Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rzym na jeden dzień
#1 PostWysłany: 24 Paź 2020 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Rzym

Data wylotu
  • 01.11.2020

Data powrotu
  • 15.12.2020

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • znalazłem - wyjaśniam w opisie

Dodatkowe informacje
  • Szukam lotu na dosłownie jeden dzień (bez noclegu) w przedziale czasowym od listopada do połowy grudnia (póki nie zmienią się restrykcje co oczywiste) z Warszawy do Rzymu. Najlepiej w okazyjnej cenie. Nie jest to moja pierwsza podróż tam. Potrzebuję odwiedzić dwa muzea do pisanej książki. Przeglądałem połączenia Ryanair i Wizzair, ale nie mogę dopasować (są co najwyżej loty rano, powroty po południu, a potrzebuję wieczorem). Zauważyłem, że nie ma w tym czasie reguł co do standardu godziny i jest z każdym dniem tygodnia różna. Jeśli ktoś coś dopasuje, co mogłem przeoczyć, będę wdzięczny.
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Sardynia na 5-dniową wycieczkę od 1103 PLN. Loty Lufthansą z 6 miast + noclegi Sardynia na 5-dniową wycieczkę od 1103 PLN. Loty Lufthansą z 6 miast + noclegi
Tajlandia w sezonie za 3992 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 12 nocy w 4* hotelu Holiday Inn Tajlandia w sezonie za 3992 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 12 nocy w 4* hotelu Holiday Inn
#2 PostWysłany: 24 Paź 2020 06:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8997
Zacznij od przejrzenia na starcie godzin lotów w które dni tygodnia mogą być możliwe takie jednodniowki, później poszukaj cen. Ale chyba bez lotu z/do innego miasta niż Warszawa jako jednego segmentu może być klopot (w sensie, możliwe że trzeba będzie lecieć WAW-Rzym-WRO)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Paź 2020 09:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7807
złoty
@KLAssurbanipal Jeśli możesz w sobotę 31.X to masz półdniówkę FR z Modlina ,tyle że powrót w nocy do KRK.Możesz też polecieć trochę wcześniej z WRO.Warto jednak sprawdzić czy interesujące cię muzea są otwarte w zw. obostrzeniami w tym czasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2020 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 439
srebrny
Może takie coś, cena nie jest rewelacyjna co prawda, ale nie trzeba brać urlopu ;) :
Rano przez Amsterdam:
Załącznik:
KLM.jpg
KLM.jpg [ 219.43 KiB | Obejrzany 2318 razy ]

Powrót bezpośrednio:
Załącznik:
WIZZAIR.jpg
WIZZAIR.jpg [ 193.08 KiB | Obejrzany 2318 razy ]
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Paź 2020 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3433
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
@Stasiek_T doliczając tranfer, nawet autem to na miejscu będzie miał 3h wolnego

@KLAssurbanipal przemyśl sobie czy nie warto przespać się w Rzymie i z samego rana wrócić następnego dnia np:

Załączniki:
cia.jpg
cia.jpg [ 37.32 KiB | Obejrzany 2182 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Gru 2020 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
marcin.krakow napisał(a):
@Stasiek_T doliczając tranfer, nawet autem to na miejscu będzie miał 3h wolnego

@KLAssurbanipal przemyśl sobie czy nie warto przespać się w Rzymie i z samego rana wrócić następnego dnia np:

W 3 H to akurat dojedzie na Termini może na plac Sw Piotra i wróci na lotnisko :)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 26 Gru 2020 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 439
srebrny
@Dryblas w podanej powyżej propozycji przylot do Rzymu był o godz. 11:55, odlot o 19:30. Siedem i pół godziny na ziemi włoskiej. Wyliczone przez @marcin.krakow "3 h wolnego " uwzględniało już dojazd i wcześniejsze zgłoszenie się do odprawy. Po prostu 3 godziny w Rzymie na załatwienie spraw.
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:17 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 567
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Do Rzymu zawsze warto wpaść choćby i tylko na kilka godzin :-) To miasto, które ja miałem okazję odwiedzić w swoim życiu dziesiątki razy ale nawet wtedy, kiedy moim celem w sierpniu tego roku była właściwie Toksnia, to lądując na Ciampino nie mogłem sobie odmówić jednego po[południa i wieczoru w tym mieście. A to co udało mi się odwiedzić w tak krótkim czasie jest na tym jednym filmie :-)

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 28 Gru 2020 15:22 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4852
platynowy
Dryblas napisał(a):
marcin.krakow napisał(a):
@Stasiek_T doliczając tranfer, nawet autem to na miejscu będzie miał 3h wolnego

@KLAssurbanipal przemyśl sobie czy nie warto przespać się w Rzymie i z samego rana wrócić następnego dnia np:

W 3 H to akurat dojedzie na Termini może na plac Sw Piotra i wróci na lotnisko :)

Na przyszłość: odgrzebałeś 26.12 temat z datami 01.11-15.12, do tego godzinowo pobyt ci się nie spina :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group