Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2014 02:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
Będzie skąpo bo jak wiadomo nie lubie pisac;) ale poniewaz pojawilo sie ostatnio sporo pormocji na GC to moze ktos skorzysta z naszych doswiadczeń.
Spędziłyśmy tydzień na wyspie w okresie świątecznym; nie do końca zaplanowałam noclegi, trochę sie pozmieniało w trakcie podrózy ale ogólnie wyszło fajnie. Przez cały czas miałyśmy auto więc mogłyśmy poruszać się swobodnie po wyspie choc więcej czasu spędziłysmy chyba na plazy.

Dodam ze podrozuję sama ( z dzieckiem ) więc największym wyzwaniem jest znalezienie taniego noclegu ( dajemy radę w jednym pojedynczym łóżku ale cięzko o tani single room ).

Image

Pierwsze 3 noce w najtańszym guesthouse jaki udało mi się znalezc, 20 euro w okolicy Mogan. W Puerto de Mogan spotkałyśmy najwięcej Polaków, a myslalam ze tylko ja tak nietradycyjnie święta spędzam. Pomimo licznych dekoracji swiątecznych nie czuje klimatu świąt i bardzo mi sie to podoba.

południe: Puerto Rico, Puerto de Mogan i Maspalomas

Image

Image

Image

Image

Diuny w Maspalomas, ponoć zawsze tam wieje

Image

Image

Po 2 dniach wybrałysmy się w góry do najwyżej połozonej miejscowosci na GC - Artenara. Jest tam świetny hostel ktory miesci się w jednym z domow skalnych Szczerze polecam bo jest to magiczne miejsce. Więcej o Artenara.

Image

Image

Następnego dnia objechałysmy park przyrodniczy Tamadaba - mnóstwo swietnych sciezek do odkrywania. Mozna nawet zerknac na Teide
Image.

Do Las Palmas pojechałysmy przez polnocna trasę. Droga jest bardzo ekscytująca i raczej dla pewnych siebie kierowców ( ja do takich nie należę ).

Image

kolejne 3 noce spędziłysmy na couchsurfingu niedaleko Las Palmas i dzięki naszemu hostowi odkryłysmy fajne miejsce - dzielnicę portową San Cristobal. Polecam jedzenie w tej knajpce, świeże ryby i owoce morza.

Image

Image

Image

a tu jeszcze plaza w Las Palmas, polecam bo nie jest zapelniona brytyjskimi i niemieckimi turystami, taka prawdziwa Gran Canaria.;

Image



i w zasadzie wystarczy na dziś, kolejne zdjecia w przygotowaniu.
_________________
photographer Scotland


Ostatnio edytowany przez vamamama 07 Sty 2014 21:16, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 04 Sty 2014 02:51 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
fajne zdjęcia i wypad jak widzę, bardzo udany :) pogoda dopisała

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2014 02:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
pogoda na Kanarach to chyba raczej nie zaskakuje:)
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2014 12:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Bardzo fajne zdjęcia, czym robione i jaki to film ? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2014 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
tym razem tylko cyfra:) 50mm+35mm
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2014 13:09 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 176
Loty: 110
Kilometry: 176 452
Bardzo wdzięczna modelka na fotkach. Dobre zdjęcia. Gratuluję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2014 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
I Agaete minélam w drodze do Las Palmas, nie wiem o ktorá doliné ci chodzi ale fakt, raczej sié nie zatrzymywalam. Roque Nublo podziwialam z daleka, nie najlepiej czulam sie w roli kierowcy bo dawno nie prowadzilam auta i jazda po górach troché mnie zméczyla. Nic straconego, nastépnym razem napewno tam dotré.
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sty 2014 13:49 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 277
U mnie nie działają zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Sty 2014 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Usunąłem fragmenty w sprawie "promocji" dzieci. Trzymajmy pewien poziom.

pozdrawiam Gaszpar
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group