Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Sie 2017 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 119
Kilometry: 264 018
niebieski
Ten mocowany do kratki ma jedną, dla mnie dość istotną, zaletę. Zajmuje mało miejsca w bagażu i łatwo się montuje. Przydaje się na tych wyjazdach gdzie wynajmuję samochód. Kiedyś miałem taki na przylepiec do szyby. Trzymał do czasu. Mocno. W końcu odpadł. Kółko na szybie po nim mam do dziś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 24 Sie 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Jest jeszcze taki typ uchwytu: https://pl.aliexpress.com/item/Adjustab ... 72898.html
Ma ktoś taki? Sprawdza się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Sie 2017 21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Dzięki za pomysły, przetestowałem kilka opcji i najbardziej rozsądny wydaje się typ podobny do zaproponowanego przez @vincenz - kupiłem ten model: http://allegro.pl/uniwesalny-uchwyt-sam ... 37705.html i trzyma się najmocniej. Z kolei najsłabiej mały uchwyt magnetyczny - telefon jest za ciężki, żeby ten mały pipsztyk utrzymał go na kratce i po kilkunastu minutach odpada z kratki razem z telefonem (samej obudowy telefonu trzyma się z kolei bardzo mocno).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 24 Sie 2017 21:47 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
A pro po: https://pl.aliexpress.com/item/Adjustable-Car-Auto-Rearview-Mirror-Mount-Cell-Phone-Holder-Bracket-Stands-For-Samsung-xiaomi-Huawei-For/32799572898.html

Mam. Kupione chyba w Netto :lol:
Zalety: stabilny, nie spadał, jeśli korzysta się z kom jako kamerki obraz "nie buja się", ale
Wady: mnie zaczął wkurzać bo sporo zasłania i powoduje jednak ograniczoną widoczność, do tego jeśli chciałam korzystać z kom jako kamerki to problem z ustawieniem, tak jak ustawisz lusterko, tak nagrywa, nie kręci się wokół własnej osi, a chyba nikt nie odważy się ustawiać odpowiedni kąt nagrywania kosztem widoczności w tylnym lusterku (no chyba, że przy jakimś konkretniejszym wzroście "przez przypadek" ustawi się prawidłowo).
Ogólnie mimo, że sporo z nim przejechałam (nie mogłam zdecydować się co w zamian) ostatecznie wyleciał do bagażnika właśnie głównie ze względu na ograniczanie widoczności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 24 Sie 2017 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja niedawno kupilam magnetyczny uchwyt do wentylacji, dobrze dziala jak sa poziome kratki, ale np w Mercedesach z okraglymi nawiewami nie sprawdza sie, w niektorych jeszcze jakos sie trzyma, w innych modelach nie, bo sa rozne typy tych okraglych. Cos takiego z Amazonu: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01N9CGHZH Telefon dobrze sie trzyma, magnes wlozylam pod okladke, nic nie przyklejalam. Co do pozycji, to jestem przyzwyczajona do patrzenia na srodek konsoli na nawigacje i nie przeszkadza mi to.

Do samochodow z wypozyczalni uzywam uchwytu na przyssawke na szybe, ktory mam od starej nawigacji Garmina, wszystkie telefony jakie mam akurat idealnie pasuja rozmiarowo.

Nie wiedzialam, ze nie mozna mocowac nawigacji na szybe w Szwajcarii, chociaz jak zastanowie sie, to chyba nie uzywalam nigdy tej opcji i tak.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Paź 2017 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Uchwyt z długim ramieniem za 0,99 USD kod: 11NOV176

https://www.gearbest.com/car-decoration ... tml?wid=21
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group