Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiedeń
#21 PostWysłany: 19 Sty 2012 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Ja też szukam czegoś taniego we Wiedniu dla 2 osób w pierwszym tygodniu marca 2012.
Sale kilkuosobowe w hostelach ze wspólną łazienką do mnie jakoś nie przemawiają.

Na razie znalazłem fajną (mam nadzieję...) opcję. Dlaczego fajną?
1. Double bed/Twin room ~34€ (wyhodzi 17€ za osobę!)
2. Git lokalizacja, zaraz przy miejscu gdzie przyjeżdza i skąd odjeżdza polskibus.com :)
3. Nie wygląda mega tragicznie jak za taką kasę (złe opinie odwiedzających dotyczą głównie hałaśliwej lokalizacji)

Za byle jaki hostel w sali wieloosobowej ze wspólnym kiblem trzeba dać 15-30€ od łebka.

Tak że moze to byc świetna propozycja dla kogoś kto chce pobyć we 2kę, bardzo, bardzo tanio, nie na zadupiu.

Może już ktoś tam był?
Hotel Cyrus **
Laxenburgerstraße 14, 10. Favoriten, 1100 Wiedeń
http://www.booking.com/hotel/at/hotelbirgcyrus.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Wiedeń
#22 PostWysłany: 20 Sty 2012 00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Do powyższego:
Hostel Hütteldorf
Schlossberggasse 8, 13. Hietzing, 1130 Wiedeń
http://www.booking.com/hotel/at/hostel- ... rf.pl.html

Lokalizacja jest ok, jest kawałek, ale metro jest szybkie i punktualne.

Pokój typu Twin - 55€ -_- 27,50€ od łebka to trochę dużo, za 10 m^2 i piętrowe łóżko
Łóżko pojedyncze w wieloosobowej sali - 15€ to już dobra cena, zwłaszcza, że hostel ma dobre opinie.

Ja jednak szukam czegoś dla 2 osób. Najlepiej przeceniony wyższy standard :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#23 PostWysłany: 22 Lip 2012 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 148
Loty: 81
Kilometry: 105 908
green7apple napisał(a):
dla osób, które nie chcą wydawać wcale pieniędzy na nocleg, polecam parki, np. Stadpark, gdzie sypia sporo turystów. Ja zaliczyłem z koleżanką tam dwie noce i było na prawdę spokojnie. Dodatkowym plusem są krany z wodą pitną w okolicy ;)


dlaczego nie spróbować couchsurfing?
jadę teraz 2 raz do Wiednia i drugi raz nocleg dzięki CS :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#24 PostWysłany: 06 Lut 2013 19:03 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 3
Ja korzystalam z hostelu Kolpingsfamilie Wien Meidling - bardzo blisko metra, czysto, warunki jak w hostelu, poprawne.

http://www.booking.com/hotel/at/kolpingsfamilie-wien-meidling.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#25 PostWysłany: 28 Kwi 2013 22:36 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Może ktoś coś taniego polecić dla dwóch osób :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#26 PostWysłany: 05 Maj 2013 11:20 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 10
Witajcie, przejrzałem wszystkie posty związane z hotelami w Wiedniu i mam do was pytanie drodzy forumowicze. Wybieram się do Wiednia z narzeczoną w sierpniu, toteż chciałbym zarezerwować hotel w miarę rozsądnej cenie - do 450zł wraz ze śniadaniami za dwie noce, z tego co widzę w hotelu Daniel nie ma już tych tanich noclegów za 15 euro, na booking.com ciężko jest wybrać cokolwiek sensownego, gdyż ceny powalają, a w 8osobowym pokoju w hostelu nie ma za bardzo co spać jak się jedzie na romantyczną podróż:) Toteż podsumowując możecie mi dać jakiś hotel godny uwagi i żeby standard miał na poziomie? Czy w tej cenie raczej nie ma co szukać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#27 PostWysłany: 05 Maj 2013 14:33 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Ja byłem w kwietniu w Lenas Donau Hotel, rezerwacja przez booking.com. Ogólnie pokoje nowe, tylko daleko od centrum jeśli nie bierzesz pod uwagi metra. Śniadania na wypasie, bardzo bogaty szwedzki stół. A jakby co to obok mcdonald i billa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#28 PostWysłany: 05 Maj 2013 14:51 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
Witam, mieszkam od jakiegos czasu w Wiedniu wiec cos tam moge wam podpowiedziec...
Szukajcie tanich ofert wynajecia apartamentow przez kijiji.at przez booking roznie to bywa z tanimi hotelami, nie raz sie przejechalem wybieralem hotele w Wiedniu jakis czas temu...

Swoje szukanie zacznijcie od tego adresu;
http://www.govienna.net/apartments.php

Tu macie apartamenty od 14 euro za osobe (przy zajeciu apartamentu przez 4 osoby) i jest naprawde tanio. Rozne lokalizacje od 5 Bezirku (Rauchfangkehrergasse) po aparamentu w Innenstadt.

