Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#161 PostWysłany: 16 Wrz 2014 08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
Nocowałam w Beds N Roses MiniHotel w tym roku i polecam.
10 minut na piechotę do parlamentu, 2 minuty do Opery. Blisko do dwóch stacji metra. Dobry dojazd z lotniska.
https://www.booking.com/hotel/hu/beds-n ... se.pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#162 PostWysłany: 26 Wrz 2014 23:56 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 62
Loty: 49
Kilometry: 84 728
Śmiało mogę polecić http://www.booking.com/hotel/hu/all-4u- ... ts.pl.html. Bardzo duże apartamenty za dobrą cenę, wyposażone w pełni. Kuchnia , pralka etc. Byłem rok temu i płaciłem 100zł za pokój 2/3 osobowy. W więcej osób można ustrzelić lepszą cenę. Blisko metra, może są hotele gdzie wychodzi pokój za 70-80zł, ale imho warto dopłacić odrobinę i móc zjeść sztućcami normalnymi śniadanie czy kolację :D, a i przestrzeni jest całkiem sporo. Apartamenty ulokowane w paru nowych budynkach mieszkalnych. W grudniu rzut beretem na jarmark świąteczny.


Jeśli ktoś chce tanio i możliwie blisko lotniska na nocke z uwagi na późny przylot to przy przystanku autobusowym z lotniska jest hotel Chesscom. Po drugiej stronie przejścia galeria handlowa / tesco / stacja metra. Obsługa nie robi problemów z pozostawieniem bagażu po checkoucie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#163 PostWysłany: 03 Gru 2014 12:16 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Od siebie dodam :
http://www.booking.com/hotel/hu/evergre ... se.pl.html

Zaledwie 300 metrów dzieli obiekt od zachodniego dworca kolejowego, który został zaprojektowany przez Gustave'a Eiffla. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i stacje metra. W kilka minut można także dojść z obiektu do wielu restauracji, pubów i kawiarni.

Nam położenie pasowało ze względu na coroczny festiwal Sziget : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#164 PostWysłany: 16 Gru 2014 07:53 

Rejestracja: 02 Cze 2012
Posty: 240
Loty: 8
Kilometry: 16 686
niebieski
Mam zagwozdkę. Wybieram się z mym życiowym towarzyszem od 27.12 na półtora tygodnia do Budapesztu. Już mi się mózg lasuje od wyszukiwania noclegu/-ów.
Optować raczej za ho(s)telami czy portalami typu airbnb, wimdu, etc.?
Wynajmowanie od prywatnych osób opłaca się raczej z punktu widzenia większych ekip wyjazdowych... Czy się mylę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#165 PostWysłany: 16 Gru 2014 09:10 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 19
http://www.burghotelbudapest.com/
ja polecam hotel burg - przystępny cenowo i rewelacyjnie położony obok baszty rybackiej i kościoła św macieja. obok knajpa z przepysznym gulaszem:):)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#166 PostWysłany: 16 Gru 2014 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
dla dwojga to raczej w Hotelach ewentualnie Apartamenty ( jeśli są w dobrych cenach)
Airbnb - mozna trafić spoko, ale właśnie raczej długie wyjazdy i większa ekpia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#167 PostWysłany: 26 Gru 2014 04:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Szukam noclegu na przedłużony weekend w lutym - 3 noclegi, 6-9.02.2015. Ofert jest mnóstwo, co też nie jest idealne, bo ciężko coś wyłowić.
Czego szukamy: pokój dla dwóch osób, konieczna łazienka w pokoju, lokalizacja w centrum lub bardzo blisko.
Dwie wersje:

WERSJA 1. Standard raczej podwyższony, Mile widziane, ale nie obowiązkowe: śniadanie w cenie, aneks/mikrofala w pokoju (w pokoju a nie ogólno dostępna). Wygląda na bardzo dobrą opcję Prince Apartments (np.: http://pl.hotels.com/hotel/details.html?hotelId=452175 ), tylko że jest trochę droższy przez możliwość nocowania w apartamencie 3 osób a nie dwóch osób.

WERSJA 2. Standard średni, wersja studencka. Ma być jedynie czysto i schludnie, a nie strach się dotknąć czegokolwiek ;) Mile widziane, ale nie obowiązkowe śniadania w cenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#168 PostWysłany: 26 Gru 2014 06:22 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 67
frantic napisał(a):
Śmiało mogę polecić http://www.booking.com/hotel/hu/all-4u- ... ts.pl.html. Bardzo duże apartamenty za dobrą cenę, wyposażone w pełni. Kuchnia , pralka etc. Byłem rok temu i płaciłem 100zł za pokój 2/3 osobowy. W więcej osób można ustrzelić lepszą cenę. Blisko metra, może są hotele gdzie wychodzi pokój za 70-80zł, ale imho warto dopłacić odrobinę i móc zjeść sztućcami normalnymi śniadanie czy kolację :D, a i przestrzeni jest całkiem sporo. Apartamenty ulokowane w paru nowych budynkach mieszkalnych. W grudniu rzut beretem na jarmark świąteczny.



