Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Gru 2022 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Dlatego warto czytać cały wątek od początku. W poście #8 jest informacja jak założyć konto bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 05 Gru 2022 20:16 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
Czytanie wątku tu nie ma nic do rzeczy akurat. Weryfikacja za pomocą urzędowej apki powinna zakończyć cały proces, bo dostają niezbędny i uwierzytelniony zestaw danych, zwłaszcza, że ta wizyty kuriera nie służy zawarciu samej umowy (tę się zawiera w chwili przyjęcia i zaakceptowania przez bank wniosku oraz uruchomieniu produktów, a to wszystko następuje od razu), tylko... w zasadzie nie wiadomo czemu. Mają kompletnie nieprzemyślane procedury i się w nich gubią, a to nie wróży na przyszłość dobrze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Gru 2022 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Pisze jak byk na stronie, że weryfikacja za pomocą mObywatel skutkuje wizytą kuriera. Było wybrać wideoweryfikację i obyłoby się bez dodatkowych potwierdzeń.
Ja u nich nie widzę niczego nieprzemyślanego. Apka działa przyzwoicie (zgłosiłem im błąd wejścia z powiadomienia), zwroty przychodzą regularnie, tak samo przelewy, płatności kartami, ogólnie wszystko działa. Na dzień dzisiejszy w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Gru 2022 21:13 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
@Pieka: w sytuacji, gdy wysyłają kuriera (jeszcze raz powtórzę - w zasadzie nie wiadomo po co, bo kurier nie dostarcza umowy), a potem negują to, co od tego kuriera dostali zwrotnie, twierdząc zarazem że jeszcze w ogóle nie została zawarta umowa, oznacza że coś jednak jest nie tak z tą całą procedurą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Czytelnik lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 08 Gru 2022 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2332
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
U żony kurier przyjeżdżał dwa razy. Za pierwszym razem niby coś nie tak z podpisem ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Gru 2022 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
kacper451 napisał(a):
Konto z poziomu starego Getina/Velvo Banku, można założyć, eskarbonke również.
Ale czy wg regulaminu jesteśmy dla nich nowymi czy straymi klientami, za dwa dni się okaże ;)

"nowy klient, nowa klientka
Jesteś nowym klientem / nową klientką, jeśli nie miałeś/aś konta osobistego
od 31.10.2022 r. do dnia, w którym przystąpisz do promocji "


@kacper451
i jak jest traktowany klient starego Getinu?
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 09 Gru 2022 10:46 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Niestety, tylko puściłem transakcje nic nie wpłynęło. reklamacja, odrzucano
to od razu oba konta zamknąłem, dzwonili jeszcze ze dwa razy czemu zamykam :lol:
ale jakoś chęci zatrzymania nie za bardzo mają:)

Oferta kolejnego konta i 8% jakoś do mnie nie przemawiają za bardzo,
powiedziałem żeby wrócili jak będą chcieli mi włączyć ręcznie promo z cashbackiem,
inaczej ich kontakt ze mną jest zbędny, i to by bylo na tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 09 Gru 2022 16:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
A ktoś może wie jak w tym "udanym" banku rozwiązać problem PIN-u do karty? : mimo prawidłowego nadania / zmiany karta nie działa - cały czas wywala błąd PIN-u. Działa przy płatnościach via net bez problemu, ale "stacjonarnie" już nie. I to nie indywidualny problem konkretnej karty, bo kumpel ma dokładnie identyczny problem ze swoją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 09 Gru 2022 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2332
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jak rozumiem próbowałeś wpisać dwa razy PIN? Czasami za pierwszym razem nie działa.

