Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 18 Sie 2019 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Jest i jakaś promocja... do końca sierpnia...

Załączniki:
sat.JPG
sat.JPG [ 156.01 KiB | Obejrzany 3734 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#462 PostWysłany: 18 Sie 2019 09:32 

Przecież ta kk w porównaniu z Platinum czy Infinite PKO BP to porażka, zwłaszcza na wakacje za granicą ze względu na przewalutowania :!:

Są te 4 wejścia do PP i takie sobie ubezpieczenie, ale też słabe kursy przewalutowań i opłaty po roku (fakt póki co łatwe do uniknięcia)
Ja zapewne tą zamknę i po obrocie zawnioskuję o Pko BP Infinite, platyny mam w obu dlatego porównuję
Góra
 PM off  
      
#463 PostWysłany: 18 Sie 2019 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Nie mam konta w PKO BP i dochody nie pozwolą na dobre karty :(
A w starym BZWBK mam konto do xxxxx czasu i mają moją historię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#464 PostWysłany: 18 Sie 2019 10:06 

To zakupy na wakacjach tylko w Polsce, za granicą skorzystasz z saloników na lotnisku i oby nie z ubezpieczenia

Taka to jest kk platinum

A i kryteria w PKO BP obecnie takie, ze Platinum dają kazdemu z stałym dochodem - ale nie ma darmowych PP
Góra
 PM off  
      
#465 PostWysłany: 18 Sie 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Mam karty w Santanderze którymi płacę - jak zrobię Platinum - to za dużo się nie zmieni.. Jak piszesz - tam gdzie zapłata w PLN - to ok.. Mam Revoluta i Alior Kantor.
Z Platinum problemem będzie zakup wyjazdu z ubezpieczeniem - bo... przewalutowanie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#466 PostWysłany: 19 Sie 2019 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Do aktywacji ubezpieczenia dla calego wyjazdu wystarczy np zabukowanie jednego noclegu w hotelu ( mozna bez przewalutowania z platnoscia w PLN = agoda booking inne ) , wiec jest to latwe do zrobienia i nie dostajemy po kieszeni na przewalutowaniach , i tylko takie platnosci tą kartą wykonuje , na wyjazdach placimy revolutem , Curve , czymkolwiek sensownym.

Nie wiem jak wyglada sytuacja obecnie z jej zakladaniem , ale ja zalozylem ~rok temu ją w promocji zapewniającej bezwarunkową darmowość i brak oplat rocznych w kolejnych latach po dokonaniu 10 platnosci w pierwszym miesiacu ( nie trzeba teraz pilnowac zadnych platnosci miesiecznych , obrotów , karta lezy sobie w szufladzie , uzywam tylko przed wyjazdem do aktywacji ubezpieczenia ) , 100% darmowa , a daje te 4PP + ubezpieczenie nie wymagając ode mnie żadnej uwagi przez cały rok więc sobie w tej opcji ją bardzo chwale , oczywiscie nie mówię , że nie ma lepszych ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#467 PostWysłany: 19 Sie 2019 14:45 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Otrzymałem wlasnie karte z PP.
Czy jest jakas opcja na zdobycie karty mobilnej? Bo jak zakładam konto na PP z numerem membershipa to konto nie widzi karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#468 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:00 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Karty PP dodawane do KK zazwyczaj nie mają swojej wersji mobilnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#469 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Do bankowych kart nie otrzymasz karty mobilnej PP.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:02 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Ahaaaa, a czy trzeba mieć plastik zawsze ze sobą czy wystarczy nr karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:07 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Trzeba mieć plastik
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maxi33 lubi ten post.
maxi33 uważa post za pomocny.
 
      
#472 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Czasem wystarczy zdjęcie i przymykają okno. Raz zapomniałem plastiku i udało się wejść