po linku zmarkowalem sie,ze spalem tam kilka nocy w styczniu 2013. Bylismy w 3osoby, pokoje duze ,wygodne lóżka, wifi, tv, wyposażona cała kuchnia. Super miejsce w centrum. Nie pamietam ile płaciliśmy za noc/os ale na pewno była to rozsądna kwota. Szczerze polecam tą miejscòwe. Blisko (chyba na skrzyżowaniu) w kierunku centrum znajduje się Wielka Synagoga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#169 PostWysłany: 26 Gru 2014 15:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
herbatnik napisał(a):
frantic napisał(a):
Śmiało mogę polecić http://www.booking.com/hotel/hu/all-4u- ... ts.pl.html. Bardzo duże apartamenty za dobrą cenę, wyposażone w pełni. Kuchnia , pralka etc. Byłem rok temu i płaciłem 100zł za pokój 2/3 osobowy. W więcej osób można ustrzelić lepszą cenę. Blisko metra, może są hotele gdzie wychodzi pokój za 70-80zł, ale imho warto dopłacić odrobinę i móc zjeść sztućcami normalnymi śniadanie czy kolację :D, a i przestrzeni jest całkiem sporo. Apartamenty ulokowane w paru nowych budynkach mieszkalnych. W grudniu rzut beretem na jarmark świąteczny.



po linku zmarkowalem sie,ze spalem tam kilka nocy w styczniu 2013. Bylismy w 3osoby, pokoje duze ,wygodne lóżka, wifi, tv, wyposażona cała kuchnia. Super miejsce w centrum. Nie pamietam ile płaciliśmy za noc/os ale na pewno była to rozsądna kwota. Szczerze polecam tą miejscòwe. Blisko (chyba na skrzyżowaniu) w kierunku centrum znajduje się Wielka Synagoga.


niestety 645 zł + 4% za 3 dni, to stanowczo za dużo jak na 2 osoby i tani Budapeszt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#170 PostWysłany: 26 Gru 2014 15:35 

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 67
Intchy napisał(a):
herbatnik napisał(a):
frantic napisał(a):
Śmiało mogę polecić http://www.booking.com/hotel/hu/all-4u- ... ts.pl.html. Bardzo duże apartamenty za dobrą cenę, wyposażone w pełni. Kuchnia , pralka etc. Byłem rok temu i płaciłem 100zł za pokój 2/3 osobowy. W więcej osób można ustrzelić lepszą cenę. Blisko metra, może są hotele gdzie wychodzi pokój za 70-80zł, ale imho warto dopłacić odrobinę i móc zjeść sztućcami normalnymi śniadanie czy kolację :D, a i przestrzeni jest całkiem sporo. Apartamenty ulokowane w paru nowych budynkach mieszkalnych. W grudniu rzut beretem na jarmark świąteczny.



po linku zmarkowalem sie,ze spalem tam kilka nocy w styczniu 2013. Bylismy w 3osoby, pokoje duze ,wygodne lóżka, wifi, tv, wyposażona cała kuchnia. Super miejsce w centrum. Nie pamietam ile płaciliśmy za noc/os ale na pewno była to rozsądna kwota. Szczerze polecam tą miejscòwe. Blisko (chyba na skrzyżowaniu) w kierunku centrum znajduje się Wielka Synagoga.


niestety 645 zł + 4% za 3 dni, to stanowczo za dużo jak na 2 osoby i tani Budapeszt


taka cena nie powinna sie u3mywać stale
szukaj ukrytych, ciekawych ofert. Na pewno nie płaciliśmy więcej niż 70zł/noc/os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#171 PostWysłany: 28 Gru 2014 18:32 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 5
Polecam Hunguest Hotel Griff (ktoś już o nim wcześniej wspominał) - teoretycznie 3* ;)
płaciliśmy 90euro za 4 noclegi, w tym śniadania (można się najeść!!)
Do centrum jeździły tramwaje (ok 15/20min do okolic Hali Targowej), okolica spokojna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#172 PostWysłany: 02 Sty 2015 21:43 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 120
Definitywnie polecam apartament Daniela na airbnb
https://www.airbnb.pl/rooms/825513?s=XnM2

