Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1537 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Cze 2012 14:42 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 103
Ale przecież tam jest napisane obok ceny ile jest dostępnych miejsc ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 17 Cze 2012 08:41 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
patron napisał(a):
Ale przecież tam jest napisane obok ceny ile jest dostępnych miejsc ;-)

Nie do końca. Czasami jest informacja "ostatnie dostępne miejsca". Jak już pisałem w innym wątku, zawsze warto dzwonić i dowiadywac się telefonicznie. W zeszłym roku lecielismy w 4 osoby dorosłe i dziecko, a w samolocie było jeszcze całkiem sporo osób, które kupiły sam czarter.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:03 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
Witam,

Dziękujemy za pozytywne opinie. Będziemy się starać umieszczać informacje o ofertach regularnie, aczkolwiek zależy to od ilości wolnych miejsc.

Odnośnie transferów, niestety nie są one wliczonę w cenę samego przelotu.

Jeśli zaś chodzi o ilości miejsc to bywają one bardzo różne. Najlepiej zatem dowiadywać się telefonicznie, zwłaszcza że zmiana może nastapić w każdej chwili.

Oferty na dzień dzisiejszy:

Chorwacja Dubrownik (DBV)
WAW-DBV-WAW wylot 21.06 powót po 2 tygodniach cena 297 PLN

Portugalia Faro (FAO)
KTW-FAO-KTW wylot 22.06.2012 powrót po 14 dniach cena 497 PLN
POZ-FAO-POZ wylot 22.06.2012 powrót po 14 dniach cena 497 PLN

Włochy Sycylia (CTA)
WAW-CTA-WAW wylot 23.06 powrót 30.06 cena 397 PLN (mało miejsc)

Tunezja Djerba (DJE)
KTW-DJE-KTW wylot 21.06 powrót po 7 dniach cena 427 PLN
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
patron napisał(a):
Ale przecież tam jest napisane obok ceny ile jest dostępnych miejsc ;-)


Wiem, że w dobie internetu wszystkie informacje powinny być na stronie aktualizowane, ale w przypadku czarterów również polecam dzwonić ;)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:22 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Fajnie że pojawiają się tutaj te oferty - dobry pomysł.

Mam tylko nadzieję że tuitam.pl pracuje też nad poziomem obsługi klienta. W ubiegłe wakacje poważnie rozważałem zakup takiego lotu czarterowego, ale poziom konsultanta tuitam z którym się kontaktowałem do tego nie zachęcał. Byłem w szoku kiedy na pytanie o formę płatności dostałem w odpowiedzi zgryźliwy komentarz "Czyżby nie przeczytał Pan mojego listu?". Oczywiście to są szczegóły, jakbym był zdecydowany na tą ofertę to i konsultant by mnie nie zniechęcił - zrezygnowałem bo znalazłem gdzieś indziej coś ciekawszego. Ale niesmak do tui po tej wymianie maili pozostał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:26 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Do pracownika TUI z zapytaniem i prosbą.

Czy te czarterowe przeloty (jak sa wolne miejsca niesprzedane w samolotach) musza być zawsze z powrotami po 7, 14, czy 21 dnach? Ja rozumię ze tak jest łatwiej to sprzedawać (wg wycieczki wczasów niesprzedanych), ale samoloty lataja do Egiptu, Tunezji, Portugali, Turcji, Grecji, Chorwacji itp. w różnych dniach i wiele razy w tygodniu często. Czy nie moznaby sprzedać wiec czarteru na 2-3-4-5 dni a nie zawsze na 7 dni, 14 czy 21 dni?!

My tutaj na forum po czesci latamy/jeździmy na 2-3-4 dni najczesciej. Dluzej sie niektórzy juz nudza, słonce ich wypala, lub musza do domu i do pracy bo urlopów wiecej nie ma, albo i kasy brakuje na dłuższy pobyt. A na 2-3 dni mozna jeszcze wyskoczyć gdyby zdarzyło sie coś jeszcze przez weekend. Mnie np kot i pies nie daja poaszportu na wyjazd dłuższy niz 7 dni. A na 2-3 dni mogę jechać prawie zawsze :D

Wiecej ofert TUI jest na http://www.tui.pl/bilety-lotnicze/przeloty-czarterowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Cze 2012 10:48 

Rejestracja: 24 Lut 2010
Posty: 145
Tadex71 napisał(a):
Fajnie że pojawiają się tutaj te oferty - dobry pomysł.

