Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
marcino123 napisał(a):
Na przesiadkę z Europy do DXB raczej nie leci się "na styk". Bardziej prawdopodobne jest kilkanaście godzin przerwy lub nocleg w Dubaju, więc liczymy w tym przypadku:
(cebu) DXB-MNL - 8h
(scoot) TXL-SIN - 13h

te 5h naprawdę robi różnicę.


DXB-MNL 08.04 czas 8:31h
TXL-SIN 07.04 czas 11:40h

Roznica 3:09h
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#22 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
@Flyguy
Załącznik:
tr734.jpg
tr734.jpg [ 98.25 KiB | Obejrzany 5642 razy ]

p.wl napisał(a):
Wypowiedz mojej lepszej polowy sprzed 5 minut: "Sam sobie lec Scootem! Narzedzie tortur! Ale strasznie bylo!" (to o naszym locie SIN-KBV). Dorzucila jeszcze kilka wyrazow, ktorych nie zacytuje, bo forum czytaja tez nieletni 8-)

SIN-KBV to jest popierdółka a nie tortura. Fundnij jej lot na trasie SIN-TXL to SIN-KBV będzie wspominać z rozrzewnieniem :lol:
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Przeciez on napisal to w druga strone wiec nie rozumiem dlaczego teraz wrucasz screen SIN-TXL skoro juz o dokladnosci mowa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
cypel napisał(a):
SIN-KBV to jest popierdółka a nie tortura. Fundnij jej lot na trasie SIN-TXL to SIN-KBV będzie wspominać z rozrzewnieniem :lol:

Obawiam sie, ze ani TXL, ani Scoot nie wchodza juz w gre.
Poza tym, lubimy sie uczyc na cudzych bledach ;)
Jak z winem - wrzutka dobra, bo tania. Ten i ow sie skusi.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Kwi 2019 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
kupiłem bilety, nawet zdążyłem bezpłatnie zmienić daty lotów,
więc jak wrócę to dam znać czy da się przeżyć, chyba że się nie odezwę to będzie znaczyło, że jednak nie przeżyłem,
patrzę na seat guru i widzę, że pitch ten sam co w QR, a width nawet większy w scoocie, nie mówiąc o tych słynnych skrzynkach zabierających miejsca na nogi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Kwi 2019 20:59 

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 53
narzedzie tortur czy nie, skusilem sie cena i lece TXL-SIN-HAN, a potem SGN-SIN-TXL :)

pieknie dziekuje za wrzute!!!
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 08 Kwi 2019 23:28 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Kusi mnie, oj kusi :)
Po tych wszystkich opiniach się zastanawiam :roll:
Cebu dałam radę, choć na powrót wykupiłam miejscówki :lol:
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Kwi 2019 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Jesli ktos chce poleciec do Singapuru, to najtaniej wchodzi TXL-KUL przez SIN, zawsze zwieksza to szanse na bardzo dobre ceny w Air Asia na azje poludniowo-wschodnia (rowniez Maledivy od ok. 100€RT w promocji), a wedlug polityki scoota mozna opuscic odcinek bez konsekwencji, wiec jesli cos sie pojawi ciekawego z SIN lub KUL to mamy 2 ''bramki otwarte'' W lutym np. do KUL najnizej jest za 276€
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 09 Kwi 2019 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Skusiłem się na ATH-LGK RT, właśnie planuję gdzieś dalej też się wybrać. Czy jeśli z ich polityki mogę opuścić bez konsekwencji a mam jakby RT to mogę sobie najwyżej wysiąść w SIN i stamtąd gdzieś AirAsia itp., a z powrotem wsiąść w LGK, lub na odwrót, tam dolecieć do LGK, a z powrotem polecieć z SIN?


