcze dwa pytanka:

1.
Kiedy będzie podane na jakich torach i w jakich terminach będą odbywały się wyścigi Formuły 1 w Europie w 2023 roku ?

2.
Czy jest szansa, że pierwszy europejski wyścig sezonu 2023 odbędzie się na Imoli ?
Czyli tak samo jak w sezonie 2022.

- - -

Chcę się już teraz dobrze przygotować do kupna biletu żeby nie przegapić najniższych cen. Chętnie kupiłbym bilet na pierwszy wyścig w Europie w sezonie 2023. Tak żeby nie czekać zbyt długo ma doświadczenie F1 na własnej skórze :)
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 06 Lip 2022 11:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@ELBE
Póki co nic nie wiadomo, ale tory w Europie będą na 95% takie, jakie w tym roku z wyłączeniem Spa

Widziałem ,że Telegraaf podał prowizoryczny kalendarz na sezon 2023 co w plotkach chodzi:
- Sezon zacznie się 5 marca w Bahrajnie
- Dwa tygodnie później Arabia Saudyjska i Australia
- Miami w maju i po tym wyścigu od razu Kanada
- Monako zostaje w kalendarzu
- RPA w kalendarzu
- 23 lub 24 wyścigi, w zależności czy odbędzie się GP Chin
- Jedyna szansa dla Spa i Paul Ricard to problemy z organizacją wyścigu w RPA
- Las Vegas 18 listopada (sobota)
- Sezon zakończy się w Abu Dhabi w grudniu

Więc ad 2 - nie zakładałbym tego tak pewnie, swoje miejsce terminowe w kalendarzu mają tory, które są od dawna (Węgry ostatni przed przerwą wakacyjną, Monako jest ok. 25.05), ale to też raczej kwestia ograniczenia do 2 tygodni bo jak konkretnie poukładają to nie ma info
Przejrzyj nawet na Wikipedii kalendarze poprzednich sezonów, da radę zauważyć pewną prawidłowość ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 06 Lip 2022 14:46 

Rejestracja: 09 Paź 2021
Posty: 131
niebieski
@ELBE Kalendarz na ten rok był klepnięty/ogłoszony 15 października więc pewnie od tego momentu można dopiero zacząć zerkać w stronę biletów. Dla przykładu wydaje mi się że bilety na Imolę trafiły do sprzedaży bardzo późno - mam maila od F1 z 29 marca że rozpoczęła się sprzedaż, może wcześniej z nieoficjalnych kanałów dało się nabyć.
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#199 PostWysłany: 13 Lip 2022 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
@michzak
@miszla
Dzięki za odpowiedzi ! Dajcie pyska :)

Przybywam jeszcze z poniższymi pytankami.

Autodromo Enzo e Dino Ferrari / IMOLA
1. Czy jest sens kupować bilet GENERAL ADMISSION na F1 na ten tor w sezonie 2023 ?
2. Czy na terenie GA na tym torze są miejsca, w których da się z przyjemnością oglądać wyścig ?
Nie chciałbym kupić biletu GA i się zawieść, bo nie będzie wiele widać, albo będzie można oglądać wyścig tylko w nieciekawych miejscach.

Circuit de Barcelona-Catalunya
3. Czy jest sens kupować bilet GENERAL ADMISSION na F1 na ten tor w sezonie 2023 ?
4. Czy na terenie GA na tym torze są miejsca, w których da się z przyjemnością oglądać wyścig ?

- - -

Mam też jedną informację.
Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na Formułę 1 w roku 2023 na tor Red Bull Ring / Spielberg, Austria. Równo rok przed wydarzeniem !!! Jeśli ktoś chce się wybrać warto kupować bilety już teraz żeby się przypadkiem nie sprzedały.
STRONA WWW TORU: https://www.redbullring.com/
OFICJALNA STRONA WWW Z BILETAMI NA TEN TOR: https://tickets.redbullring.com/en/f1/
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 14 Lip 2022 08:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
ELBE napisał(a):
Autodromo Enzo e Dino Ferrari / IMOLA
1. Czy jest sens kupować bilet GENERAL ADMISSION na F1 na ten tor w sezonie 2023 ?
2. Czy na terenie GA na tym torze są miejsca, w których da się z przyjemnością oglądać wyścig ?

Patrząc na mapkę: https://www.autodromoimola.it/f1-ticket ... tor_EN.pdf
nie wygląda to źle, obie strefy są w całkiem fajnych miejscach, ale najpierw bym obejrzał Youtube żeby rzucić okiem co stamtąd widać

ELBE napisał(a):
Circuit de Barcelona-Catalunya
3. Czy jest sens kupować bilet GENERAL ADMISSION na F1 na ten tor w sezonie 2023 ?
4. Czy na terenie GA na tym torze są miejsca, w których da się z przyjemnością oglądać wyścig ?

Ten tor jest słynny z procesji i małej ilości akcji

Prawdę mówiąc moim zdaniem najlepsze tory na GA to Austria (tor jest w niecce, więc właściwie z polany przy prostej między T3 i T4 będzie widać z 70% toru) oraz Węgry (dużo miejsca, praktycznie wzdłuż całego toru jest GA), chociaż tam to nie wiem czy już nie lepiej będzie trybun wziąć - dopłata aż taka duża nie jest przy takiej skali wydatków.
Ewentualnie Monza, jednak atmosfera tam może być niezła ;) wada - na pewno drogie noclegi
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group