Mam tylko nadzieję że tuitam.pl pracuje też nad poziomem obsługi klienta. W ubiegłe wakacje poważnie rozważałem zakup takiego lotu czarterowego, ale poziom konsultanta tuitam z którym się kontaktowałem do tego nie zachęcał. Byłem w szoku kiedy na pytanie o formę płatności dostałem w odpowiedzi zgryźliwy komentarz "Czyżby nie przeczytał Pan mojego listu?". Oczywiście to są szczegóły, jakbym był zdecydowany na tą ofertę to i konsultant by mnie nie zniechęcił - zrezygnowałem bo znalazłem gdzieś indziej coś ciekawszego. Ale niesmak do tui po tej wymianie maili pozostał.


Przecież to oczywiste że jak biuro nie sprzedało wszystkich wycieczek, wczasów z przelotami i wyprzedaje zostające same przeloty czarterowe po cenach jeszcze na granicy lub poniżej opłacalności (bo za przewóz powietrza w samolocie nic nie dostana, a samolot cały zapłacony) to biuro podrózy mniej zarobi, pracownicy dostana mniej kasy, wiec sa niezadowoleni z takiej sytuacji i bywaja nawet z nerwów "zgryźliwi". Zeby sprzedawac cos poniżej kosztów i jeszcze byc uprzejmym?!

Mnie np pewne biuro podróży zalatwiło tak aby pewnie zaoszczedzić: miałem wpłacona w lutym przedpłate 600zl do Turcji (Marmaris) przelot przez Dalaman, plus hotel jedzenie. Ale widać biuro GTI-Travel nie miało za wielu chetnych na ten kierunek wiec tuż przed wylotem skontaktowali sie ze mna powiedzieli ze "linie czarterowe zbankrutowału" i ze w tym terminie do Marmaris nie mogą zapewnic wczasów. Wiec albo zwrocą mi te 600zl przedpłaty (cale wczasy kosztowaly 1800zł 7 dni z hotelem i jedzeniem) albo mogę leciec do Bodrum w Turcji.

Tak robia żeby zaoszczedzić na czarterach, które poźniej musza wyprzedawać tanio lub ponizej kosztów. Ale to jest dezorganizacja czasu dla turysty, ktory chce jechac tam gdzie chce, a nie tam gdzie mu biuro każe, bo akurat ma wolne miejsca w samolocie i hotelach po normalnej cenie! Czesto jeszcze ze zmiana terminu na co podrożny moze nie miec urlopu.
Tak ze odradzam takie biura podróży co tak robia! Zeby jeszce obnizyli cene o np 30% za te zmiany to byłoby jeszcze OK.

Ja im odpowiedzialem ze wole zwrot przedplaty 600zl i koniec, podziekowalem bo inny kierunek w tej cenie mnie nie interesował. Za 600zl odprawiłem sobie w czerwcu wycieczke na Krete na 5 dni (na dluzej byloby za dlugo bo mnie już spalilo slońce, przeloty 158zl z Wrocławia, hotel na miejscu 12 euro od osoby)+ jeszcze przejazdy po wyspie wzdluz i w szerz autobusami z klimatyzacja. Razem wszystko, przejazdy, przeloty, jedzenie, wycieczki po wyspie, plywanie statkiem, hotel wyszlo od osoby 600-700zl i nie załuje ze tak zrobiłem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Cze 2012 11:06 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
hol2 napisał(a):
Przecież to oczywiste że jak biuro nie sprzedało wszystkich wycieczek, wczasów z przelotami i wyprzedaje zostające same przeloty czarterowe po cenach jeszcze na granicy lub poniżej opłacalności (bo za przewóz powietrza w samolocie nic nie dostana, a samolot cały zapłacony) to biuro podrózy mniej zarobi, pracownicy dostana mniej kasy, wiec sa niezadowoleni z takiej sytuacji i bywaja nawet z nerwów "zgryźliwi". Zeby sprzedawac cos poniżej kosztów i jeszcze byc uprzejmym?!


Heh, cyniczne podsumowanie :) Chyba dobrze oddaje co sobie myślą pracownicy, tylko czasem też trzeba wziąć pod uwagę co pomyśli klient. Szczególnie że ten może jeszcze kiedyś chcieć z danego biura skorzystać i nie warto go zniechęcać.