I piękne dzięki za wrzutę, tym bardziej że jak pojawił się baner reklamowy scoota na fb ze zniżką to sprawdziłem kilka dat, kierunków i olałem, bo nie znalazłem nic interesującego, a w drugim podejściu jednak :lol:
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 11 Kwi 2019 21:54, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 09 Kwi 2019 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Tak, tu masz sporo informacji na ten temat na ostatnich stronach
error-fare-txl-hkt-rt,1609,131804
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 11 Kwi 2019 21:54, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
piterbtm uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 09 Kwi 2019 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
p.wl napisał(a):
Wypowiedz mojej lepszej polowy sprzed 5 minut: "Sam sobie lec Scootem! Narzedzie tortur! Ale strasznie bylo!" (to o naszym locie SIN-KBV). Dorzucila jeszcze kilka wyrazow, ktorych nie zacytuje, bo forum czytaja tez nieletni 8-)


Leciałem na tej trasie w zeszłym tygodniu Scootem i zastanawiam sie co tam było takiego strasznego w tak krótkim locie;) "lepsza połowa" rozumiem nie lata Rayanairem?

PS.przynajmniej regulowane oparcia były :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 09 Kwi 2019 21:17 

Rejestracja: 21 Sie 2014
Posty: 17
Upatrzyłam sobie wylot jeszcze w kwietniu do Singapuru i jest piękna cena, ale utknęłam na powrocie. Muszę wracać między 3 a 6 maja i w tym okresie ceny scoota do txl są w granicy 500 euro co sprowadza się do tego, że już bardziej opłaca się wziąć standardowe linie. Patrzyłam na Tajlandię, Malezję i Indonezję i wszędzie drogawo. Mogę wracać dowolnego miejsca w Azji bo żadnych konkretnych planów zwiedzania nie mam. Macie jakiś pomysł skąd mogą być jeszcze tanie powroty do Berlina/Pragi/Waw/Londynu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 10 Kwi 2019 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Nie ten watek, zadaj pytanie w temacie: Szukam taniego lotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Kwi 2019 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
exit72 napisał(a):
Leciałem na tej trasie w zeszłym tygodniu Scootem i zastanawiam sie co tam było takiego strasznego w tak krótkim locie;) "lepsza połowa" rozumiem nie lata Rayanairem?
PS.przynajmniej regulowane oparcia były :lol:

Nalatala sie RYRem wiecej niz ja, a ze spac w samolotach nie bardzo potrafi (w przeciwienstwie do mnie, ktory moge zasnac na stojaco w metrze tokijskim), doceniam jej poswiecenia 8-)
PS. Na naszym locie oparcia byly standardowe w stylu FR/EI czyli mocno "pionowe", nieodchylane (FR). Ja opieram glowe "od gory" i spie, ale oczywiscie nie kazdy tak da rade.
PS2. "Ryanair", nie "Rayanair".
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 10 Kwi 2019 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
i mowa o locie ktory trwa ponizej 2h ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
taaa...dokładnie.Koszmar :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:18 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 23
21.04 lecimy scootem na trasie TXL-SIN, z 2 dzieci. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak tragicznie, jak napisali przedmowcy....

Wysłane z mojego LLD-L31 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
To zależy czego oczekujesz. Leciałem na trasie TXL SIN DMK SIN TXL i było ok. Wiadomo, że nie ma jedzenia i rozrywki no i wykładzina była okrutnie brudna i wytarta. Ale załoga ok, sam lot bez komplikacji. A jako bagaż podręczny możesz wnieść nawet 180cm lodówkę bo nikt tego nie sprawdza :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
@dolina_welny Nie masz się czego obawiać. Niedawno leciałem Scootem na trasie ATH- SIN. Przede mną siedziała Chinka z dwójką dzieci. Było im bardzo wygodnie. Mnie zdecydowanie mniej. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
dolina_welny lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 11 Kwi 2019 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Wiadomo, że nie ma jedzenia, rozrywki... ?, na pewno ?, a mi się wydaje, że jedzenie i picie można kupić i wcześniej i na pokładzie, podobnie jak tanie wi-fi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group