Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wrocław
#1 PostWysłany: 25 Kwi 2011 18:49 

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 1
Restauracja Cantina lub raczej winiarnia Cantina na rogu ul Nożowniczej i Więziennnej. Włoska tradycyjna kuchnia. Bardzo smacznie i szeroki wybór win. Czy znacie inne miejsca godne polecenia we Wrocławiu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Wrocław
#2 PostWysłany: 27 Wrz 2011 18:45 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
W rynku - Wszystkie Pizze za 13zł :mrgreen: (po tej samej stronie co empik)
Bardzo dobre, byliśmy już dużo razy polecam!

Jeżeli na piwo to oczywiście do Spiżu - Rynek :D bardzo dobre aczkolwiek nie tanie piwo

Nie polecam Restauracji Cegielnia na ul. Więziennej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#3 PostWysłany: 24 Paź 2011 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Polecam Kurną Chatę na Odrzańskiej - dobre jedzonko i przystępne ceny. A na przeciwko jest Brajt z (chyba) najtańszym piwkiem w centrum Wrocławia. :)
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#4 PostWysłany: 18 Sty 2012 17:12 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Polecam http://www.jadlomania.com/ na ruskiej niedaleko placu solnego. Ciekawe miejsce z tanim i dobrym jedzeniem. Restauracja jest samoobsługowa. Ma ona szereg promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#5 PostWysłany: 07 Maj 2012 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Awerik napisał(a):
Polecam Kurną Chatę na Odrzańskiej - dobre jedzonko i przystępne ceny. A na przeciwko jest Brajt z (chyba) najtańszym piwkiem w centrum Wrocławia. :)


Bylam w Kurnej Chacie, jedzenie rzeczywiscie bardzo dobre :) Polecam kopytka z pieca z 3 sosami - 8 zl a kopytek gora :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#6 PostWysłany: 07 Maj 2012 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
W Cegielnii jest dobra czekolada, reszty nie próbowałem.
Ale za to w pierwszej knajpie w Galerii Italiano (od str rynku) polecam pasty, bardzo ciekawie podawane, bardzo smaczne i nie drogie.
Bardzo dobry gyrosik zjemy w Pod strusiem II na ruskiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#7 PostWysłany: 08 Lip 2012 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
We Wrocławiu mieszkałam dobrych kilka lat, ale nawet teraz, zawsze jak tam jestem to wpadam zjeść do STP na Kuźniczej (chociaż cena ostatnio nieco podskoczyła :/). STP we Wrocławiu jest też w paru innych miejscach - głownie centra handlowe (Magnolia, Pasaż) ale zdecydowanie lepiej zjeść na Kuźniczej.
Bierzemy talerzyk i z dostępnych dań nakładamy sobie co chcemy i ile chcemy, wszystko w jednej cenie.

Ja osobiście jestem uzależniona od ich szpinaku, jest po prostu boski. Cała reszta potraw też zawsze wygląda przeapetycznie, a obsługa na Kuźniczej też zawsze miła.

Z promocji:
Studenci zawsze -20%
Ostatnia godzina przed zamknięciem (20:00-21:00) wszystko poza napojami 50% taniej. Warto, można się nieźle najeść, a jedzenie nie jest 'stare' jak można by się spodziewać po takiej promocji :)
http://www.multifoodstp.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#8 PostWysłany: 08 Lip 2012 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Polecam ITINERIS na Wita Stwosza 37. Dobre jedzenie w rozsadnych cenach. Blisko rynku, smacznie i niedrogo jak na takie warunki. Pyszne pierogi!!!!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#9 PostWysłany: 29 Wrz 2012 19:22 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 48
polecam restaurację Pobite Gary na ul. Redyckiej we Wrocławiu.

Jest to dość nietypowa restauracja a polega na tym, że codziennie jest coś innego;) ale najlepsze jest to, że płacisz 20zł i jesz ile chcesz - możesz podchodzić do kucharza do woli i będzie Ci nakładał coś innego lub to samo.
za 15zł można dostać porcję składającą się z jednego rodzaju mięsa + ziemniaki/ryż/inne + sałatka - nakładają dużo jak na "jedną porcję"
Jadłem tam już 3 razy, trochę daleko dla mnie.. atmosfera jest super i jedzenie jeszcze lepsze dlatego staram się tam zabierać gości którzy przyjeżdżają do Wrocławia.

