Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Gru 2012 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Lecę w sobotę 19.01 z żoną i przyjaciółmi - na zakupy do Primaku :) Jeszcze ktoś? Może kobity do sklepu a panowie do pubu?
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 06 Gru 2012 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Kamil napisał(a):
Jest Primark w samym Luton. Można podjechać autobusem lotniskowym na dworzec kolejowy i dalej podejśc na piechotę. Nie jest to jednak duży sklep.

Free airport shuttle jedzie tam, gdzie strzałka. Primark jest tam, gdzie litera A. To ok 1,5 kliometra. Po drodze warto wypic cydr kupiony w jednym ze sklepów spożywczych prowadzonych przez Pakistańczyków ;)



Pewno tam byłeś więc zapytam :) Czy w samej galerii znajdę miejsce by w spokoju wypić piwko? Kobiety by się puściło na szoping a męska część mogłaby się oddać "kulturze" :)
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Sty 2013 11:12 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 18
Loty: 50
Kilometry: 103 695
Witam
Wróciłam właśnie z takiej wycieczki na zakupy i zapraszam na relację na moim blogu:

http://laupinka.blogspot.com/2013/01/je ... ndynu.html

Pozdrawiam
Laupinka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Sty 2013 12:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
A tu zdjęcia do relacji z posta wyżej. http://www.est.mx4.pl/index.php/galeria ... -2013-lang W samym Luton nie ma prawie nic do oglądania. 2 kościoły, kilka (na palcach 1 ręki) interesujących budynków, jedna główna ulica (krótka) i wiele sklepów. Na zwiedzanie odradzam (na razie przydzielam Luton pozycję 1 na liście najsłabszych turystycznie miejsc, w których byłem), na zakupy (sklepów jest dużo) albo wyskoczyć w czasie oczekiwania na samolot można.

Droga do Luton na piechotę to ok. 30 minut, króciutki fragment bez chodnika. Bus do Luton ok. 2f (nie jechałem), taksówka 7f (mieści się w niej nawet 5 osób), chociaż warto upewnić się co do ceny przed skorzystaniem.

W mieście są polskie sklepy, delikatesy też. Szyldy i napisy wewnątrz polskie (tylko ceny w f.) Można czuć się jak w Polsce prawie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Sty 2013 13:23 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Może jakies zdjęcia ze sklepu :)
Jade w środę na jednodniowkę (tylko na Oxford Street) i chętnie bym zobaczyl co tam w Primarku mozna zastac i w jakich cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 28 Sty 2013 14:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Sklepy w porzo. Jest ich sporo, jak na tak małą przestrzeń i ceny bardzo do rzeczy. Zdjęć brak, gdyż nie różnią się raczej od sklepów które znasz z innych krajów europejskich. Ale ceny mile Cię zaskoczą.

Przypomniało mi się jeszcze... puby są. Co najmniej 2. Ceny piwa to 3,40f za 0.5 i 1.70f za 0.25.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Sty 2013 14:12 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 47
Ceny w primarku przystępne byłem tydzień temu na parę dni i w spędziłem w primarku dość dużo czasu : )

T-shirty zwykle jednokolorowe 2,5 funta pozostale 3-6 funtów,
Bluzy 10 funtów,
Swetry 7-12 Funtów,
Spodnie 6-12 Funtów
Buty (tenisówki, wyższe tenisówki ) 6- 10 Funtów, Buty wyglądające tak jak tradycyjne vansy 8 Funtów, Inne buty 10-15 Funtów
Koszule 5-10 Funtów, Zestawy Koszula + Krawat/Muszka 8-10 Funtów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Sty 2013 23:23 

Rejestracja: 19 Lut 2012
Posty: 12
Dziękuje za wskazówki - na pewno się przydadzą.
2 marca też lecę na jednodniówkę do Luton w 4 osoby (taksówka warta rozmyślenia :P)

Z tym, że mam więcej czasu na miejscu od 8 do 18.

I zastanawiam się nad odwiedzieniem Asdy-George (też fajne ciuchy w przystępnych cenach).