U żony jest wszystko ok, działa PIN nadany w bankowości internetowej. Próbowałeś go tam zmieniać jeszcze raz ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 09 Gru 2022 16:51 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
Po zmianie to samo - niepoprawny PIN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 09 Gru 2022 18:18 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Spróbuj najpierw dokonać wypłaty w bankomacie jakiejś kwoty, a potem dokonaj zapłaty w sklepie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Gru 2022 18:25 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
marek2011 napisał(a):
A ktoś może wie jak w tym "udanym" banku rozwiązać problem PIN-u do karty? : mimo prawidłowego nadania / zmiany karta nie działa - cały czas wywala błąd PIN-u. Działa przy płatnościach via net bez problemu, ale "stacjonarnie" już nie. I to nie indywidualny problem konkretnej karty, bo kumpel ma dokładnie identyczny problem ze swoją.


wpisywałem do skutku i w końcu zadziałał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 12 Gru 2022 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2713
HON fly4free
Ten typ tak ma.
U mnie podobnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Gru 2022 19:34 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
W niektórych bankach po nadaniu PINu online trzeba wymusić na terminalu zapytanie o weryfikację PINu w banku wpisując 3 razy jakikolwiek - wtedy normalnie karta zostałaby zablokowana, ale w tej sytuacji pojawi się czwarta prośba o PIN i wtedy nowonadany kod będzie już działał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 07 Lut 2023 14:31 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2750
złoty
Ruszyła wreszcie I edycja programu poleceń: "Doceniam Velo - Polecam Velo", więc zawsze to dodatkowe 50 zł dla zakładającego konto (dla obecnego klienta ekstra 100 zł). Regulamin tu: https://secure.velobank.pl/docs/getinba ... olecen.pdf
W razie czego służę kodem polecenia, można się zgłaszać też do innych forumowiczów (specjalnie łańcuszka chyba nie ma sensu tworzyć, choć jak ktoś uzna inaczej, to niech działa).

Dodatkowe info dla obecnych posiadaczy konta - można przekształcić EKO na EKO 2, na którym są lepsze warunki (darmowe wszystkie przelewy wewnętrzne, nie trzeba się bawić w zakładanie lokaty i zrywanie). Ja to robiłem na infolinii, aczkolwiek gdzieś w systemie to będzie udostępnione (póki co jest "schowane").
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 07 Lut 2023 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 131
Loty: 14
Kilometry: 27 931
Żona założyła online + kurier, a mi się nie udało, bo niby jakaś niezgodność danych (pewnie w Getinie jest stary dowód sprzed kilku lat) i mam podejść do oddziału.
Przeczytałem regulaminy 10%/600zł oraz poleceń i nie widzę problemu, aby założyć konto w oddziale, podać kod polecenia a następnie móc skorzystać z obu promocji.
Czy dobrze interpretuje regulaminy?
_________________
Image Ibiza 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Lut 2023 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 480
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
kacper451 napisał(a):
to od razu oba konta zamknąłem, dzwonili jeszcze ze dwa razy czemu zamykam :lol:
ale jakoś chęci zatrzymania nie za bardzo mają:)


Do mnie nawet nie zadzwonili przy likwidacji... Niestety to nie Milenium, chyba nie ma co liczyć, że będą robić wyjątki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Lut 2023 09:55 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 575
niebieski
Kri$ napisał(a):
Przeczytałem regulaminy 10%/600zł oraz poleceń i nie widzę problemu, aby założyć konto w oddziale, podać kod polecenia a następnie móc skorzystać z obu promocji.
Czy dobrze interpretuje regulaminy?


W obu regulaminach jest napisane
"Promocja łączy się z innymi promocjami banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej."

A więc można zgarnąć dodatkowo 50 zł.

Warunek:
w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu, zasilisz Twoje nowe
VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub
konta firmowego prowadzonego przez nasz bank,
Przykład:
Jeśli założysz konto w marcu, przelewy 2000 zł na konto muszą być w kwietniu, maju i czerwcu.

Zapraszam na priv po kod...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Lut 2023 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Ja otwieralem Velo w oddziale bo wieki wstecz mialem w jakims z ich klonow rachunek pod ktory byl podpiety numer telefonu z ktorego zrezygnowalem.
W oddziale, szybko sprawnie dodatkowo na miejscu otrzymuje sie od razu karte bankomatowa.

Polecam 100 wpada regularnie - jak ktos chce kod zapraszam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Lut 2023 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
A w udziale można podać swój kod polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group