Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 19 Sie 2019 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
poszwin napisał(a):
@kb_poland
Jesteś pewien, że masz tą kartę bezpłatną w kolejnych latach? Ja zakładałem tą kartę równo rok temu (w sierpniu) i przez pierwszy rok kartę faktycznie miałem bezpłatną (o ile wykonałem minimum 10 dowolnych transakcji w pierwszym miesiącu posiadania karty), natomiast od kolejnego roku aby być zwolnionym z opłaty muszę wykonać minimum 10 dowolnych transakcji w miesiącu (opłata "roczna" jest wtedy naliczana za każdy miesiąc w wysokości około 50 zł - jak zrobisz te 10 transakcji to nie płacisz tej opłaty miesięcznej).
Dlatego też zastanawiam się czy w tym tygodniu nie rozwiązać tej umowy na tą platynową KK... Tym bardziej, że mam i tak Dinersa.
No chyba, że macie pomysł jak rozwiązać kwestię tych opłat w kolejnym roku? :D Ja wiem, że to nieduży problem robić te 10 transakcji miesięcznie ale po prostu nie chce mi się o tym pamiętać, poza tym jak już mam płacić kartę to wolę Dinersem albo WizzAirem.


Tak, mam nawet w razie ewentualnych problemów zapisany regulamin. I nie mam żadnych naliczeń a karta lezy w szufladzie. 10x oczywiscie banalne ( mozna sobie revoluta po 20zl 10 razy doladowac i juz ) ale jednak trzeba o tym pamiętać więc jeden problem z glowy mniej ;)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#482 PostWysłany: 19 Sie 2019 22:59 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
benjamin napisał(a):
Zazwyczaj pomaga złożenie wypowiedzenia a potem kontakt ze strony banku-z biura utrzymania klienta.
Nie zawsze ten sposób skutkuje ale często sie sprawdza.


U mnie tak działa od 5 lat. Od 5 lat nie użyłem tej karty ani razu bo mam WE mbanku i to moja podstawowa karta. Santantera potrzebuję tylko dla PP dla dziecka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 20 Sie 2019 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Tak mnie jeszcze naszło..
(CAT)

Jest wstrzemięźliwie :)


Ostatnio edytowany przez makesiu, 20 Sie 2019 21:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
PanAndre uważa post za pomocny.
 
      
#484 PostWysłany: 20 Sie 2019 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
Czytają to zapewne pracownicy, bank ma tutaj profil. Może by tak bardziej wstrzemięźliwie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#485 PostWysłany: 21 Sie 2019 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Dzień dobry

Przyszła Visa Platinum z Priority Pass.
Pozwoliłem sobie zapytać czat bankowy, jak jest rozliczana ta karta, przy płatności np. w euro..
Pomimo, że jest to Visa, to rozliczają to wg. swojej tabeli kursowej - czyli, na chwilę obecną kalkulator Visy pokazuje jakie 4,37pln za Euro, a w bankowej tabelce jest 4,4991... (godzina 18;30 21.08.2019)
Innymi słowy, rozliczają kartę po wyższym kursie i jeszcze do tego 2%. To tak, żeby się ktoś nie zapomniał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 03 Wrz 2019 10:15 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
George1 napisał(a):
Tu jest super w porównaniu do Santander , gdzie nie mam dostępu nawet do serwisu online jak mam samą KK bez rachunku .


Bzdura, mam tylko kartę kredytową i dostęp online oraz do aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 03 Wrz 2019 20:06 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
A masz KK Platinum WBK czy już Santander ?


Ostatnio edytowany przez marcino123, 03 Wrz 2019 22:06, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 03 Wrz 2019 22:01 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Mam BZWBK.
Jak sobie wyobrażasz sprawdzanie blokad, ustawianie limitów itp? Telefonicznie czy wycieczki do oddziału?
W regulaminie kart kredytowych masz coś takiego:
Cytuj:
Usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet,
umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji
dokonywanych przy użyciu karty kredytowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku płatniczego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 11 Wrz 2019 22:17 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Dziękowanie dla kolegów z forum ! ponownie byłem w oddziale banku gdzie okazało się że dostęp on line był zablokowany z powodu braku aktualizacji danych osobowych ,a nie brak rachunku osobistego jak mnie informowano poprzednim razem. Dostałem nowy login i koperte z PIN i znowu mam dostęp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 12 Wrz 2019 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Hej,

