Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 01 Lis 2021 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 143
niebieski
JJ2010 napisał(a):
Te 4 osobowejścia to są w danym roku kalendarzowym a nie na przestrzeni 365 dni od wydania karty tak? Czyli wchodząc w grudniu 2021r w 4 osoby, można także wejść np w styczniu 2022r w 4osoby oczywiście mając świadomość, że do końca 2022 bezkosztowo już się nie da?
W tej najnowszej promocji można m.in. zgarnąć 50zł za kartę dodatkową. Czy dobrze odczytuję TOiP, że karta dodatkowa nie daje extra wejściówek ponad to co daje karta główna?



1.tak
2. Z tego co ogarnalem to bez wejściówek.
Góra
 Profil Relacje PM off
JJ2010 uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#622 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mam dość nietypową sytuację. Mam kartę Platinium od kilku lat. W czerwcu bank odnowił mi kartę bo stara straciła ważność-dostałem tylko kredytową. Byłem przekonany że karta PP jest ważna dłużej, a nie weryfikowałem tego, bo przez Covid nie miałem żadnych planów. Dzisiaj okazało się że w sobotę na wyjazd służbowy, patrzę na kartę PP a ona jest ważna do 06/21... Jak się okazało bank nie dostarczył mi nowej karty. Na infolinii powiedzieli, że niby w systemie jest wystawiona, ale czasem się zdarza że nie dojdzie... Wyrobienie nowej to niestety kwestia kilku tygodni.
Czy można się zalogować na stronie PP przy pomocy danych karty PP i pokazać w saloniku wersję mobilną? Na infolinii powiedzieli że numer jest ten sam tylko data ważności się zmienia. Od 2 godzin strona PP się wiesza i nie mam jak tego zweryfikować...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 25 Lis 2021 12:26 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
@aarongeru - PP wydawanych do kart kredytowych nie widać w aplikacji PP
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
aarongeru uważa post za pomocny.
 
      
#624 PostWysłany: 25 Lis 2021 13:17 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
aarongeru napisał(a):
Mam dość nietypową sytuację. Mam kartę Platinium od kilku lat. W czerwcu bank odnowił mi kartę bo stara straciła ważność-dostałem tylko kredytową. Byłem przekonany że karta PP jest ważna dłużej, a nie weryfikowałem tego, bo przez Covid nie miałem żadnych planów. Dzisiaj okazało się że w sobotę na wyjazd służbowy, patrzę na kartę PP a ona jest ważna do 06/21... Jak się okazało bank nie dostarczył mi nowej karty. Na infolinii powiedzieli, że niby w systemie jest wystawiona, ale czasem się zdarza że nie dojdzie... Wyrobienie nowej to niestety kwestia kilku tygodni.
Czy można się zalogować na stronie PP przy pomocy danych karty PP i pokazać w saloniku wersję mobilną? Na infolinii powiedzieli że numer jest ten sam tylko data ważności się zmienia. Od 2 godzin strona PP się wiesza i nie mam jak tego zweryfikować...


Na infolinii zastrzegasz lub prosisz o duplikat KK Platinum na obecnych warunkach, byle towarzyszyło temu wystawienie karty PP.
Karta PP jest sparowana z KK i tylko gdy KK jest ważna obie mogą być używane.
Platinum z Santander że względu na prowizje przy przewalutowaniach nie jest Ci potrzebna i możesz to zrobić choćby dziś.
A i trwa to kilka dni, ale zapewne do soboty bez szans.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
aarongeru uważa post za pomocny.
 
      
#625 PostWysłany: 14 Lut 2022 15:09 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3112
platynowy
Dziś na infolinii rezygnowałem z Visy Platinum od Santandera. Konsultant chciał przekonać mnie: zwolnieniem z opłaty przez najbliższy rok oraz cash back'iem 2% od transakcji.

Nie dopytywałem od jakiego rodzaju transakcji bo nie jestem już kartą zainteresowany, ale może ktoś będzie zatem przesyłam informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#626 PostWysłany: 15 Lut 2022 14:17 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 34
Ja również dostałem taką propozycję i się zgodziłem. Warto doprecyzować co to oznacza zwolnienie z opłaty na rok. Chodzi o to że nie robiąc 10 transakcji przez rok nie płacisz na kartę. Jak jednak robisz te transakcje w danym miesiącu to ten rok przesuwa się o ten miesiąc co transakcje były realizowane. Więc jak. np. przez cały rok robisz transakcję to na kolejny masz automatyczne zwolnienie z opłat.


Ostatnio edytowany przez klapio, 15 Lut 2022 23:46, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#627 PostWysłany: 15 Lut 2022 14:25 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3112
platynowy
Ja się nie zdecydowałem. Prowizji (42 zł.) I tak nigdy im nie zapłaciłem. U nich są jakieś śmieszne wymogi, chyba wystarczy 15 transakcji, chodźby na grosz.

Prawda jest taka, że po wykorzystaniu 4 bezpłatnych saloników, karta staje się bezużyteczna. Ubezpieczenie w każdym banku to już standard.

Przede wszystkim czas realizowania transakcji pozostawia wiele do życzenia. Obsługa "vip" to mit. Tylko pudełko w którym ta karta przyszła sugeruje wyjątkowe podejście do klienta.

Parę razy miałem do nich pytania na infolinii dot. przewalutowania czy płatności. Wygląda to tak, że zadaje się proste pytanie, a konsultant odpytuje swojego Lidera, ten swojego..
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#628 PostWysłany: 17 Lut 2022 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2114
platynowy
szmer napisał(a):
Może ktoś będzie wiedział. Chcę aktywować ubezpieczenie podróży poprzez płatność za hotel na miejscu. Zastanawiam się czy nie zapłacić przy pomocy podpiętej karty do Curve. Czy w takim wypadku wystawiający kartę w tym przypadku santander uzna, że usługa została uruchomioma?

