Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 15 Lis 2022 23:52 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 36
Ostrożnie z kupowaniem tarjety na OLX - miałem problem z tego powodu, że na jednej tarjecie była pieczątka tylko na jednej części (muszą być dwie pieczątki!) - akurat ta byla z AirCanada (druga tarjeta miała dwie pieczątki z niemieckiego biura podróży, było ok). Na lotnisku (wylot z Madrytu) musiałem kupić nową tarjetę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#402 PostWysłany: 16 Lis 2022 19:44 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Wydaje mi się, że to nie był problem samej wizy/pieczątki tylko widzimisię pracownika lotniska.
Ogólnie to jest dziwna sprawa, bo jak leciałem na Kubę, to w KRK bez problemu przyjęto ode mnie informację, że "Air Canada rozdaje na ostatnim locie" i normalnie polecieliśmy. Ale inni pisali, że z WAW nie chcieli wpuścić bez tego dokumentu do samolotu (również bilet i loty kolejne z Air Canada).
Mimo wszystko, jak ktoś nie jest pewien, to najlepiej mieć ze sobą - a po powrocie te dodatkowe z samolotu można sprzedać... na Olx. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 01 Gru 2022 02:17 

Rejestracja: 27 Sie 2019
Posty: 60
Jestem teraz w Kostaryce i chcę polecieć z Panamy do Havany. Czy e-mailowo (pdf) można okazać na lotnisku? Zaakceptują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group