W maju 2018 roku skorzystałem z oferty "Karta przez telefon", która miała gwarantować darmowe korzystanie z karty po roku po spełnieniu warunku 10 transakcji w pierwszych miesiącach użytkowania.
O kartę zawnioskowałem telefonicznie i po kontakcie z infolinią, po kilku minutach otrzymałem mailowo pozytywną decyzję kredytową, a następnie udałem się do placówki banku podpisać umowę (otwierając przy okazji konto bankowe).
Po podpisaniu umowy po kilku dniach otrzymałem kartę, którą wykonałem kilkadziesiąt transakcji w pierwszych 3 miesiącach spełniając warunek 10 transakcji.

Ostatnio przeglądając wyciąg z karty zauważyłem do uregulowania opłaty za 2 miesiące korzystania z karty.
Zgłosiłem reklamację w Santanderze, na którą otrzymałem odpowiedź, iż wniosek i umowa na kartę zostały zawarte w oddziale banku, a nie przez infolinię, w związku z czym nie kwalifikuję się do promocji.
Jak to możliwe?

Zakładałem, że kontakt z infolinią i otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej jest równoznaczne z wnioskowałem o kartę telefonicznie.
Czy jest możliwość, że w podpisując umowę w oddziale, bank z automatu założył/zaznaczył, że wniosek był składany w oddziale?
Czy ktoś z osób, które korzystały z promocji przez telefon spotkały się również z taką sytuacją?

Mimo wszystko zależałoby mi na tym, aby karta pozostała darmowa..

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 12 Wrz 2019 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Ja zakładałem w tej samej promocji i okresie ( kwiecień 2018 ) i opłat nie mam żadnych. Umowa podpisana przez kuriera.
Tak czy inaczej , bym sie kłocil na Twoim miejscu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
arti88 lubi ten post.
 
      
#492 PostWysłany: 12 Wrz 2019 17:20 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
@arti88 sprawdz umowe , tam jest opis tej promocji jako część umowy tej karty , ja tak mam a taki sam sposób zamówienia kk i podpisania umowy miałem co Ty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 12 Wrz 2019 17:35 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
arti88 napisał(a):
Czy jest możliwość, że w podpisując umowę w oddziale, bank z automatu założył/zaznaczył, że wniosek był składany w oddziale?

Tak to typowe oszustwo pracowników banku, w ten sposób naliczają sobie bonusy. Niestety trzeba się pilnować i sprawdzać co się podpisuje.
Możesz składać reklamację na odpowiedź banku. Poprosić o informację co stało się z wnioskiem telefonicznym, jakie były numery wniosków itd.

Ja miałem telefon od tej samej osoby z infolinii która upewniała się, że umowa zostanie podpisana i wpadnie na jej konto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 13 Wrz 2019 06:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Dzięki! Będę kontaktował się ponownie z bankiem i spróbuję coś z tym zrobić, zobaczymy czy się uda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 21 Wrz 2019 15:04 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Szybko to działa: wniosek złożony w systemie ok północy, a o 7.30 już SMS że wniosek jest zaakceptowany. :D Brałem limit dużo mniejszy od tego przyznanego w systemie, więc pewnie dlatego obyło się bez weryfikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 07 Paź 2019 21:15 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Jak działają te 4 darmowe wejścia? w saloniku mam pokazać tylko PP czy też zapłacić za wejście kredytówką Santandera, a on mi później tę transakcję anuluje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 07 Paź 2019 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Pokazujesz kartę PP. Karty Santandera w ogóle nie musisz że sobą mieć.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#498 PostWysłany: 24 Paź 2019 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Czy jest możliwość gdzieś/jakoś sprawdzenia ile już wykorzystałem wejść do saloników w ramach karty PP podpiętej do tej karty Visa Platinum?
Nie jestem bowiem pewien czy w tym roku kalendarzowym wykorzystałem 3 czy 4 wejścia...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#499 PostWysłany: 24 Paź 2019 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Niestety nie. Trzeba sobie robić notatki, albo mieć dobrą pamięć ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 24 Paź 2019 20:10 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Można sprawdzić w banki. Robiłem już tak, nie ma problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group