Choć w moim przypadku rzeczywiście im takie podejście wielkich strat nie przyniesie - generalnie z biur podróży nie korzystam, więc mogą mieć gdzieś, co o nich myślę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Cze 2012 11:31 

Rejestracja: 04 Lut 2012
Posty: 13
hol2 napisał(a):
Przecież to oczywiste że jak biuro nie sprzedało wszystkich wycieczek, wczasów z przelotami i wyprzedaje zostające same przeloty czarterowe po cenach jeszcze na granicy lub poniżej opłacalności (bo za przewóz powietrza w samolocie nic nie dostana, a samolot cały zapłacony) to biuro podrózy mniej zarobi, pracownicy dostana mniej kasy, wiec sa niezadowoleni z takiej sytuacji i bywaja nawet z nerwów "zgryźliwi". Zeby sprzedawac cos poniżej kosztów i jeszcze byc uprzejmym?!


Wszystko fajnie hol2, ale zdaje się, że czegoś tu nie rozumiesz. Pracownik, do którego dzwonisz w sprawie biletów czarterowych tej czy innej firmy nie jest jej właścicielem, a najczęściej osobą zatrudnioną za 1500 zł netto lub w ogóle na pół etatu i szczerze go to pier---, czy bilety się sprzedadzą czy nie. Z tym, że wymaga się od niego by był miły i te bilety sprzedał. To jest jego zadanie, a nie myślenie o tym czy tui będzie miał zyski czy nie. Nie ten zakres obowiązków, więc jego obowiązkiem jest być miłym w stosunku do klienta. Poza tym nawet nawet sprzedaż biletów czarterowych za cenę niższą niż początkowa jest dla linii zyskiem, a nie stratą, bo - tak jak piszesz - samolot jest oplacony, a powietrze nie płaci. Reasumując, jeśli klient dzwoni, to osoba z nim rozmawiająca musi być miła, nie można usprawiedliwiać innego zachowania. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Cze 2012 12:25 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
Staramy się kłaść jak najwyższy nacisk na jakosć obsługi klietna i cały czas nad tym pracujemy. Jeśli gdzieś nadal jest nie tak to przepraszamy i na pewno zwrócimy na to uwagę.

Z czarterami na mniej standardowe terminy (jak 2-3-4-5 dni) może być problematycznie. Przy wielku kierunkach loty odbywają się tylko raz w tygodniu więc ewentualny powrót musiałby nastąpić z innego lotniska (bywa to możliwe i ciekawe np na Wystach Kanaryjskich) lub do innego portu w Polsce. W każdym razię dziękujemy za uwagę i postaramy się popracować także nad takimi ofertami.

Hiszpania Baleary

Palma de Mallorca (PMI)
POZ-PMI-POZ wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 497 PLN
POZ-PMI-POZ wylot 29.06 powrót po 7 dniach cena 597 PLN
GDN-PMI-GDN wylot 24.06 powrót po 7 dniach cena 597 PLN

Menorca (MEH)
WAW-MAH-WAW wylot 21.06 powrót po 7 dniach 597 PLN / przelot OW 397 PLN
WAW-MAH-WAW wylot 28.06 powrót po 7 dniach 597 PLN

Bułgaria Burgas (BOJ)
WAW-BOJ-WAW wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
WAW-BOJ-WAW wylot 29.06 powrót po 7 dniach cena 397 PLN
KTW-BOJ-KTW wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
KTW-BOJ-KTW wylot 29.06 powrót po 7 dniach cena 397 PLN
POZ-BOJ-POZ wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
BZG-BOJ-BZG wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN

Grecja
Korfu (CFU)
WAW-CFU-WAW wylot 26.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
GDN-CFU-GDN wylot 26.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
WRO-CFU-WRO wylot 26.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
KTW-CFU-KTW wylot 27.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
POZ-CFU-POZ wylot 27.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN

Zakynthos (ZTH)
WAW-ZTH-WAW wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 18 Cze 2012 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Kótra cena jest prawidłowa ze strony czy z tego ogłoszenia ?

Cytuj:
Zakynthos (ZTH) WAW-ZTH-WAW wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN


na stronie 497

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 18 Cze 2012 13:54 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
Jeżeli 297 to ja też polecę do grecji ;-)

Wysłane z mojego LG-P990 za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 18 Cze 2012 15:25 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
wntl napisał(a):
KTW-CFU-KTW wylot 27.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN - a na stronie cena 397zł


Cena powinna być 297 PLN i w takiej powinny byc sprzedane bilety.

