Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 22 Mar 2021 18:29 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Pojawiły się nowe Super Deals, m.in:
- Auchan 14% (do 18.04)
- Uber Eats 18% (do 18.04)
- Total 21% (do 18.04)
- Peek&Cloppenburg 17% (do 18.04)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#142 PostWysłany: 06 Kwi 2021 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
C&A działa 24%
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 27 Kwi 2021 16:32 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
Wczoraj założyłem sobie konto na Vivid Money, zamówiłem kartę fizyczną i przelałem tam 100 EUR. Dzisiaj już były, wobec tego założyłem sobie kartę wirtualną, dodałem ją do Curve i zasiliłem tą wirtualką Revolut kwotą 25 EUR przez Google Pay poprzez Curve. Po ok. 5h otrzymałem maila o treści:
Cytuj:
Hello ..........,

We hereby inform you that our partner solarisBank AG terminates the entire business relationship between you and solarisBank AG with immediate effect for reasonable cause pursuant to Section 19 paragraph 3 of the General Terms and Conditions (GTC) agreed with you.

At the same time, we terminate the access to Vivid Money APP in accordance with Section 4.4 of the GTC of Vivid Money GmbH with immediate effect.

Your account will be closed immediately and can no longer be used by you. Please send us an e-mail stating to which account we can - if permitted - transfer any remaining credit. If no account details have been provided to us by the first completed month after the termination takes effect, solarisBank reserves the right to collect a monthly expense allowance of EUR 6.50 from your remaining balance.

An existing debit balance must be settled by this date.

We recommend that you also inform those parties about the closure from which you expect incoming payments. From now on direct debits will no longer be cleared by us, but will be returned to the originator. Existing standing orders will be deleted.

We regret that the account must be closed and that we also have to terminate our business relationship with you.


All the best,
Vivid Support

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 27 Kwi 2021 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Ciekawe czy to przez doładowanie Revoluta, wcześniej to im nie przeszkadzało, co najwyżej bonusu nie przyznawali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Kwi 2021 18:54 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
Nie wiem, czekam na rozwój wydarzeń, przede wszystkim zwrot pozostałych środków. Wypełniłem im załączone polecenie przelewu i odesłałem mailem.
Decyzja jest prosta - koniec zabawy z nimi , bowiem co jak co, ale do banku (za który się podają) trzeba mieć zaufanie, a to prysło. Gdybym tam przelał większą sumę to miałbym powód do zmartwienia.
Moim zdaniem nie zrobiłem nic złego, ciekawe czy odpowiedzą jaki był powód tej decyzji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 27 Kwi 2021 22:32 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
A niedawno odpalili inwestycje...(akcje, ETF-y)
...w samą porę ten brak zaufania się okazał :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 28 Kwi 2021 13:01 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
A miało być tak pięknie: wywiady, wizyty w zakładach pracy, szpanowanie metalową niemiecką kartą Visa Infinite ( co pokazywał binlist.net). :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 01 Maj 2021 12:15 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Mam i ja vivid. W jaki sposób aplikacje najtaniej zasilić EUR mieszkając w Polsce ? Jaki bank w Polsce oferuje darmowe przelewy sepa ?
EUR to sobie kupię np na walutomacie. Pytam bo jakieś takie płatności wcześniej załatwiałem revolutem a teraz za przelewy revolutem muszę płacić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 01 Maj 2021 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Cały czas przelewam euro revolutem na vivid i nic nie płacę
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 01 Maj 2021 18:45 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
Ok sprawdziłem i musiałem się zakręcić - mam plan revolut standard w tym jeden przelew międzynarodowy miesięcznie za darmo . To w tej chwili wystarczy ale czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby darmowe przelewy w euro z Polski do Niemiec ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 01 Maj 2021 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@michcioj, skoro korzystasz z Walutomatu, to masz u nich 5 przelewow (takze SEPA) miesiecznie bez oplat. Za kazde wymienione 2,500 zl dostaje sie dodatkowy przelew gratis.
Koszt przelewu ponad limit to chyba cale 1 zl.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#152 PostWysłany: 02 Maj 2021 17:43 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
@michcioj przelewy w EUR (SEPA) Revolutem są bezpłatne bez względu na plan taryfowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#153 PostWysłany: 05 Maj 2021 16:43 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ok sluchajcie a co do super deals to zdarza się ze znikają i potem wracają ? widziałem kilka dni temu shella, a teraz już go nie ma, a by się przydał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 05 Maj 2021 17:51 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Dokładnie tak jest - znikają a potem wracają, tylko z reguły już z inną wartością cb.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#155 PostWysłany: 17 Maj 2021 18:38 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
Fadel napisał(a):
Nie wiem, czekam na rozwój wydarzeń, przede wszystkim zwrot pozostałych środków. Wypełniłem im załączone polecenie przelewu i odesłałem mailem.
Decyzja jest prosta - koniec zabawy z nimi , bowiem co jak co, ale do banku (za który się podają) trzeba mieć zaufanie, a to prysło. Gdybym tam przelał większą sumę to miałbym powód do zmartwienia.
Moim zdaniem nie zrobiłem nic złego, ciekawe czy odpowiedzą jaki był powód tej decyzji.

No cóż, odpowiedzieli po paru dniach że polecenie przelewu przekazali do Solarisbank AG, oraz że wszystkie informacje jakimi się mogą że mną podzielić są zawarte w pierwszym mailu. Należnych mi moich pieniędzy do tej pory nie zwrócili. Tak więc kieruję sprawę do BaFin. No i radzę poczytać komentarze na trustpilot o Vivid i Solarisbank.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 17 Maj 2021 19:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
wrocily zakupy w lidlu z cashback 11 procent
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 18 Maj 2021 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Ja tam czekam na 24% Ikea i BP :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#158 PostWysłany: 24 Maj 2021 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Uważajcie na swoje powiadomienia w apce 8-) ja swoje szybko skasowałem a potem taki mail przyszedl:
Cytuj:
Hello epikie,

We have great news! Your Stock Bonus is waiting for you! Simply open your Vivid app and get up to €100 as stock in a top listed company, all completely free.

Just make sure you have the latest version of the Vivid App (v1.41 or higher) installed. Launch the App and accept the offer from the Main screen.

That’s it, your bonus should be available in the Stock Rewards pocket! This promotion is absolutely free, no strings attached. We’re just nice like that.

This is also a great chance to get back into Vivid Invest. With us, you can invest completely commission-free into over 2,000 stocks and ETFs, starting with as little as €0.01. Now that you have your stock bonus, why not give our fantastic catalogue a try?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 24 Maj 2021 17:41 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Niestety możliwość inwestowania przez Vivid nie dotyczy rezydentów Polski.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn 24 Maj 2021 19:51, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 31 Maj 2021 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Nowe-stare cashback, m.in.: zara 18%, adidas, puma 24%, ubereats 9%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 200 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group