Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 147
niebieski
Planując wyjazd do Japonii natknęłam się na informacje dotyczące renowacji jednych z głównych atrakcji turystycznych.
Planując pobyt można wziąć (lub nie) to pod uwagę.
Np. w 2013 r. wiedząc o wielkiej renowacji zamku w Himeji, po prostu odpuściłam w planie, skupiając się na innych miejscach. Ale w tym roku to nadrabiam :)
Poniżej lista, za www.japan-guide.com/event/construction.html - może komuś się przyda :)

Nikko
Toshogu
2007-03.2024

Kioto
Kiyomizudera
2008-03.2020
Enryakuji
2016-2026

Nara
Yakushiji
01.2011-04.2020

Miyajima
Torii
06.2019-ok. 06.2020

Inuyama
Zamek Inuyama
do 12.2019

Matsuyama
Dogo Onsen Honkan
01.2019-2026

Kumamoto
Zamek Kumamoto
do wiosny 2021
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 31 Paź 2019 06:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 147
niebieski
Do listy dojdzie zapewne przepiękny zamek w Naha na Okinawie... (w którym za miesiąc miałam być po 30tu latach marzeń...) ?

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/japoni ... ie/hw6b2hh
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group