Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rzym-karta Roma Pass
#1 PostWysłany: 17 Gru 2019 21:23 

Rejestracja: 17 Gru 2019
Posty: 4
Witam,
jakie są zasady odbioru biletu darmowego dla dziecka, kiedy ja będę miał zarezerwowane wejście z kartą Roma Pass?.
Na oficjalnej stronie nie widzę opcji rezerwacji dla dziecka.
Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 20 Sty 2020 20:23 

Rejestracja: 17 Gru 2019
Posty: 4
Witam,
właśnie wróciłem z Rzymu- w Colosseum w 13.01.2020r. przy rezerwacji na godzinę 9:45 kolejka na kilkanaście osób, chociaż w miarę upływu czasu
podczas zwiedzania wyraźnie się zagęszczało.
Jeżeli dorosły ma kartę Roma Pass ,dziecko dostaje bezpłatną wejściówkę.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Cze 2022 19:46 

Rejestracja: 14 Cze 2022
Posty: 1
Dzień dobry,

Mając rezerwację do Koloseum na 9:30 oraz kartę Roma Pass czy mogę mieć problemy czasowe żeby odebrać Forum Super Pass przed wejściem? Niby jest osobne wejście "Valadier" ale zastanawia mnie na ile wcześniej musiałbym się pojawić żeby odebrać bilet i przejść kontrolę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group