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#473 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@kb_poland
Jesteś pewien, że masz tą kartę bezpłatną w kolejnych latach? Ja zakładałem tą kartę równo rok temu (w sierpniu) i przez pierwszy rok kartę faktycznie miałem bezpłatną (o ile wykonałem minimum 10 dowolnych transakcji w pierwszym miesiącu posiadania karty), natomiast od kolejnego roku aby być zwolnionym z opłaty muszę wykonać minimum 10 dowolnych transakcji w miesiącu (opłata "roczna" jest wtedy naliczana za każdy miesiąc w wysokości około 50 zł - jak zrobisz te 10 transakcji to nie płacisz tej opłaty miesięcznej).
Dlatego też zastanawiam się czy w tym tygodniu nie rozwiązać tej umowy na tą platynową KK... Tym bardziej, że mam i tak Dinersa.
No chyba, że macie pomysł jak rozwiązać kwestię tych opłat w kolejnym roku? :D Ja wiem, że to nieduży problem robić te 10 transakcji miesięcznie ale po prostu nie chce mi się o tym pamiętać, poza tym jak już mam płacić kartę to wolę Dinersem albo WizzAirem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#474 PostWysłany: 19 Sie 2019 17:20 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Zazwyczaj pomaga złożenie wypowiedzenia a potem kontakt ze strony banku-z biura utrzymania klienta.
Nie zawsze ten sposób skutkuje ale często sie sprawdza.
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
#475 PostWysłany: 19 Sie 2019 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Powisiałem dzisiaj na infolinii banku.
Karta ma 4x salonik i ubezpieczenie. Tak jak ktoś wyżej pisał - wystarczy opłacić jedną noc i to już aktywuje ubezpieczenie. Jeżeli wszystko rozliczane jest po kursie Visa, to w plecy 2% prowizja banku - przy 50-100ojro za .1szy nocleg - nie jest to kosmos,a ubezpieczenie staje się aktywne. Co do "darmowości" - trzeba dobrze gadać po roku, to może się coś wygada.
Co ciekawsze - usłyszałem przypadkiem, że bardzo mało ludzi pyta o Platinum (chyba tylko My z fly4free) więc całkiem możliwe, że uda się załapać na promocję, którą wyżej wkleiłem..

Ciekawostka, po złożeniu wniosku - mail potwierdzający, po 1minucie - sms z Alert Bik, że Santander pyta o dane w związku z kredytem (mam ochronę przed wyłudzeniem) po następnej minucie - wniosek o kartę - decyzja pozytywna... Z fotela... Nawet kawy nie dopiłem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#476 PostWysłany: 19 Sie 2019 18:01 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
poszwin napisał(a):
@kb_poland
Jesteś pewien, że masz tą kartę bezpłatną w kolejnych latach? Ja zakładałem tą kartę równo rok temu (w sierpniu) i przez pierwszy rok kartę faktycznie miałem bezpłatną (o ile wykonałem minimum 10 dowolnych transakcji w pierwszym miesiącu posiadania karty), natomiast od kolejnego roku aby być zwolnionym z opłaty muszę wykonać minimum 10 dowolnych transakcji w miesiącu (opłata "roczna" jest wtedy naliczana za każdy miesiąc w wysokości około 50 zł - jak zrobisz te 10 transakcji to nie płacisz tej opłaty miesięcznej).
Dlatego też zastanawiam się czy w tym tygodniu nie rozwiązać tej umowy na tą platynową KK... Tym bardziej, że mam i tak Dinersa.
No chyba, że macie pomysł jak rozwiązać kwestię tych opłat w kolejnym roku? :D Ja wiem, że to nieduży problem robić te 10 transakcji miesięcznie ale po prostu nie chce mi się o tym pamiętać, poza tym jak już mam płacić kartę to wolę Dinersem albo WizzAirem.



Kiedyś była tak promocja, ogólnie nic nie płacisz za kartę (nie ma opłaty miesięcznej czy rocznej) nawet jak jej nie używasz, płacisz tylko gdy wyślą Ci nową chyba 15 zł za wznowienie (tak jak przy debetówkach)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#477 PostWysłany: 19 Sie 2019 18:06 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6247
HON fly4free
makesiu napisał(a):
Co do "darmowości" - trzeba dobrze gadać po roku, to może się coś wygada
ale o czym chcesz gadać skoro "darmowość" dają z automatu pod warunkiem wykonania 10 transakcji w miesiącu poprzedzającym?
nie ma żadnego warunku dot. wartości tych transakcji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#478 PostWysłany: 19 Sie 2019 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Ano o tym, że czasami nie muszę płacić 10x - bo mam inną kartę... Więc tutaj trzeba pogadać, żeby nie liczyli.. do dziesięciu..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#479 PostWysłany: 19 Sie 2019 18:24 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6247
HON fly4free
prawdę mówiąc ten warunek "10x" jest na tyle banalny, że aż wstyd tak dziadować przy karcie - bądź, co bądź - platinum
Góra
 Profil Relacje PM off
jrusz lubi ten post.
 
      
#480 PostWysłany: 19 Sie 2019 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Chyba, że ma się inną kartę, gdzie zwracają za zakupy :) Lepiej dziecku dać..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group