Polecam bardzo przyjazd pod sam koniec maja na tzw. Sommernachtskonzert w Palacu Schönbrunn, w tym roku jest to bodajze czwartek 28ego maja...Jest to koncert muzyki klasycznej w nocy w ogrodach Palacu Schönbrunn...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#29 PostWysłany: 05 Maj 2013 17:15 

Rejestracja: 05 Maj 2013
Posty: 10
Filek fajny hotel, ale mam wrażenie, że lepiej już dopłacić niewiele do hotelu Daniel i mieć jeszcze większy wypas łącznie z lokalizacją (blisko przystanku PolskiegoBusa). Z tego co widzę, jezeli chodzi o Wiedeń, to znaleźć coś konkretnego i bardzo fajnego to poniżej 600zł za dwie noce nie ma co schodzić. Co do apartamentów, które zostały podane przez mkobyszewskiego to fajna sprawa ale przy większej ilości ludzi, lipa jest taka, że nie ma posiłków i nie wiem jak z dodatkami typu ręczniki, żele, szampony itd.
Może ktoś jeszcze coś poleci?:) W dobie tanich biletów (PolskiBus, Simple Express) to mozna naprawdę tanio zwiedzić Europę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#30 PostWysłany: 05 Maj 2013 20:36 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Ja byłem na 2 dni i powiem szczerze, że oprócz noclegów reszta dnia na mieście była. Jeśli weźmiesz bilet na komunikację 24 lub 48h to wszędzie dojedziesz, a linia metra bezpośrednio jedzie pod dworzec autobusowy ;) Nie wiem jakie różnice cenowe i nie wiem jak będziecie chcieli zwiedzać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#31 PostWysłany: 31 Maj 2016 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jakieś namiary na Nocleg w dniach 30-31 lipca ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#32 PostWysłany: 31 Maj 2016 17:02 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
http://www.booking.com/hotel/at/palais- ... 3B;m_occ=2

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#33 PostWysłany: 01 Cze 2016 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Cos tańszego ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#34 PostWysłany: 01 Cze 2016 08:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
http://www.booking.com/hotel/at/the-rit ... map_closed
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#35 PostWysłany: 01 Cze 2016 08:34 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Marco Manno Korzystałem z:

http://www.booking.com/hotel/at/jufa-wien.pl.html

Dobre warunki, cena przyzwoita.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#36 PostWysłany: 16 Cze 2016 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2015
Posty: 36
Loty: 4
Kilometry: 5 372
Byłam ostatnio, spałam tutaj: http://www.booking.com/hotel/at/apartme ... gasse.html i podobało mi się bardzo - wielkie, ładnie urządzone, z cudownym internetem (padałam wieczorem zmęczona i jeszcze mogłam obejrzeć serial :F). Jedyny minus, że trochę ciężko było znaleźć. Okolica na pierwszy rzut oka średnia, ale jeden dzień wystarczył, żeby zweryfikować że to cudowne, ciche i dobrze skomunikowane miejsce.
Jak się jedzie we cztery osoby - cena wychodzi imo całkiem przyzwoita.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#37 PostWysłany: 01 Cze 2017 18:46 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Ktoś zaznajomiony z topografią miasta może polecić, który z hoteli jest najlepiej położony z perspektywy zwiedzania?

IBIS WIEN MARIAHILF
IBIS WIEN MESSE
IBIS WIEN HAUPTBAHNHOF
IBIS WIEN CITY
IBIS WIEN MARIAHILF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#38 PostWysłany: 01 Cze 2017 19:09 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Wybierz hotel blisko stacji metra i w ciągu kilku minut dojedziesz do każdej atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#39 PostWysłany: 01 Cze 2017 19:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja bym brał albo City, albo Hbf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń
#40 PostWysłany: 14 Lip 2018 00:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Hotel ibis Wien Mariahilf, Mariahilfer Guertel 22-24

Pobyt na dwie noce w sierpniu, pokój dwuosobowy bez śniadań, z dodatkowo płatną opcją wymeldowania do 17:00 kosztował nas niecało 128 euro.

Chcieliśmy hotel blisko Westbahnhof – przyjeżdżaliśmy na tą stację z Salzburga, a potem jechaliśmy z dworca na lotnisko autobusem 1187 (Vienna Airport Lines). No i ten Ibis pasował nam najbardziej. Całkiem łatwo można się dostać do centrum czy pałacu Schoenbrunn korzystając z metra i tramwajów.

Pokój – Ibis-style, bardzo wygodne łóżko. Oczywiście biurko pod oknem, krzesła, telewizor. Łazienka kompaktowa, ale czysta i sporo miejsca na kosmetyki. Całość oczywiście nie tworzy hotelu marzeń, ale hej! przecież to Ibis i otrzymaliśmy standard, jakiego się spodziewaliśmy.

Jeśli mogę poradzić, to proście o pokoje nie od głównej ulicy. Na uliczce na tyłach hotelu (Wallgasse) jest kilka knajpek. Śniadania najłatwiej ogarnąć na dworcu Westbahnhof.

Jedyny minus – chociaż mieliśmy wykupione późne wymeldowanie i w dniu wyjazdu rano prosiliśmy o sprawdzenie czy mają to w systemie. Nie mieli, więc musieli ponownie aktywować karty, żebyśmy mogli wejść po zwykłej godzinie wymeldowania.

Załączniki:
IbisWienMariahilf.jpg
IbisWienMariahilf.jpg [ 290.62 KiB | Obejrzany 5494 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group