Dawno temu zadane pytanie ale również mnie to interesuje.
Czy płatność przez VP podpiętą pod Curve aktywuje ubezpieczenie podróżne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 18 Lut 2022 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1691
Loty: 260
Kilometry: 275 977
złoty
Obawiam się ze to nie zadziała gdyż w historii transakcji przy płatności karta będzie Wilno,LT a nie faktyczne miejsce gdzie się znajdujesz.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#630 PostWysłany: 18 Lut 2022 09:36 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
A jakie ma znaczenie miejsce rozliczenia transakcji? Przecież jak zapłacisz przez pośrednika to też nie będzie aktualne miejsce tylko expedia albo booking. Jeśli w regulaminie jest zapis, że płatność ma być ZA hotel to według mnie się kwalifikuje.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#631 PostWysłany: 18 Lut 2022 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2296
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Kiedyś był podobny temat dotyczacy karty World Elite (chyba mBanku) I tam pamiętam, że była odpowiedź negatywna, że płatność przez Curve nie zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
#632 PostWysłany: 18 Lut 2022 10:03 

Rejestracja: 05 Lis 2019
Posty: 128
Teorytycznie, jak doładuje karta kredytową revoluta i opłacę nim hotel to tez ma być zaliczane? Raczej nie :)

Ale z drugiej strony curve przekazuje do banku kody MCC, czyli przez bank powinny być traktowane jako, np. „7011-Hotele, motele, usługi centralnej rezerwacji (nigdzie indziej nie sklasyfikowane)”, czy np. „3182-Polskie Linie Lotnicze LOT”. Ale to jest rzeczywiście płynne domniemanie.

Moim zdaniem curve powinien być traktowany jako bramka płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#633 PostWysłany: 18 Lut 2022 10:05 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Darek M. napisał(a):
Kiedyś był podobny temat dotyczacy karty World Elite (chyba mBanku) I tam pamiętam, że była odpowiedź negatywna, że płatność przez Curve nie zadziała.

Problem polega na tym, że często ich odpowiedzi są niezgodne z rzeczywistości. Jest regulamin. Skoro jest tam napisane, że płatność za nocleg jak dla mnie spełnia te warunki. Chyba, że jest gdzieś doprecyzowane, że ma to być płatność bezpośrednia, ale wg. mnie decydujący jest kod MCC. Podobnie jest np. ze zwrotem za płatności w restauracjach, hotelach itp. Jakoś w takim przypadku zwroty przychodzą.
Inna sprawa, że w razie wypadku odzyskanie kasy będzie trzeba kopać się z koniem, ale ostatecznie pewnie da się kasę odzyskać.

Cytuj:
Teorytycznie, jak doładuje karta kredytową revoluta i opłacę nim hotel to tez ma być zaliczane? Raczej nie :)

Przecież wtedy są to oddzielne transakcje. Nie masz w MCC odpowiedniego kodu. W tytule też nie. Patrz przykład wyżej ze zwrotami za płatności.

A jak kupię nocleg na hotels.com to też mi się nie należy?
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#634 PostWysłany: 18 Lut 2022 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2114
platynowy
W przypadku Dinersa płatność przez Curve aktywuje ubezpieczenie. J
Jak się zbiorę to może maila z zapytaniem wyślę do Santandera.
Góra
 Profil Relacje PM off
seal uważa post za pomocny.
 
      
#635 PostWysłany: 22 Mar 2022 00:21 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 73
Odświeże wątek wznowienia karty - w jaki sposób Santander dostracza wznowią KK Visa Platinum? W przesyłce jest tez nowa karta PP czy przychodzi w oddzielnej przesyłce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2349
Loty: 235
Kilometry: 320 186
złoty
Santander rozsyła nowe PP. Podobno z rozwiązanym problemem niedziałającego paska magnetycznego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 lubi ten post.
 
      
#637 PostWysłany: 29 Cze 2022 19:18 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1753
srebrny
Czy aktualnie karta PP wydawana przez Santandera ma ograniczenie do ilości wizyt czy jest bezlimitowa ? Jak wygląda sprawa wprowadzania gości ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 29 Cze 2022 19:27 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
A z czego wynika twoje pytanie, od lat oferta jest jedna czyli do KK Platinum Santander 4 wejścia rok kalendarzowy.

Osobna sprawa to jak rozwiązają kwestię sparowania KK z kartą PP.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#639 PostWysłany: 29 Cze 2022 20:52 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1753
srebrny
@dg72 - pytam bo nie wiem czy coś się u nich nie zmieniło przez ten czas. Mówiąc szczerze wiem, że tutaj dostanę odpowiedź szybciej niż w Santander:-) Karta nie dla mnie (mam nielimitowaną) ale kolega dostał zaproszenie do grupy klientów premium cokolwiek by to nie znaczyło z informacją, że będzie mógł dostać PP ale bez konkretów (konkrety tylko na spotkaniu). Najważniejszy konkret to liczba wizyt, dziękuję za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#640 PostWysłany: 29 Cze 2022 20:54 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Czyli tylko na indywidualne zaproszenie

Karta Mastercard® World Elite
(RRSO 17,57%)
Najwyższej klasy karta kredytowa przeznaczona wyłącznie dla klientów Private Banking, która daje dostęp do szerokiego wachlarza korzyści i przywilejów. M.in.:

Lifestyle Manager
Saloniki lotniskowe LoungeKey
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group