Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2016 12:20 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Szukam przyjemnego hotelu na weekend w cenie 300-450 za jedną noc w pokoju dwuosobowym.
Rozważam Boutique Hotel Victoria Budapest albo Art'otel Budapest by Park Plaza ale chyba wolałbym coś równie widokowego lecz po stronie miasta.

Sofitel Budapest Chain Bridge wygląda fajnie ale jest nieco poza budżetem ;)
Generalnie nie musi to być nabrzeże jeśli hotel ma coś interesującego do zaproponowania oprócz lokalizacji.

Taki Boscolo Budapest Autograph Collection byłby bardzo fajny ale niestety również przekracza finansowe założenia.
Jeśli macie sprawdzone i ciekawe propozycje (widok z okna, oferta hotelu, przyjemny taras lub balkon gdzieś w centrum) to proszę o linkę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 16 Maj 2016 12:30 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Cześć,

Polecam Mirage Hotel, który jest położony przy samym Placu Bohaterów. Bookując hotel można w życzeniach specjalnych poprosić o pokój z tarasem z widokiem na Hősök Tere. Niestety nie pamiętam jak to cenowo wychodzi, ale powinno być OK, jeśli chodzi o Twój budżet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2016 12:37 

Sprawdź ofertę sieci Danubius: http://www.danubiushotels.com/our-hotel ... 3o97unrq63
Niektóre hotele mają swoje SPA (takie prawdziwe, z wodami termalnymi). Najlepiej jakbyś zadzwonił do nich na rezerwację i powiedział czego oczekujesz to Ci znajdą jakiś hotel (mają bardzo ogarniętych pracowników biura rezerwacji).
--------------
Phone: +36 1 889 9999
Fax: +36 1 889 4111
E-mail: info@danubiushotels.com
reservations@danubiushotels.com
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Maj 2016 13:25 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
witekkowal napisał(a):
Polecam Mirage Hotel


Dzięki, znam dzielnicę i jest bardzo przyjemna, a taras z widokiem na plac to ciekawa opcja. Będę się jeszcze rozglądał za czymś bliżej centrum bo lubię z buta.

Anonymous napisał(a):
Sprawdź ofertę sieci Danubius


Rozważałem Danubius Hotel Gellert ale kiedy oglądam zdjęcia wnętrz to standard trąci końcem poprzedniego stulecia i chyba lepiej prezentuje się z zewnątrz.
Może ktoś był? Jakieś wrażenia z pobytu?

Rezerwacja wyłącznie przez hotels.com bo chcę spuścić z rewards. Gdyby ktoś widział tam jakąś okazyjną ofertę to proszę o info, dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Wrz 2016 23:37 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Skorzystałem z oferty dostępnej przez Groupon.pl, Danubius Hotel Budapest przy Szilágyi Erzsébet fasor 47.
Obiekt czterogwiazdkowy zlokalizowany za Górą Zamkową w olbrzymiej modernistycznej bryle, trochę na wzór okrąglaka w Poznaniu (nie wiem co jest starsze).
Dokładnie ten http://www.booking.com/hotel/hu/hotelbudapest.pl.html
Budowla sama w sobie jest ciekawostką, a jej wnętrze to prawdziwa podróż w czasie. Może to rodzić obawy ale ma też swój urok ;)

