Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 17 Mar 2019 08:29 
Awatar użytkownika

Loty: 88
Kilometry: 124 157
złoty
Jest mozliwosc ze nie mozna

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 08 Lis 2019 00:12 
Awatar użytkownika

Ktoś na tym leciał? Były jakieś problemy z przesiadka w TLV? Pytam bo lecimy na sylwestra z grupką znajomych z czego dwójka średnio gada po angielsku i jestem ciekaw czy bardzo maglują przy tak dziwnej przesiadce.
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 08 Lis 2019 00:52 

Loty: 365
Kilometry: 532 789
herki99 napisał(a):
Ktoś na tym leciał? Były jakieś problemy z przesiadka w TLV? Pytam bo lecimy na sylwestra z grupką znajomych z czego dwójka średnio gada po angielsku i jestem ciekaw czy bardzo maglują przy tak dziwnej przesiadce.

podroze-z-el-al-israel-airlines,226,106636&start=60

przeczytaj post #60 i #61
herki99 lubi ten post.
herki99 uważa post za pomocny.

#104 PostWysłany: 08 Lis 2019 15:51 

herki99 napisał(a):

Kiedy lecisz? Bo też mam bilety na sylwestra, niestety pierwsza część trasy, czyli Warszawa-Tel Aviv została przez Tapa anulowana. Walczę z Opodo, przez które kupowałam o zmianę daty lub trasy. Póki co bez skutku.
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 11 Lis 2019 10:57 
Awatar użytkownika

Wylot 26.12 wieczorem, dostałem tylko maila o zmianie godzinie wylotu.

EDIT

Faktycznie zalogowałem się na stronie TAP i lot jest jako anulowany.........
 Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 12 Lis 2019 17:21 

Hej, ja mam tak samo - na Opodo moja rezerwacja jest bez zmian. Na TAPie jest odwołana 1.część, czyli Warszawa-Tel Aviv.
Dzwoniłam do Opodo, dzwoniłam do TAPa - jedni odsyłają mnie do drugich. Opodo niby chce znaleźć rozwiązanie, ale tak naprawdę to jest niezbyt pomocne.
W TAPie mówią, że zmiany musi dokonać Opodo.

Hmm.... czy ktoś z Was miał taką sytuację?
 Relacje PM off  

#107 PostWysłany: 12 Lis 2019 17:33 

platynowy
Ja miałem na wiosnę anulowany odcinek WAW-TLV (na numerze TP, operated by LY), rezerwowane na Priceline które to samo z siebie poinformowało mnie o anulowaniu odcinka ale już próba załatwienia z nimi czegokolwiek była jak kopanie się z koniem, a trwało to wszystko na prawdę dłuższą chwilę. W końcu podbiłem bezpośrednio do TAP i tam, też nie bez kręcenia nosem ale w końcu jednak, przepisali mnie na WAW-GVA-LIS (pierwszy odcinek na numerze TP operated by LO, drugi odcinek lot własny TP).
 Relacje PM off  

#108 PostWysłany: 12 Lis 2019 17:40 
Awatar użytkownika

Loty: 105
Kilometry: 113 971
niebieski
Zrób wszystko, żeby pominąć TLV. Szkoda życia na taką trasę, chociaż sam ją zrobiłem.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

#109 PostWysłany: 14 Lis 2019 11:03 
Awatar użytkownika

Mieliśmy rezerwacje przez 2 pośredników: ticket.no i airngo.no - w obu przypadkach bezproblemowa zmiana w ciągu 2 dni na lot bezpośredni z Warszawy do Lizbony dzień później.
 Relacje PM off  

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: alfa, CommonCrawl [Bot] oraz 45 gości