Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat będzie czyszczony co jakiś czas z nieaktualnych ofert


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 02 Sie 2019 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Tulio napisał(a):
Ostatnimi czasy w Getinie system pozwalał założyć kolejną mobilną jeszcze w trakcie trwania poprzedniej.

Pozwalał, ale tylko przez jeden dzień (sam mam w tej chwili 4% i nową na 3%). Także to był błąd / ciekawostka. Standardowo można mieć jedną, po jej zakończeniu - kolejną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#202 PostWysłany: 22 Paź 2019 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
p27 napisał(a):
W Millennium konto jest za free przy miesięcznym zasileniu 1000 zł i 1 transakcji kartą/blikiem, więc nie są to warunki trudne do spełnienia. Osoby poniżej 26 roku życia nawet tego wpływu nie muszą mieć.
2,7% przez 3 miesiące, ale można płynnie przechodzić z jednej edycji do drugiej zerując konto przed dniem badania salda.

Rozumiem, że płatności do revo nie sa uznawane za transakcję kartą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 22 Paź 2019 23:55 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Są uznawane.
Góra
 Profil Relacje PM off
asnahtful uważa post za pomocny.
 
      
#204 PostWysłany: 29 Paź 2019 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Jeśli nie ten temat to przepraszam, ale odpowiedniejszego nie znalazłem.
A nie chce zaśmiecać.
Chodzi o nowe przepisy wg których prowadząc JDG muszę założyć konto firmowe, czy ktoś z szanownych forumowiczów przerabiał ostatnio założenie takiego konta? Jeśli tak to czy możecie coś polecieć, jakieś bonusy, profity czy inne udogodnienia w związku z takim kontem?
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 29 Paź 2019 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
Pytałem ostatnio księgową o to i dostałem odpowiedź, że żadne przepisy nie zmuszają po posiadania konta firmowego. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#206 PostWysłany: 29 Paź 2019 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
jaksięmasz napisał(a):
Pytałem ostatnio księgową o to i dostałem odpowiedź, że żadne przepisy nie zmuszają po posiadania konta firmowego. :)

A split payment?

Z tego co kojarzę Alior miał spoko promocję na start. Sama mam konto w ING, które w połączeniu z osobistym w tym samym banku jest po prostu bardzo wygodne, do tego nic mnie nie kosztuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 29 Paź 2019 17:56 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Nie tyle co split payment, a biała lista podatników VAT zmusza do założenia konta dla DG.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 29 Paź 2019 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
No na chwilę obecną nie zmuszają, ale od 01.01.2020 już tak.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-bial ... ntrahentow


https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prze ... iala-lista
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 29 Paź 2019 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
megirumi napisał(a):
Z tego co kojarzę Alior miał spoko promocję na start. Sama mam konto w ING, które w połączeniu z osobistym w tym samym banku jest po prostu bardzo wygodne, do tego nic mnie nie kosztuje.

Dalej ma, teraz w takim wydaniu: https://livesmarter.pl/1700-zl-premii-i ... rnik-2019/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 29 Paź 2019 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
kubus571 napisał(a):


Transakcje powyżej 15.000 PLN... na szczęście mnie to nie dotyczy. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#211 PostWysłany: 17 Sty 2020 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Krupier napisał(a):
Wiesz, zawsze żeby trochę zarobić trzeba się nakombinować.


Naprawdę?? :)
A na serio - to przy kwotach rzędu kilka-kilkanaście tysięcy złotych mało opłacalne, biorąc pod uwagę wiele zmiennych o których pisałem.

Krupier napisał(a):
Dla leniwych jest właśnie takie 1,4%, które uważają za wow.


Nikt nie napisał, że to "wow". Sam napisałem, że na tle standardowego oprocentowania kont oszczędnościowych to bardzo dobra oferta.


Krupier napisał(a):
Więc proponowanie do takich KO i lokat Revoluta, który w każdej chwili może się zawinąć z naszym hajsem i nic nas w nim nie chroni jest nieodpowiedzialne.


Chodziło tyko o to, że wprowadzają i przyda się skoro w moim "sejfie" i tak "leży" kilkaset złotych i nic z tym nie muszę robić. Nie sądzę, żeby ktoś z forum lokował na Revo oszczędności życia...

Poza tym piszemy tutaj o KO a nie premii za kartę czy otwarcie konta. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego.


Ostatnio edytowany przez monroe, 17 Sty 2020 21:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#212 PostWysłany: 17 Sty 2020 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Trudno się tutaj nie zgodzić, że przy takich kwotach i zarobkach rzędu kilku zł miesięcznie to się po prostu człowiekowi nie chce.
Niestety taka skala zarobku życia nie zwojuje.

Powiedzmy, że różnica w zarobku między jedną a drugą opcją to 10zł, w skali roku jest to 120zł, po 10 latach zarobek 1200zł. 1200zł to już jakaś kwota, jednak zabawa 10 letnia. Jak tak człowiek policzy ile przepierdziela miesięcznie na zachcianki, rzeczy niepotrzebne albo przepłaca na innych produktach to o wiele więcej jest wstanie zaoszczędzić w ten sposób.

