Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Frontier Airlines
#1 PostWysłany: 02 Sty 2019 07:04 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
czy ktoś wie, na ile restrykcyjnie sprawdzają rozmiar bagażu podręcznego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#2 PostWysłany: 02 Sty 2019 07:51 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
lukasz666 napisał(a):
czy ktoś wie, na ile restrykcyjnie sprawdzają rozmiar bagażu podręcznego?

Nie widziałem, aby komuś sprawdzali, leciałem tylko kilka razy
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#3 PostWysłany: 10 Lip 2019 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
hej,
dlaczego przy każdej probie wyświetlenia lotow z ich wyszukiwarki i z przejścia z gogle flighs pokazuje się takie cos ?

Załączniki:
frontier.JPG
frontier.JPG [ 15.07 KiB | Obejrzany 5578 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#4 PostWysłany: 14 Lip 2019 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2019
Posty: 28
@tom971 może blokują ip Polskie.

Ja tak miałem gdy chciałem kupić bilety w liniach Southwest. Nie mogłem. Ale jak już wszedłem przez ip amerykańskie to już normalnie .
.spróbuj tak
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#5 PostWysłany: 21 Gru 2019 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Jak u nich wygląda sprawa bagażu podręcznego w najniższej taryfie? Z jednej strony pisze że płatny kilkadziesiąt dolców, a w różnych komentarzach, żeby brac plecaczek a nie twardą kabinówkę bo wtedy go nie liczą.

Edit:
Wychodzi na to, ze plecak pod mała kabinowkę wizza wchodzi jako personal item

Załączniki:
frontier_airlines_baggage_dimensions.jpeg-750x971.jpg
frontier_airlines_baggage_dimensions.jpeg-750x971.jpg [ 150.06 KiB | Obejrzany 4664 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#6 PostWysłany: 11 Mar 2020 22:20 

Rejestracja: 09 Maj 2019
Posty: 9
Czy ktoś ma doświadczenia z tym przewoźnikiem czy bagaże podręczne są sprawdzane? Poniewaz kupując przez kiwi jest tylko opcja przedmiotu osobistego oraz dokupienia bagażu rejestrowanego 22kg. Brakuje opcji dokupienia większego bagażu podręcznego, więc zastanawiam się czy większy niż podane wymiaru plecak przejdzie jako przedmiot osobisty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#7 PostWysłany: 20 Mar 2020 09:56 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Chcę anulować swój lot. Przy wejściu do szczegółów rezerwacji dostaję komunikat "Access To Website Blocked". Czy komuś udało się to obejść?

Załączniki:
frontier.PNG
frontier.PNG [ 8.92 KiB | Obejrzany 4198 razy ]
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#8 PostWysłany: 20 Mar 2020 10:03 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
czytaj wyzej blokuja polskie ip np
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#9 PostWysłany: 20 Mar 2020 11:14 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Ściągnąłem aplikację na telefon GreenNet, połączyłem się z serwerem VPN z USA i udało się :-)
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#10 PostWysłany: 20 Mar 2020 11:17 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
blokują chyba całą Europę i to od lat; ja mam na kompie Hola Free VPS i na tym ich strona działa bez problemu;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#11 PostWysłany: 31 Sty 2022 12:12 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
Człowiek przyzwyczaił się do latania po Europie, to i zasady amerykańskie mogą go dziwić. Frontier odwołał mój lot na 13 dni przed i zadowoleni. Lot był z Miami do Nowego Jorku LGA. Linia lotnicza lata na wielu trasach między oboma obszarami, ale nie bardzo system potrafił zaproponować trasę np. do Newark.
Jak wszyscy wiemy problematyczne jest robienie czegokolwiek na ich stronie z Europy, bo jest blokowana. Polecam kontakt przez Facebooka. Uczulam jednak, żeby przygotować sobie rozwiązanie problemu, bo sami nie koniecznie potrafią. Z ich strony wyszła propozycja lotu z przesiadką nocną przez Atlantę. Ja zaproponowałem lot z West Palm Beach (ponad 100 km od Miami) i zmianę lotniska w NYC i bez problemu zmienili. Dostałem też imienny voucher na 50$ od taryfy na kolejny lot, ale w praktyce raczej ciężko jest go wykorzystać jak się nie mieszka w USA.

Osobną kwestią są moje odczucia z lotu. To był mój drugi lot tanią linią lotniczą w USA i nabrałem po nim respektu do naszego Ryanaira i Wizzaira. Trudno podać mi konkretne powody, ale jakoś tak dziwnie się czułem. Procedury bezpieczeństwa są tam chyba bardziej olewane, albo jest ich mniej. Jak widać nie tylko regularne linie amerykańskie równają w dół, ale i lcc.

Żeby nie było, Spirit przypadł mi do gustu jeszcze mniej, ale każdą linią odbyłem tylko jeden lot, więc być może to tylko wypadek przy pracy. Ceny są jednak konkurencyjne, więc absolutnie nie zniechęcam do kupowania biletów, tylko rozważcie obniżenie swoich oczekiwań jak najniżej. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Frontier Airlines
#12 PostWysłany: 27 Lis 2023 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Bezpłatny bagaż podręczny w Frontier przypomina wymiarami Wizz i Ryanair.
I jest niestety skrupulatnie weryfikowany (nawet niewielkie plecaki trafiają do sizera) - przynajmniej na niektórych lotniskach.
I można się przejechać z dopłatą, bo nie są zbliżone do europejskich low costów: nawet 99 USD za sztukę przy boardingu (68 USD gdy jednak zdecydujemy się dokupić przed wylotem).
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group