Czysto, schludnie, 100 m od dworca Keleti, 25-35 EUR za cały apartament (2 pokoje, kuchnia, łazienka)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#173 PostWysłany: 05 Sty 2015 16:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Pomoglibyście znaleźć na tripadvisor 'Best Apartments'? http://www.hostelbookers.com/property/p ... t/2/ppl/1/
Zwracam uwagę na adres, który nie pokrywa mi się w hostelbookers i Tripadvisor :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#174 PostWysłany: 11 Lut 2015 16:20 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 3
Polecam hostel Jimi Hendrix Residence. Mieszkanie rezerwowaliśmy przez booking.com. Doskonała lokalizacja, śniadania w formie szwedzkiego stołu i bardzo przystępne ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#175 PostWysłany: 21 Lut 2015 11:37 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
W ciągu tego tygodnia nocowałem w dwóch hotelach w Budapeszcie.
All4you apartaments - świetna sprawa. Czysto, bardzo przestronnie, pełne wyposażenie. Lokalizacja w centrum (przy Deak Ferenc Station), płaciłem 24 euro za dwójkę za noc. Niczego nie brakowało. Naprawdę gorąco polecam !
Hotel City Inn - niestety wrażenie mniej pozytywne. Cena podobna (ok 27 euro chyba), pokoik bardzo mały. Brak podstawowych urządzeń jak czajnik. Plusem było śniadanie w cenie, ale to chyba jedyny plus. Mniej dogodna lokalizacja niż wyżej wymieniony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#176 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:37 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Polecam hotel griff swietny dojazd, sniadania szwedzki stół jacuzi i sauna gratis. Cena 100zl za dobe pokoj dwuosobowy. Dojazd tramwajem z Deak Ferenc 49. Polecam zawsze tam nocuje czysto, spoko i niedrogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#177 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:12 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
ja od siebie polece marmara hotel bardzo fajne 4* 36-40e/2os cena na stronie 100e. Rewelacyjne sniadania i najlepsza miejscowka w calym budapeszcie tuz za parlamentem przy cntrum handlowym, gdzie jedzie linia metra ta kotra na lotnisko wiec bardzo szybki dojazd ;) pokoje swietnie urzadzone, powiedzialbym luksusowe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#178 PostWysłany: 11 Mar 2015 21:26 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 58
paisas napisał(a):
W ciągu tego tygodnia nocowałem w dwóch hotelach w Budapeszcie.
All4you apartaments - świetna sprawa. Czysto, bardzo przestronnie, pełne wyposażenie. Lokalizacja w centrum (przy Deak Ferenc Station), płaciłem 24 euro za dwójkę za noc. Niczego nie brakowało. Naprawdę gorąco polecam !
Hotel City Inn - niestety wrażenie mniej pozytywne. Cena podobna (ok 27 euro chyba), pokoik bardzo mały. Brak podstawowych urządzeń jak czajnik. Plusem było śniadanie w cenie, ale to chyba jedyny plus. Mniej dogodna lokalizacja niż wyżej wymieniony.

Co do City Inn zgodzę się, że czajnik by się przydał ale uważam, że za śniadania powinni dostać naprawdę duży plus (urozmaicone i smaczne). Lokalizacja też uważam niezła-bardzo blisko centrum handlowego(można zrobić zakupy) i stacji metra Corvin. Podobało mi się również to, że na wejście dostałam pakiet map i informatorów "co, gdzie, kiedy" :)

-- 11 Mar 2015 21:32 --

sobo napisał(a):
dla dwojga to raczej w Hotelach ewentualnie Apartamenty ( jeśli są w dobrych cenach)
Airbnb - mozna trafić spoko, ale właśnie raczej długie wyjazdy i większa ekpia.

Tu też zgadzam się tak "średnio". Jeździmy z mężem we dwójkę,na takie kilkudniowe(3-4 dni) wyjazdy i raczej staram się rezerwować noclegi przez Airbnb (byliśmy w Barcelonie, Paryżu, Atenach, teraz zarezerwowałam Madryt) - nigdy nie było problemu, że dla 2 osób i w sumie na krótko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#179 PostWysłany: 26 Mar 2015 18:08 

Rejestracja: 26 Mar 2015
Posty: 14
Rówież polecam hostel Jimi Hendrix Residence. W lutym zapłaciliśmy jakies 180zl za dwie noce za dwie osoby (tak więc taniej niż w Zakopanym w tym okresie). Dobra lokalizacja - blisko metra, głównej hali spożywczej, rzeki, żydowskiej dzielnicy (szimpla kert!). Bardzo miła obsługa (opowiedzieli nam którędy i po co i gdzie najlepiej), trafił nam się duży pokój z antresolą z widoczkiem na fajny plac, śniadania może troszkę ubogie - tosty,szynka,serki,płatki na mleku,kawa,herbata.W fajnej kamienicy,na którymś tam piętrze (z windą) Ogólnie wrażenia pozytywne!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Węgry / Budapeszt
#180 PostWysłany: 13 Cze 2015 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Wkrótce wybieram się do Budapesztu i wciąż nie mogę dojść do tego gdzie najkorzystniej będzie spać, mam tu na myśli odległości. Jaką ulicę/ obiekt przyjąć jako "środek" atrakcji Budapesztu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group