Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:08 

Rejestracja: 20 Lip 2019
Posty: 6
Hej :) Pisząc w temacie gotowych planów podróży... Mój znajomy zaczął zawodowo zajmować się planowaniem podróży. Nie zawsze każdy ma czas, chęci i wie jak optymalnie i tanio przygotować sobie podróż, a z drugiej strony chce zachować elastyczność. Czasami gotowe plany podróży narzucają nam miejsca, które nie są dla nas interesujące i wiemy, że sami moglibyśmy lepiej zaplanować podróż, uwzględniając nasze preferencje.

Ja korzystałam ostatnio z jego planu, zaplanował mi zwiedzanie całej Andaluzji, gdzie ostatnio mieszkał. Zaczęliśmy od Malagi, potem Cadiz, Cordoba, Sevilla i na sam koniec Madryt :D <3 Bardzo mi się podobało. Południe Hiszpanii jest niesamowite. [...]

A czy wy korzystacie z takich pomocy w planowaniu podróży? Czy znacie jakieś strony internetowe, gdzie też można zwrócić się o pomoc przy planowaniu podróży na swoich warunkach?


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 02 Sie 2019 15:31, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8539
złoty
Oczywiście to jego pasja i robi to zupełnie za darmo, prawda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:19 

Rejestracja: 20 Lip 2019
Posty: 6
Przez 2 lata pracował dla pewnej sieci mającej swoje punkty na lotniskach w Europie i organizował przeloty i całe plany podróży na potrzeby pracy. Teraz uznał, że chce pracować na własny rachunek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8539
złoty
Super. Niech zatem otworzy firmę i szuka klientów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
juliaq22 napisał(a):
Hej

A czy wy korzystacie z takich pomocy w planowaniu podróży? Czy znacie jakieś strony internetowe, gdzie też można zwrócić się o pomoc przy planowaniu podróży na swoich warunkach?

Świetnie trafiłaś :P U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.Poleć nas znajomemu ;) Od lat korzystamy z wzajemnej pomocy i to nie tylko w planowaniu podróży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11293
Loty: 474
Kilometry: 749 624
juliaq22 napisał(a):
Ja korzystałam ostatnio z jego planu, zaplanował mi zwiedzanie całej Andaluzji, gdzie ostatnio mieszkał. Zaczęliśmy od Malagi, potem Cadiz, Cordoba, Sevilla i na sam koniec Madryt

Jakby mi ktoś zaplanował z Kadyksu do Kordoby, żeby potem wracać do Sewillii, to bym nie zapłacił za takie usługi ;) A poza tym cię podpuścił - Andaluzja jest większa...
Ale swoją drogą sprytnie - nie reklamujesz bezpośrednio, więc moderacja nie zbanuje. Ale będziemy czujni. 8-)

Załączniki:
Andal.PNG
Andal.PNG [ 138.77 KiB | Obejrzany 4632 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Sie 2019 00:46 

Rejestracja: 20 Lip 2019
Posty: 6
Kashpir napisał(a):
juliaq22 napisał(a):
Ja korzystałam ostatnio z jego planu, zaplanował mi zwiedzanie całej Andaluzji, gdzie ostatnio mieszkał. Zaczęliśmy od Malagi, potem Cadiz, Cordoba, Sevilla i na sam koniec Madryt

Jakby mi ktoś zaplanował z Kadyksu do Kordoby, żeby potem wracać do Sewillii, to bym nie zapłacił za takie usługi ;) A poza tym cię podpuścił - Andaluzja jest większa...
Ale swoją drogą sprytnie - nie reklamujesz bezpośrednio, więc moderacja nie zbanuje. Ale będziemy czujni. 8-)



Strasznie zależało mi na Festiwalu Patio w Kordobie, bo chciałam zobaczyć te wszystkie niesamowite ogrody na żywo, a podróż autobusem z Cadiz trwała 3:10 h za 11 euro. Rzeczywiście z Kordoby wracaliśmy do Sewilli, ale w czasie festiwalu noclegi były strasznie drogie i trzeba było jakoś to zgrać z cenami. Podróż trwała coś około 1,5h a zapłaciliśmy coś koło 5 euro za bilet. A poza tym tak mieliśmy wszystko zgrane,że z Sewilli mieliśmy lot do Madrytu z bagażem za 17 euro. Więc ja byłam mega zadowolona, bo jak na Hiszpanię podróżowaliśmy mega tanio, a i na hotele też finalnie nie wydaliśmy majątku. Jak na jeden wyjazd byłam zachwycona :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Sie 2019 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Ja najczęściej szukam informacji o nocowaniu na dziko, szczególnie w krajach, w których jest to teoretycznie nielegalne. Wiele blogerów polecało pewne miejscówki i czasami zdarzało mi się spać w podobnych lub nawet takich samych, np na Teneryfie okazało się, że spałem w identycznym miejscu co blogerka, u której wcześniej wyczytałem, gdzie dokładniej spała ;) przy planowaniu podróży sprawdzało się to dość skutecznie :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Sie 2019 21:09 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 760
Loty: 137
Kilometry: 276 733
srebrny
Planowanie to podstawa.
Zawsze zaczynam od tego gdzie jechać? Następnie poszukuję informacji jak tanio dojechać (dolecieć?). Dalej szukam atrakcji, co zobaczyć i do tego dostosowuję noclegi. Potem idzie już gładko: kupić tani przelot, zarezerwować hotele, wynająć auto, znaleźć info gdzie smacznie zjeść. I to całe planowanie. I od tego jest m.in. to forum i za to wszystkim wielkie dzięki. Ja już planuję wyjazdy na 2020 rok, a plany są zacne: Santorini, Korsyka, Lizbona, Porto i Bieszczady. Nadmieniam, że jestem emerytem i mam na to czas.
Miłego podróżowania i wypoczynku wszystkim.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 02 Sie 2019 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@potek7 w Lizbonie i Porto byłem, pomiędzy tymi miejscowościami jeżdżą pociągi, które kosztują jakoś 22 Euro, a z dużym, miesięcznym wyprzedzeniem do upolowania za 8 Euro ;) skoro już planować to taka luźna sugestia ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
potek7 lubi ten post.
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group