Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 13 Lis 2020 09:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 959
Loty: 196
Kilometry: 434 611
Pamiętej, że VJ liczy dni robocze do zwrotu, w rzeczywistości będzie to ok. 120 dni ale przynajmniej naprawdę oddają.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#82 PostWysłany: 19 Maj 2022 11:03 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 62
Po wrzutce Turka odkopuje temat. Czy ktoś wie kiedy startuje kalendarz lotów na styczeń 2023?
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 19 Maj 2022 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2680
HON fly4free
No wlasnie!
Góra
 Profil Relacje PM off
lucifuge lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 30 Cze 2022 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
@lucifuge @Garmond widzę, że ruszył kalendarz na rok 2023 ale jak ceny na 2022 są eleganckie tak nagle od 01.01.2023 ceny są trzykrotnie wyższe... one jeszcze spadną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Lip 2022 12:12 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 62
Dokładnie. Do końca roku bilet z HAN do DAD można kupić za 12-16 USD a od drugiego stycznia wszystkie po 74 USD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 24 Sie 2022 10:44 

Rejestracja: 30 Mar 2019
Posty: 2
Leciał ktoś ostatnio z Bangkoku lub Phuket i mógłby potwierdzić, że odprawa na lotnisku dalej jest za darmo? Na stronie przewoźnika nie ma nic o opłatach, ani info, że "free".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 07 Wrz 2022 13:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 959
Loty: 196
Kilometry: 434 611
VJ poszukuje teraz nowych pracowników w ALA (Ałmaty) - https://careers.vietjetair.com/jobdetail/548. Niedawno, krótko po podobnym ogłoszeniu w Indiach wyszły z tego całkiem fajne ceny (na przykład BOM-SGN za 92 dolary). Jeśli VJ rzeczywiście zacznie latać do Kazachstanu, to jest duża szansa na fajny, tani łącznik Azja Środkowa - Azja Wschodnia.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 10 Paź 2022 22:44 

Rejestracja: 10 Paź 2022
Posty: 1
Cześć
Mam niepojęty dla mnie problem z zakupem biletów lotniczych w VietJet.

Podjąłem już cztery próby. Po wypisaniu danych pasażerów i podaniu danych karty płatniczej klikam przycisk kontynuuj/zapłać ale otrzymuję tylko komunikat o błędzie "Oops! Your payment confirmation failed!". Pieniądze są blokowane na koncie, ale biletów ani rezerwacji nie ma. Jedną płatność już zwrócili, ale trzy pozostałe jeszcze wiszą. Czas na kolejne próby mi się już skończył (w Wietnamie powinienem być za półtora tygodnia). Próbowaliśmy płacić różnymi kartami (bankowa, z MasterCard, revolut z Visa), na dane moje i żony, z aplikacji (logowanej przez konto google) i ze strony. Nawet próbowałem kupić bilety na różnych trasach i ciągle to samo.
Czy ktoś wie czym to może być spowodowane? To chyba coś po mojej stronie skoro inni pasażerowie kupują normalnie. Dopada już mnie beznadzieja. Kupienie biletów z innej linii lotniczej wyjdzie mnie 2 tysiące drożej 🙁
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 10 Paź 2022 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3393
Loty: 413
Kilometry: 711 300
platynowy
kup przez pośrednika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 14 Paź 2022 14:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 959
Loty: 196
Kilometry: 434 611
puhacz napisał(a):
VJ poszukuje teraz nowych pracowników w ALA (Ałmaty) - https://careers.vietjetair.com/jobdetail/548. Niedawno, krótko po podobnym ogłoszeniu w Indiach wyszły z tego całkiem fajne ceny (na przykład BOM-SGN za 92 dolary). Jeśli VJ rzeczywiście zacznie latać do Kazachstanu, to jest duża szansa na fajny, tani łącznik Azja Środkowa - Azja Wschodnia.


Wrzucili do systemu rezerwacyjnego nieco dziwną i zarazem ładną kreskę Almaty (ALA) - Nha Trang (CXR) ale powiedzieć, że jest drogo, to jakby nic nie powiedziec 😅

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 18 Sty 2023 07:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1023
srebrny
Po locie VietJet'em mogę ich polecić w relacji cena/jakość.
Bardzo mi przypominają CebuPacific na Filipinach, tylko inne kolory :)

W BKK na check-in bezproblemowa zmiana miejsc za darmo (chcieliśmy siedzieć razem i nie było z tym problemu).
Bagaż podręczny mocno przeciążony - nie było z tym problemu. Brali podręczny za darmo do luku (w BKK na check-in) więc musieli go zważyć i ewidentnie było za dużo na każdej walizce :)

Teraz na innym locie mam zmianę rozkładu i tu pytanie: udało się komuś wywalczyć zmianę lotniska za free przy zmianie godzin lotu?
Jak Wasze refundy - doszły po tych kilku miesiącach?