Antek12 napisał(a):
Kótra cena jest prawidłowa ze strony czy z tego ogłoszenia ?
Cytuj:
Zakynthos (ZTH) WAW-ZTH-WAW wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 297 PLN

na stronie 497
pozdrawiam


W chwili obecnej cena wynosi już 335 PLN.

Zasadniczo prawidłowe powinny byc ceny z ogłoszenia (oczywiście jeśli w międzyczasie nie sprzedadzą się najtańsze miejsca). W wypadku gdyby ktos chciał robic rezerwacje najlepeiej zrobić to telefonicznie, tam także powinna być aktualna cena.

Widać, że ceny na stronie nie do końca się zgadzają z tymi wpisanymi powyżej. Bedziemy to badać.
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Cze 2012 10:00 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
TUI.pl napisał(a):
Portugalia Faro (FAO)
KTW-FAO-KTW wylot 22.06.2012 powrót po 14 dniach cena 497 PLN
POZ-FAO-POZ wylot 22.06.2012 powrót po 14 dniach cena 497 PLN


Za powyższe przeloty cena obecnie wynosi 457 PLN.
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Cze 2012 15:32 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
Chorwacja Dubrownik (DBV) - rewelacyjna cena
WAW-DBV-WAW wylot 21.06 powrót po 7 dniach 197 PLN, powrót po 14 dniach 217 PLN

Hiszpania Baleary
Minorka (MEH)
WAW-MAH-WAW wylot 21.06 powrót po 7 dniach 397 PLN
WAW-MAH-WAW wylot 28.06 powrót po 7 dniach 497 PLN

Majorka / Palma de Mallorca (PMI)
POZ-PMI-POZ wylot 22.06 powrót po 7 dniach cena 457 PLN
POZ-PMI-POZ wylot 29.06 powrót po 7 dniach cena 497 PLN
GDN-PMI-GDN wylot 24.06 powrót po 7 dniach cena 497 PLN

Egipt Hurgada (HRG)
GDN-HRG-POZ wylot 21.06 powrót po 7 dniach 397 PLN
POZ-HRG-POZ wylot 21.06 powrót po 7 dniach 427 PLN
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Cze 2012 16:15 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 2
Planujecie może wprowadzić przeloty czarterowe z Krakowa (KRK)? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Cze 2012 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Dobrze by było jakby te ceny były realne, bo niektóre są naprawdę atrakcyjne. Najwyżej podczas rozmowy telefonicznej powołam się na ofertę z forum ;) Hah.
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Cze 2012 17:06 
OFICJALNY PROFIL

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 466
abc napisał(a):
Planujecie może wprowadzić przeloty czarterowe z Krakowa (KRK)? :)


Z Krakowa latamy do Turcja (AYT, BJV) Egipt (HRG, SSH), Grecja (KGS, HER, ZTH) i Hiszpania (PMI) więc ewentualnych promocji można się psodziewac tylko na te kierunki.

mare napisał(a):
Dobrze by było jakby te ceny były realne, bo niektóre są naprawdę atrakcyjne. Najwyżej podczas rozmowy telefonicznej powołam się na ofertę z forum ;) Hah.


Ceny jak najbardziej są realne, lecz liczba miejsc w danej cenie jest ograniczona.
_________________
Uwaga: liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona!

Najszybsza rezerwacja przez telefon: http://www.tui.pl/kontakt/call-center

pozdrawiamy
Tui.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 19 Cze 2012 17:13 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
TUI.pl napisał(a):
Z Krakowa latamy do Turcja (AYT, BJV) Egipt (HRG, SSH), Grecja (KGS, HER, ZTH) i Hiszpania (PMI) więc ewentualnych promocji można się psodziewac tylko na te kierunki.


A czy już wiadomo do kiedy z KRK będziecie latali do Grecji w tym sezonie? Chodzi mi o ostatnie loty z powrotem za 7 dni. Czy to będzie koniec września, czy jeszcze np. połowa października?
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 19 Cze 2012 17:23 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 42
TUI.pl

1.Czy jest szansa na jakieś czartery w lipcu?
2.Czy poza czarterami, biuro jest w stanie pomóc w znalezieniu hotelu w bardziej atrakcyjnej cenie niż samemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1537 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Gawels oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group