Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: WILD CARD - RPA
#1 PostWysłany: 03 Gru 2015 08:41 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 28
Loty: 87
Kilometry: 252 076
WILD CARD!
Pytanie - czy wild card (wejściówka na tereny parków narodowych w RPA) jest imienna i czy ewentualnie można ją odkupić lub odsprzedać? A jeśli tak - to może ktoś leci w styczniu i będzie miał taką kartę po powrocie do sprzedania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: WILD CARD - RPA
#2 PostWysłany: 22 Sty 2016 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Odkopuje bo szukałem informacji ostatnio o tym. Karta jest imienna i może z niej korzystać tylko osoba z karty. Nie można zmienić właściciela wiec odpada sprzedaż/przekazanie.

Natomiast jak dobrze rozumiem, to jeśli chcemy spędzić więcej niż 1 dzień w Krugerze to opłaca nam się kupić tę kartę. Jeden dzień w Krugerze 264 ZAR vs 470 ZAR karta WC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WILD CARD - RPA
#3 PostWysłany: 22 Sty 2016 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
Czy wie ktoś jak to obejść ?

Local clusters are only available to South African and SADC Nationals.
Internationals may only purchase an International All Parks Cluster unless in possession of a valid South African residency/work permit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WILD CARD - RPA
#4 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:21 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 26
Nie obejdziesz
1920ZAR za kartę (lub np rodzinne), opłaca się w zależności od parków do jakich chcesz wjechać (Kruger powyżej 5-6 dni)
PS Sprawdzają przy wjeździe, na campach i wyjeździe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WILD CARD - RPA
#5 PostWysłany: 28 Sty 2016 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Faktycznie, ja myślałem, że 470 ZAR to cena dla wszystkich. Nie zauważyłem tej ceny dla turystów zagranicznych na samym dole w tabelce.
Różnica jest znacząca :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group