Czy ktoś może tam był i wie czy godziny otwarcia są takie same jak hipermarketu (24h)?
Jak najlepiej tam się dostać!?

z góry dzięki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Lut 2013 09:10 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 26
Witam

Lecę jutro do Luton z Poznania - może ktoś też się wybiera ?

Arek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Lut 2013 11:03 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 13
Witam , lecimy jutro do Luton i zaraz o 13-50 wracamy do Poznania.
Leci nas 9 osób ( w tym jeden czterolatek ) to na pewno nas zobaczysz.
Do zobaczenia na lotnisku.
Pozdrawiam Czarek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 01 Lut 2013 16:56 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 26
To dokładnie tak jak ja - tylko ja lecę z rodzicami i jednym 10 latkiem wiec może razem się gdzieś wybierzemy .

Mam zamiar dostać sie do Lutton na zakupy a wy ?


Arek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Lut 2013 18:37 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 69
tez jutro lecę z poznania do Luton ale na szybka jednodniowke po Londynie i Primark na Oxford, nocka w ibisie koło lotniska i powrót wizzem o 8 w niedziele :)

Wysłane z mojego GT-I9300
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 04 Lut 2013 11:32 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
Diarem, też będę spał w tym Ibisie na luton, możesz mi powiedzieć ile z buta trwa dojście do lotniska? Wylot mam o 8:30 i będę taszczył bagaz rejestrowany, czytałem gdzieś w necie że ok 10 minut się idzie a w google mapie wygląda jakby to było na samym lotnisku prawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 05 Lut 2013 05:29 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 69
xmugenx napisał(a):
Diarem, też będę spał w tym Ibisie na luton, możesz mi powiedzieć ile z buta trwa dojście do lotniska? Wylot mam o 8:30 i będę taszczył bagaz rejestrowany, czytałem gdzieś w necie że ok 10 minut się idzie a w google mapie wygląda jakby to było na samym lotnisku prawie?


jest prawie na samym lotnisku tylko ze po drugiej stronie :) do terminala idzie się średnio te 7 min szybkim krokiem :)

Wysłane z mojego GT-I9300
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 13 Lut 2013 15:37 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 13
Witam ,właśnie wczoraj wróciłem z jednodniówki z Luton ( już drugiej w lutym).
Polecam darmową kawę w Burger Kingu.
Trzeba sobie wydrukować kupony i kawka całkowicie GRATIS.
link do kuponów :
http://www.burgerking.co.uk/files/docum ... uchers.pdf
Kupony moga być czarno -białe i nie trzeba do tego nic kupować.
Kupony można realizować do 24lutego 2013 i tylko w Wielkiej Brytanii.
Burger King jest w Luton w galerii przy TK max za PRIMARKIEM , wejście od strony galerii nie z deptaku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 16 Lut 2013 00:14 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
No to lecimy na kawkę do Luton! Najważniejsze, że za darmo! Całe szczęście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 23 Lut 2013 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Jak będą nowe kupony na marzec to wrzućcie ;)

Szedł ktoś na piechotę do centrum? Ewentualnie shuttle bus na stację + spacer. Bo sprawdzam na google maps i nie jest tak daleko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Mar 2013 20:41 

Rejestracja: 08 Mar 2013
Posty: 1
Witam,

jak najlepiej dojechać do centrum luton? na jakiej ulicy zatrzymuje się autobus i gdzie kupić bilet? Da się dojść na piechotę do centrum?
Co warto zobaczyć w mieście mając 6 h pobytu?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Mar 2013 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
W Luton jest Primark, możesz skoczyć na zakupy.
viewtopic.php?p=38735#p38735
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Mar 2013 21:02 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Spokojnie można na pieszo 30 min. i w centrum się jest, z lotniska chodniczkiem do Ibisu są znaki i potem chodniczkiem wzdłuż hotelu, wiaduktem nad torami i jesteśmy w centrum . Tylko tam nic nie ma oprócz centrum handlowego ;) z Primarkiem wspomnianym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group