Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
@ciachu25, @travelerka

zakladam temat tu by nie smiecic w lancuszku

1) Polecajacy dostanie kase gdy:
a) polecony wyda £500 - dostanie sie £15
b) £5 za rejestracje i jakas transakcje?

2) Polecony dostanie kase gdy.. po 48 godzinach od pierwszej transakcji?

3) Zeby moc polecac to trzeba zamówic karte debetowa fizyczna której przesylka kosztuje £4.95 i wyglada na to ze nie moge polecac póki ona nie przyjdzie a to trwa 4 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:37 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
HEJ!

1)
a) według mnie tak, taki mam dokładnie napis w aplikacji

b) 5EUR nie jest za rejestrację. Jest dokładane w 48 h po tym, jak mój polecający dokona jakiekolwiek transakcji, a wtedy oboje otrzymamy nagrodę 5E/5GBP

2)
Polecony ją dostanie jak wyżej - u mnie dokładnie po tym jak @Hose za coś zapłaci kartą (albo z portmonetki Monese jak mniemam)

3)
Polecasz dalej jak pisałem, znajdź opcję polecaj i wybierz powiadom znajomych lub coś podobnego, mi w SMS czy WhatsApp (sposóob kontaktu ze znajomymi) KOD się sam wyczarował znikąd, bo w aplikacji go nie widać (pewnie dopiero będzie jak ta karta zahula/dofrunie).

Słowem - całość jest uzależniona od poprzedniej osoby, czyli naszego polecającego. Jeśli nic nie zrobi, to nici z bonusów, chyba, że tym samym kodem zaprosisz innych spoza forum i reszta będziesz rzetelna, bo chyba nikogo nie zmusisz, coby gdzieś specjalnie wysyłał sobie 500 EUR, abyśmy my mogli dostać te 15 EUR. Jeśli się mylę, proszę mnie sprostować.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
W tej sytuacji to się staje mało opłacalne, nie uważacie?
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Mozliwe ze cos pozmieniali bo mam opcje Share (Whatsapp, Txt, PDF itd.) ale tam pojawia sie tekst w stylu:

Cytuj:
My Monese GBP account details:
Name: Jan Kowalski
Account: 12345678
Sort code: 12-34-56

Bank address:
Monese Ltd
...
United Kingdom


Tak poza tym w dziale Earn pisze ze musza najpierw aktywowac karte fizyczna która przyjdzie do 4 dni. Tak ogólnie to ta aplikacja to slaba podróbka Revoluta :lol:

//edit
@travelerka, no jakbym wiedzial co mnie czeka to bym sie nie bawil a tak juz zaczalem to chce skonczyc :D Niby jest opcja zbierania Avios wiec moze cos z tego bedzie ciekawego ale na chwile obecna to niby mozna sobie za £500 revoluta doladowac i zgarnac te £15 (bo £5 wydane zostalo na karte) ale na calosc to nie 10,30 minut a tydzien trzeba czekac :/ Chyba ze ktos bedzie w stanie dokladnie znalezc gdzie ten kod jest bo ja go nie potrafie znalezc, a w tym miejscu gdzie on ma byc, czyli zakladce Earn to dostaniemy do niej dostep gdy aktywujemy karte fizyczna.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:55 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Zaraz spróbuję raz jeszcze go "wyciągnać", to Ci podpowiem, gdzie to jest;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Sty 2020 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
No tak. To ja chyba odrezerwuję linka w łańcuszku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Sty 2020 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie no poczekaj, moze sie przydac, zaraz sie okaze ze wszystko bedzie ladnie i zgrabnie :D

@Hose, a u ciebie jak z kodem i czekaniem bylo? Tez musiales zamowic karte fizyczna? Czy to ich last minute zmiany do apki i ja sie na nie juz zalapalem :) ?


Ostatnio edytowany przez LonDynia, 14 Sty 2020 14:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sty 2020 14:06 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Chyba każdego z nas stać, aby sobie wysłać na/doładować Monese najpierw z konta walutowego te 500 EUR (tym bardziej że obecnie przelewy SEPA są darmowe chyba w większości banków z racji unijnej dyrektywy od grudnia), a potem je znów sobie przesłać na inne swoje konto walutowe/karty kanoru Alior lub Revolut/inny fintech, więc finalnie całość jest do zrobienia i zarobienia. Kwestia aby tylko poprzednik/polecający też tego dokonał;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sty 2020 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Jasne, ale przechodzę na parę godzin w tryb offline, więc nie chcę już zajmować kolejki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sty 2020 14:24 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
HEJ!

Jeszcze raz potwierdzam, iż jakimś cudem, bez karty, ledwie 10 minut po zarejestrowaniu udało mi się jakoś wyczarować KOD, ale teraz nie umiem znaleźć tej opcji. Kod podstawił się sam w SMS reklamujący usługę dla kolejnej osoby, wedle załącznika.

