Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#281 PostWysłany: 11 Cze 2017 18:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Tego nikt ci nie zagwarantuje zwłaszcza na tzw. wysoki sezon.Co jakiś czas coś wrzucają,ale do 1 lipca mało czasu i bilety drożeją ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#282 PostWysłany: 11 Cze 2017 19:38 

Rejestracja: 08 Cze 2017
Posty: 3
No właśnie dlatego pytam bo turaj są ludzie doświadczeni w tym temacie ? a fajnie by było gdyby taki kod się pojawił jeszcze w czerwcu bo jutro już się kończy ten Juny60
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#283 PostWysłany: 18 Cze 2017 17:08 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 3
Gdzie mogę przenieść moją rezerwację z WizzTours? Pod numerami 116-86-74 i 128-49-81 po Polsku jest tylko automat a rozmowa po angielsku; z tego co zrozumiałem pod tym numerem nie mogę przenieść rezerwacji. Natomiast pod numerem z WizzAir mogę przenieść tylko lot, bez hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#284 PostWysłany: 18 Cze 2017 17:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@szcz Pewnie w niedzielę nie ma konsultantów polskojęzycznych.Jutro próbuj pod tym ostatnim numerem, zazwyczaj w dni robocze normalnie odbierają i dowiesz się jak to załatwić,jakieś koszty dodatkowe pewnie będą niestety ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#285 PostWysłany: 19 Cze 2017 17:44 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 3
Dokładnie tak się okazało, w dni robocze jest już po polsku. :) Nawet oddzwonili gdy się nie mogłem połączyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#286 PostWysłany: 19 Cze 2017 18:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@szcz Napisz jak możesz dla potomnych czy prosto da się załatwić zmianę terminu na własne życzenie i jak z opłacalnością takiej operacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#287 PostWysłany: 20 Cze 2017 09:10 

Rejestracja: 18 Cze 2017
Posty: 3
Niestety przenieść się nie udało. Na WizzTours była to oferta bez możliwości zwrotu (przy takich ofertach jest specjalna ikonka), oznacza to także brak możliwości modyfikacji jak przesunięcie. Nie wiem jak to wygląda kosztowo gdy jest możliwość, wg cennika jest to minimum 25 euro za każdą usługę.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#288 PostWysłany: 21 Cze 2017 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Jeszcze nie wiesz, co zrobić z letnim urlopem? Nie ma problemu!

 

Oto rabat w wysokości 60 euro do zastosowania w przypadku dokonywanej w ostatniej chwili rezerwacji obejmującej LOT i HOTEL.


Wystarczy wpisać
 


LASTMINUTE60
 


Oferta jest ważna do 30 czerwca i obowiązuje w przypadku wszystkich podróży w czerwcu i lipcu 2017 r. Rabat dotyczy pobytów obejmujących co najmniej 7 noclegów.





Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#289 PostWysłany: 21 Cze 2017 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Jeżeli kupowaliście coś kiedyś na Wizztours to jest spora szansa, że macie na mailu kod na 100€ (min. 7 noclegów). Ja swój dostałem jakieś 2-3 dni temu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#290 PostWysłany: 21 Cze 2017 17:57 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Faktycznie wizz tours rozsyłał kody. Niestety ja swój przegapiłem - mail z 16.06, a kod był ważny do 19.06
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#291 PostWysłany: 23 Cze 2017 08:41 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 24
tez dostalem kod - w pierwszy dzien wycieczki kuponej w wizztours. jak sie okazuje, faktycznie wazny byl trzy dni. beznadziejna oferta, czlowiek zaczyna tygodniowy urlop, gdzie staje przed wyborem - korzystac z wlasnie rozpoczetego urlopu, czy probowac (poswiecic czas i internet UE) wykorzystac jakby nie bylo, atrakcyjny kod 100 eur. słabe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#292 PostWysłany: 23 Cze 2017 22:43 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 6
Mam pytanie odnośnie anulowania rezerwacji w Wizztours.

Otóż kilka miesięcy temu zarezerwowałem dla siebie i dwóch kolegów pakiet loty + zakwaterowanie.
Podróż zaczyna się 4.09.2017, a kończy 11.09.2017. Za całość zapłaciłem 1750 zł.
Niestety ze względu na pewne zdarzenia losowe nie będziemy w stanie udać się na wakacje. Czy jest tu ktoś, kto powie mi ile wyniesie nas koszt anulowania rezerwacji?

Na stronie Wizztours (https://wizztours.com/pl-pl/informacje/ ... za-uslugi/) jest zapis, iż nie pobierają opłat, jeśli odwołanie nastąpi co najmniej 60 dni przed odlotem. Obok jednak jest napisane: "Opłaty bezzwrotne i opłaty manipulacyjne dostawców usług za anulowanie pokrywa pasażer".