Sam aktualnie mam 1,5% w Santander na koncie oszczędnościowym, gdzie niektóre dostępne lokaty posiadają mniejsze oprocentowanie niż ów konto.
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#213 PostWysłany: 17 Sty 2020 23:16 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@monroe Jak to mówią "Lepsze jest wrogiem dobrego", więc skoro Ci dobrze, to może nie powinienem się tu odzywać... Ale tak niestety mam, że się odezwę. :)

Ja też jestem leniwy. To naprawdę jest BARDZO proste i nie wymaga żadnego kombinowania. Ja osobiście już od kilku lat co 3 miesiące postępuję wg następującego algorytmu:
1. W kalendarzu pojawia się przypomnienie "Przelej kasę z Millenium"
2. Loguję się do Millenium, robię przelew z konta oszczędnościowego na zwykłe. Ustawiam dwa przelewy z datą wykonania na jutro i na pojutrze na konto w mBanku. Całość jakieś 2 minuty. Dwa przelewy, bo całość nie przejdzie w jednym.
3. Kilka dni później robię 1 przelew z mBanku do Millenium. (30 sekund)
4. Następnego dnia loguję się do Millenium, przerzucam kasę z normalnego konta na oszczędnościowe. (30 sekund)
5. Ustawiam w kalendarzu przypomnienie za około 3 miesiące "Przelej kasę z Millenium". (30 sekund włącznie ze sprawdzeniem na który dzień ustawić przypomnienie, bo weekendy itd)
6. 3 miesiące spokoju, aż pojawi się przypomnienie. Zysk: ok. 2000 PLN w skali roku po opodatkowaniu. Za 12 minut pracy to całkiem nieźle. :)

Konto w Millenium jest kontem żony, wpływa tam jej wypłata oraz używa ona przynajmniej raz w miesiącu karty co wystarczy do zapewnienia darmowości konta.

Można by to jeszcze bardziej uprościć, ale musiałbym założyć jeszcze jedno konto w Millenium i zadbać, żeby było darmowe... Zbyt leniwy jestem.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#214 PostWysłany: 17 Sty 2020 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
@monroe

OK, dla ciebie nieopłacalne, ja tym sposobem wyciągam dodatkowe kilka tysi rocznie poświęcając na to kilka minut w miesiącu. Cóż, każdy ma swój przelicznik.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#215 PostWysłany: 17 Sty 2020 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Z samych kont oszczędnościowych? (o tym tu piszemy a nie o premiach za otwarcie konta, zamówienie karty etc.) Odnoszę wrażenie, bez urazy, że niektórzy albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem (pisałem o oprocentowaniu kont oszczędnościowych, o niczym innym; następnym razem to podkreślę) albo udają, żeby tylko mieć rację ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#216 PostWysłany: 17 Sty 2020 23:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
monroe napisał(a):
Jeśli chodzi o blokady kont - nie znam nikogo (z kilkudziesięciu osób, które użytkują Revo), komu konto zablokowano. Być może dlatego, że żadna z tych osób nie narusza regulaminu Revo... :roll:

oj monroe, a ja znam takiego ktosia co mu revolut konto zablokowal za niewinnosc ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#217 PostWysłany: 18 Sty 2020 00:58 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Mi zablokowali 2-krotnie po doładowaniach kartą (w dodatku tą samą, co ją mam w moim banku od lat). W obu przypadkach zadowolili się zrzutami ekranu z banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#218 PostWysłany: 18 Sty 2020 01:02 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
marcinsss napisał(a):
@monroe Jak to mówią "Lepsze jest wrogiem dobrego", więc skoro Ci dobrze, to może nie powinienem się tu odzywać... Ale tak niestety mam, że się odezwę. :)

Ja też jestem leniwy. To naprawdę jest BARDZO proste i nie wymaga żadnego kombinowania. Ja osobiście już od kilku lat co 3 miesiące postępuję wg następującego algorytmu:
1. W kalendarzu pojawia się przypomnienie "Przelej kasę z Millenium"
2. Loguję się do Millenium, robię przelew z konta oszczędnościowego na zwykłe. Ustawiam dwa przelewy z datą wykonania na jutro i na pojutrze na konto w mBanku. Całość jakieś 2 minuty. Dwa przelewy, bo całość nie przejdzie w jednym.
3. Kilka dni później robię 1 przelew z mBanku do Millenium. (30 sekund)
4. Następnego dnia loguję się do Millenium, przerzucam kasę z normalnego konta na oszczędnościowe. (30 sekund)
5. Ustawiam w kalendarzu przypomnienie za około 3 miesiące "Przelej kasę z Millenium". (30 sekund włącznie ze sprawdzeniem na który dzień ustawić przypomnienie, bo weekendy itd)
6. 3 miesiące spokoju, aż pojawi się przypomnienie. Zysk: ok. 2000 PLN w skali roku po opodatkowaniu. Za 12 minut pracy to całkiem nieźle. :)

Konto w Millenium jest kontem żony, wpływa tam jej wypłata oraz używa ona przynajmniej raz w miesiącu karty co wystarczy do zapewnienia darmowości konta.

Można by to jeszcze bardziej uprościć, ale musiałbym założyć jeszcze jedno konto w Millenium i zadbać, żeby było darmowe... Zbyt leniwy jestem.


Mała podpowiedź odnośnie punktu nr 2
Ustaw sobie autoryzację mobilną i będziesz mógł jednego dnia wytransferować w sumie 110k PLN
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#219 PostWysłany: 18 Sty 2020 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Nie mam zielonego pojęcia JAK.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#220 PostWysłany: 18 Sty 2020 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Nawiązując do Waszych wcześniejszych postów. Wszystko zależy o jakich kwotach mówimy.
Jeżeli miałbym 100 tyś na koncie to i bym się w to bawił, mając kwotę o wiele wiele niższą nie ma aż takiej opłacalności zabawy i myślę, że to między innym próbuje przedstawić @monroe
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 38  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group