Pzdr, Art.

Załączniki:
Screen.jpg
Screen.jpg [ 33.48 KiB | Obejrzany 7504 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
LonDynia napisał(a):
@Hose, a u ciebie jak z kodem i czekaniem bylo? Tez musiales zamowic karte fizyczna? Czy to ich last minute zmiany do apki i ja sie na nie juz zalapalem :) ?

Kartę zamówiłem, chyba nie był opcji żeby pominąć ten krok, ale też nie zagłębiałem się w to zbytnio.
Refa miałem od razu w zakładce "Earn".
Apka na iOS instalowana dzisiaj.

Odnośnie bonusów:
5 EUR/GBP - You'll both get your reward 48hrd after your friend makes their first transaction
15 EUR/GBP - You'll earn an extra 15e once your friend has spend 500e* (with the card or international bank transfer)
* - This amount will be based on your friend's currency

Załączniki:
monese.png
monese.png [ 73.15 KiB | Obejrzany 7483 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Sty 2020 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
ok to rozumiem ze naprawili :-) ok teraz przelac szybkie £500 i temat chyba do kosza.. chyba ze ktos chce "slabego" revoluta to niech próbuje ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Sty 2020 16:00 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Ja wybrałem język polski w instalacji i nie mam refa od razu, może to dlatego;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Sty 2020 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
ja mam jezyk angielski i tez nie ma, wg mnie jorgneli sie ze zbyt duzo ludzi dostali naraz to troche spowolnili proces
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Sty 2020 23:55 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Hose napisał(a):
LonDynia napisał(a):
@Hose, a u ciebie jak z kodem i czekaniem bylo? Tez musiales zamowic karte fizyczna? Czy to ich last minute zmiany do apki i ja sie na nie juz zalapalem :) ?

Kartę zamówiłem, chyba nie był opcji żeby pominąć ten krok, ale też nie zagłębiałem się w to zbytnio.
Refa miałem od razu w zakładce "Earn".
Apka na iOS instalowana dzisiaj.

Odnośnie bonusów:
5 EUR/GBP - You'll both get your reward 48hrd after your friend makes their first transaction
15 EUR/GBP - You'll earn an extra 15e once your friend has spend 500e* (with the card or international bank transfer)
* - This amount will be based on your friend's currency


@Hose

Ziomek daj cynk, jak tylko dostaniesz 5EUR/GBP, bo dokonałem już doładowania konta i puściłem pierwszy przelew aby zasilić NeoFinance. Czyli w 48 h coś powinno się zdarzyć;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Sty 2020 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
@ciachu25, dzis wpadlo mi £5, jakos 24h po zalozeniu konta.

Wydalem £10 karta wirtualna doladowujac Revoluta. Równiez zamówilem karte plastikowa w cenie £4.95 która powinna przyjsc za pare dni. Wtedy tez spróbuje wydac £500 zeby otrzymac pozostale £15.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Sty 2020 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
LonDynia napisał(a):
Wtedy tez spróbuje wydac £500 zeby otrzymac pozostale £15.

15 EUR/GBP - You'll earn an extra 15e once your friend has spend 500e* (with the card or international bank transfer)
* - This amount will be based on your friend's currency
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Sty 2020 15:26 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
LonDynia napisał(a):
@ciachu25, dzis wpadlo mi £5, jakos 24h po zalozeniu konta.

Wydalem £10 karta wirtualna doladowujac Revoluta. Równiez zamówilem karte plastikowa w cenie £4.95 która powinna przyjsc za pare dni. Wtedy tez spróbuje wydac £500 zeby otrzymac pozostale £15.


Ja też poczekam na kartę i na @Hose, aż ogarnie jakiś walor na 500 EUR (to wtedy mi puknie ten 15-stak), cobym i je mógł potem machnąć ten przelew na 500, to i Tobie wpadnie te 15. Jako hajs sie zgadza, to wszystko gra;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Sty 2020 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Kurde mi sie wydaje ze tutaj krecimy sie w kolko, Hose i Ciachu powinni lacznie otrzymac £40 kazdy.
Ja to widze tak z punktu widzenia Ciachu25, powinienes dostac £5 jak uzyjesz karty choc raz, £15 jak wydasz £500, a takze za polecenie mnie powinien otrzymac £20 no i tutaj pytanie kiedy to ma wpasc.. zakladam ze jak ja wydam £500, bo inaczej to by bylo bez sensu zebys musial gonic kogos nad toba :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Sty 2020 15:56 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Wyraźnie jest napisane, że "UP TO 20 EUR per friend", więc więcej nie wyciśniemy, choćbyśmy chcieli:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group