Co mam rozumieć za opłaty bezzwrotne i manipulacyjne?

Czy chodzi o to?:

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... odowania#/

Rozumiem, że poniosę opłatę w wysokości 260 zł. Czy tak kwota dotyczy całej rezerwacji, czy tylko jednego pasażera? Myślicie, że to jedyny koszt jaki poniosę, czy będę musiał zapłacić coś jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#293 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Zadzwoń do nich, szybciej się dowiesz...tutaj chyba nikt nie anulował ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#294 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:10 

mateee napisał(a):
.......................
Podróż zaczyna się 4.09.2017, a kończy 11.09.2017. Za całość zapłaciłem 1750 zł.
Niestety ze względu na pewne zdarzenia losowe nie będziemy w stanie udać się na wakacje. Czy jest tu ktoś, kto powie mi ile wyniesie nas koszt anulowania rezerwacji?

Na stronie Wizztours (https://wizztours.com/pl-pl/informacje/ ... za-uslugi/) jest zapis, iż nie pobierają opłat, jeśli odwołanie nastąpi co najmniej 60 dni przed odlotem. Obok jednak jest napisane: "Opłaty bezzwrotne i opłaty manipulacyjne dostawców usług za anulowanie pokrywa pasażer".

Co mam rozumieć za opłaty bezzwrotne i manipulacyjne?

Czy chodzi o to?:

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... odowania#/

Rozumiem, że poniosę opłatę w wysokości 260 zł. Czy tak kwota dotyczy całej rezerwacji, czy tylko jednego pasażera? Myślicie, że to jedyny koszt jaki poniosę, czy będę musiał zapłacić coś jeszcze?


W tych ofertach ne ponosisz w przypadku rezygnacji żadnych dodatkowych opłat, a jeśli by taka opłata była to tylko z tytułu rezerwacji hotelu (ale tu struktura oferty jest taka, że przy rezerwacji opłacasz w 100% cenę lotów i hotelu)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 23 Cze 2017 23:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#295 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@mateee Kwota 260 zł dotyczy nie tylko za każdego pasażera ,ale jak się nie mylę, na dodatek za każdy odcinek lotu.Za hotel mogą nic nie potrącić pod warunkiem,że miałeś w opcji bezpłatną rezygnację,inaczej też coś odliczą. .Chyba dość kosztowna będzie ta rezygnacja, dokładnie dowiesz się jak do nich zadzwonisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
mateee lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#296 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:38 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 6
@miriam

Na poprzedniej stronie napisałaś coś takiego:
Cytuj:
Tak fajnie niestety nie jest. ;) Pokrywasz opłaty manipulacyjne za anulowanie i bezzwrotne dostawców usług,czyli za lot identycznie jak w przypadku anulacji biletu zakupionego bezpośrednio na stronie Wizzair ,za hotel ew.też coś jeśli był taki zapis w regulaminie rezerwacji,ale to musisz dopytać dzwoniąc do WizzTours.To 0 zł odnosi się wyłącznie do tego,że WizzTours nie nalicza dodatkowo nic dla siebie.


To kto ma rację - Ty czy @gorny77 ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#297 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@mateee Sądząc po ostatnim poście @gorny77 zawsze ON, ja piszę tylko pierdółki ;)


Ostatnio edytowany przez miriam, 23 Cze 2017 23:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#298 PostWysłany: 23 Cze 2017 23:43 

mateee napisał(a):
@miriam

Na poprzedniej stronie napisałaś coś takiego:
Cytuj:
Tak fajnie niestety nie jest. ;) Pokrywasz opłaty manipulacyjne za anulowanie i bezzwrotne dostawców usług,czyli za lot identycznie jak w przypadku anulacji biletu zakupionego bezpośrednio na stronie Wizzair ,za hotel ew.też coś jeśli był taki zapis w regulaminie rezerwacji,ale to musisz dopytać dzwoniąc do WizzTours.To 0 zł odnosi się wyłącznie do tego,że WizzTours nie nalicza dodatkowo nic dla siebie.


To kto ma rację - Ty czy @gorny77 ??


Zapoznaj się z postem 246 ze strony 13 tego tematu, by się dowiedzieć jak wygląda kwestia kar w przypadku ofert Wizz Tours
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#299 PostWysłany: 24 Cze 2017 00:01 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 6
@gorny77

Na pewno? W poście 246 nie widzę nic o żadnych karach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wizz Tours
#300 PostWysłany: 24 Cze 2017 00:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Anonymous napisał(a):
mateee napisał(a):

To kto ma rację - Ty czy @gorny77 ??


Zapoznaj się z postem 246 ze strony 13 tego tematu, by się dowiedzieć jak wygląda kwestia kar w przypadku ofert Wizz Tours

@mateee Koniecznie posłuchaj rady i wszystko zrozumiesz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group