Edyta: Takie opcje dostałem od nich na maila przy zmianie godzin lotu:
---
We sincerely apologize for any inconvenience caused, and we would like to offer you the following service recovery options as below: ******* for all passengers

1. Change your flight to another date/time within 30 calendar days, one time free of charge from the original departure date
OR
2. Credit shell of the valuable paid, to be used within 180 days from the date of departure.
OR
3. Full Refund back to the original payment channel which passenger has booked the reservation which the process will take within 45 days.
---
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 20 Sty 2023 16:38 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 32
Loty: 107
Kilometry: 210 635
Cześć, spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją: mam kupione bilety w vietjet. Jak wszedłem na rezerwację to się zdziwiłem, bo żeby się zalogować muszę wpisać falily name i tu wchodzi moje imię a przy midlle name wchodzi nazwisko. Nie wiem czy to ja coś zamieszałem przy kupnie czy oni ale zastanawiam się czy to nie będzie problem przy check in? Pisze do niech maila to nie odpisuję na mesengerze bot z którym za nic nie można się dogadać. Gdyby to było w Europie to raczej bym się nie przejmował, ale nie wiem jak to wygląda w Wietnamie, czy nie będą robić kłopotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 20 Sty 2023 17:00 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
Nie martw się. Wszystko jest OK. Też tak mieliśmy.
Najpierw był szok bo nie można było się odprawić :D
Ale potem wszystko poszło lux
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 20 Sty 2023 17:10 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 32
Loty: 107
Kilometry: 210 635
Super, wielkie dzięki za info :) Na forum f4f zawsze można liczyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 01 Lut 2023 12:55 

Rejestracja: 01 Lut 2023
Posty: 3
Cześć
To mam podobny problem. Tak samo nie chce mi sie wierzyć, że podczas kupowania biletów zamienislismy imię z nazwiskiem, bo przy logowaniu sie do rezerwacji w rubryce nazwisko musiałem wpisac imię zeby się zalogowac.
Teraz odwołali mi lot PQC-DEL 19 marca, wystąpiłem o ich credit shell, przyznali go, ale podczas wykupowania lotu na alternatywnej trasie HAN-DEL i próbie użycia tego credit wyskakuje komunikat o niezgodnosci danych pierwszej i drugiej rezerwacji.
Czy teraz jak kupię ten nowy lot z wykorzystaniem tego credit shell na zamienione imię z nazwieskiem, będą jakieś problemy na lotnisku przy odprawie?
Vietjet odpisał na maila ze nie zmieni danych, bo wystąpiłem juz o credit shell. Parodia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 20 Lut 2023 12:44 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 32
Loty: 107
Kilometry: 210 635
To może już po wszystkim wrócę do tematu i powiem jak wyszło w praktyce z tą kolejnością imienia i nazwiska. Po info na forum odpuściłem temat ale sami do mnie napisali na messengerze (tym razem człowiek) w odpowiedzi na ten czat wcześniej z botem. Napisali żebym wysłał mailowo skan paszportu to poprawią i dadzą znać. Tak zrobiłem a potem znowu cisza. W samej rezerwacji nic się nie zmieniło. Ponownie zostawiłem temat i przy odprawie nic się nie odzywałem, odprawa bez najmniejszego problemu wszystko szybko i sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 21 Lut 2023 19:30 

Rejestracja: 01 Lut 2023
Posty: 3
To możlwe, że i z moją rezerwacją by tak było, ale wolałem nie ryzykować niewpuszczeniem na poklad i na szybko kupowaniem nowego lotu. W moim przypadku nie chcieli zamienić danych, ani oddac pieniedzy.
U mnie sprawa również zakończyła się sukcesem. Chargeback zadziałał, pieniądze wróciły na konto (2100zł), mimo że przyjąłem te ich credit shells. Kupiłem nowe bilety w liniach Air Asia. Nigdy więcej lotów vietjet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 22 Lut 2023 15:33 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 32
Loty: 107
Kilometry: 210 635
To jeśli miałbym jeszcze coś dodać w ramach podsumowania, to faktycznie według mojej subiektywnej oceny vietjet wygląda trochę słabiej na tle konkurencji. Leciałem w przeciągu kilku dni, vietjetem, airasia oraz bamboo i co prawda nie mogę mieć jakiś dużych zastrzeżeń do vietjeta to na minus kontakt z nimi czy jakieś drobne kwestie jak na przykład wymysł zakładani maseczki ale tylko przy gate. I nie chodzi mi o samą maseczkę bo ale o to że nigdzie o tym nie informowali i na pokładzie nie wymagali a przy gate gościu mówi że ma być i go nie interesują skąd wezmę. Za to na plus bamboo, kontakt super (pisałem do nich ws. wózka dla dzieciaków), bagaż w cenie 20 kg, obsługa na plus, nawet wodę na podkładzie rozdają, no i samolot nowiutki. Jakbym miał w porównywalnych cenach loty to na drugi raz zdecydowanie wybrałbym bamboo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 03 Lip 2023 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1402
Loty: 165
Kilometry: 301 124
złoty
Darmowe vouchery na jedzenie przy długich (5-24 godzin) przesiadkach międzynarodowych w SGN i HAN.
Loty VietJet oczywiście.
http://www.vietjetair.com/en/pages/vouc ... 2492543848

Załączniki:
viet.JPG
viet.JPG [ 127.9 KiB | Obejrzany 1079 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 07 Lip 2023 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1402
Loty: 165
Kilometry: 301 124
złoty
Superpromo na wszystkie loty wg strony, ale jak piszą fora, niekoniecznie.Tylko dziś (do ok. 19:00).
http://www.vietjetair.com/en/news/hot-d ... 8632315617

Załączniki:
viet.JPG
viet.JPG [ 74.61 KiB | Obejrzany 1020 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group