Wrażenia? Ogólnie mogę polecić :)
Klimatyzowane czyste, choć prosto urządzone pokoje z łazienką. Kineskopowy telewizor ale działa bez zarzutu i o dziwo miał stacje muzyczne, co nie zawsze jest regułą. Meble bardziej pasują już do hoteli robotniczych z minionej epoki ale nie było widać wyraźnych śladów upodlenia czy dziwnych zapachów, wręcz przeciwnie wyglądało to całkiem ok. Obsługa miła, pomocna i bezproblemowa, choć bez wątpienia pamiętająca czasy świetności tego obiektu. Wśród gości hotelowych przeważnie emeryci, wieczorami debatujący przy papierosku na oświetlonym hotelowym tarasie, niczym w jakimś titanicu z poprzedniej epoki ;) Śniadania ok choć bez szału, czasem trochę zimne to co powinno być ciepłe ale da się to zjeść i można ruszyć w miasto bez obawy, że nagle rozerwie dupę. Za to naprawdę dobra kawa, zarówno na śniadaniach jak i w restauracji gdzie każdy pracownik wygląda jak żywcem z filmów Barei. Ludzie są mili, uczynni i jeśli tylko okazujemy im szacunek to chętnie go odwzajemniają. Dało się wyczuć, że cenią sobie dobre polsko-węgierskie stosunki. Przyhotelowy parking jest płatny ale niedaleko hotelu kończy się strefa więc można uniknąć opłat, tutaj mapa http://parkall.hu/en/zone.html?city=budapest
Z hotelu prostą drogą można w kilka minut dojść do dużego skrzyżowania z centrum handlowym Mammut i np. kierować się dalej na budynek Parlamentu (do brzegu Dunaju dzieli nas piechotą 2 km czyli jakieś 20 min marszu). Spod hotelu możemy dostać się do ścisłego centrum również tramwajem. Widok z pokuju wygląda mniej więcej tak
Image

Miałem obawy ale jestem zadowolony i polecam tą ofertę zwłaszcza, że można urwać trochę złotówek jakimś okazyjnym kodem :)
Porównując ofertę Grupona z Booking proszę wziąć pod uwagę opcję Superior ze śniadaniami (superiory to po prostu pokoje z widokiem na wzgórze, tak mi się zdaje).
Może komuś się przyda, pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Wrz 2016 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Potwierdzam w 100% opis @baja, przy czym ja nocowałem w tym hotelu celowo, by poczuć klimat "Barei". ~30zł za dobę w tym obiekcie to były dobrze wydane pieniądze.
Należy pamiętać o opłacie klimaticznej, która podczas wymeldowania powinna zostać uiszczona gotówką.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Wrz 2016 07:29 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
My spaliśmy w hotelu Lanchid 19 Design Hotel, w zaleznosci od terminu mysle ze jestes w stanie sie zmieścić w podanej cenie. Położony jest pomiedzy zamkiem i rzeka takze z ktorej strony sie nie ma pokoju to widoki sa bardzo dobre, pokoje z balkonami/tarasami. W weekendy nie ma zadnego problemu z parkowaniem auta za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Wrz 2016 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Jakiś czas temu widziałem recenzję hotelu Boscolo Budapest, od tej pory jest na mojej liście:)
EDIT: Zauważyłem, że piszesz o nim w ostatnim akapicie. Może jednak warto posprawdzać na hotelscombined lub popróbować z kodami hotelowymi?
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Gru 2021 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Wie ktoś co się stało z Hotelem Gellert (ten z termami na dole) https://en.wikipedia.org/wiki/Hotel_Gell%C3%A9rt
Nie idzie zrobić rezerwacji, a na stronie hotelu jest dość lakoniczne info.
https://www.danubiushotels.com/en/our-h ... el-gellert

Załączniki:
Screenshot 2021-12-18 at 14-05-30 Danubius Hotel Gellert, Budapest [Secret Offer ⇒ -10%] - next to Gellert Spa.png
Screenshot 2021-12-18 at 14-05-30 Danubius Hotel Gellert, Budapest [Secret Offer ⇒ -10%] - next to Gellert Spa.png [ 133.46 KiB | Obejrzany 2311 razy ]
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Gru 2021 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
@eskie Hotel zmienił właściciela i aktualnie jest zamknięty by przejść renowację (ale lobby i kilka innych rzeczy zostanie takich samych z powodów historycznych). Potem ma się tam otworzyć "luksusowy, pięciogwiazdkowy" hotel. Nie widziałem nigdzie daty otwarcia.
Z termami nic się nie powinno zmienić - własność miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 19 Gru 2021 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@abelincoln podrzuć źródełko jak możesz chce się wybrać z pacholęciem :)
i będę pilnował daty otwarcia, może jakieś promocje...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Gru 2021 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
@eskie here you go:
https://hungarytoday.hu/hotel-gellert-budapest-renovation-december/
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group