Restauracje prowadzi Polak, który wiele lat był kucharzem na Cyprze. Na dole domu ma restauracje która nie jest duża bo ma chyba 3 stoliki - ale chyba najlepsze jedzenie jakie jadłem we Wrocławiu i bardzo ciekawe rzeczy można zjeść: np. raz jadłem policzki wołowe (brzmi źle ale niebo w gębie)

Wiem, mocno zareklamowałem, ale dobre rzeczy trzeba reklamować!:)

tu macie artykuł (tak do nich dotarłem): http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/1 ... ,id,t.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#10 PostWysłany: 29 Wrz 2012 22:23 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Polecam:
knajpke Przedwojenna na ul. św Mikołaja (zaraz przy rynku). Ma fajny klimat.
piwo, wino, soki za 4zł
przekąski za 8zł

i druga bardzo podobna tylko dużo mniejsza na rogu ul. Kurzy Targ i Szewskiej (obok kameleona)
ceny takie same jak 1 knajpce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#11 PostWysłany: 10 Lis 2012 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 20
@olaaa
Ze wszystkich przekąsek zdecydowanie wyróżnić trzeba TATARA, który w Przedwojennej jest jedyny w swoim rodzaju. Jednak Przedwojenna to z reguły dobre miejsce, żeby stoczyć całonocną batalię z alkoholem, niekoniecznie zjeść danie obiadowe.

Dobrym pomysłem na obiad na wrocławskim rynku może być Pierogarnia - naprzeciw Pręgieża, ściana przy której znajduje się Poczta Polska.
Ale jeśli chcesz zjeść naprawdę tanio, polecam Ci nic innego jak tylko Misia - typowo studencki bar mleczny, na ulicy Kuźniczej (czynny 7-17, w soboty od 8). Kuchnia rządzi się tu własnymi regułami - im wcześniej przyjdziesz, tym większy wybór w daniach.
I tak - studenckie przysmaczki - takie jak naleśniki (ok 3 zł/2 szt.) czy pierogi ruskie (~3,5/6szt.), kończą się już w okolicach godziny 12stej.
Polecam na wszystkie okazje z wyjątkiem randek!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#12 PostWysłany: 25 Lut 2013 13:59 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 16
Ja osobiście polecam:

BARY MLECZNE
- Miś, ul. Kuźnicza 48
- Jacek i Agatka, Pl. Nowy Targ 27 (http://www.barjacekiagatka.com.pl/)

RESTAURACJE
- Bazylia, ul. Kuźnicza 42 oraz ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25 (http://www.bazyliabar.pl/)
- STP, np. Kuźnicza 10 (http://www.multifoodstp.pl/)
- Marche, ul. Świdnicka 58 (http://marche.com.pl/)

Jeśli chodzi o bary mleczne, to tanizna o każdej porze dnia, tylko jedzenie szybko się kończy. Jeśli chodzi o restauracje, które podałem to najlepiej przychodzić w ostatnich godzinach otwarcia, wtedy są zniżki nawet 50%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#13 PostWysłany: 25 Lut 2013 19:20 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
@jajo
zapomniałeś o barze mlecznym w którym stołuje się fizyka i geologia ;)
Bar Mewa, ul. Bolesława Drobnera 4

a skoro już takie wrocławskie klasyki padają, kultowym miejscem jest tosteria - Bar Witek na Wita Stwosza 40
czy super tanio to chyba nie ale za to jak klasycznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#14 PostWysłany: 26 Lut 2013 11:41 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 34
Jeśli chcecie zjeść naprawdę pysznie i dość tanio to polecam Trattorię Siesta.

Dojazd z centrum jest dobry, a jedzenie kosmos.

Polecam - biedny student z Wrocławia :)

[Karta open card jest tam honorowana, więc super pizze są po 7-9zł :)]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#15 PostWysłany: 05 Mar 2013 00:08 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 16
@nomia,
idealnie uzupełniłaś moją listę. Takich tostów jak u Witka, to nigdzie nie jadłem. Nie oszczędzają na serze i pieczarkach. Naprawdę bardzo dobre. Dodałbym jeszcze "Kebab Hut" niedaleko Arkad Wrocławskich. Przed 12:00 i po 20:00 zestaw gyros + frytki + surówki za 9,90 zł, a porcja ogromna, wręcz nie do przejedzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#16 PostWysłany: 24 Kwi 2013 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Zdecydowanie najlepszą restauracją we Wrocławiu jest Kuchnia, róg Powstańców Śl. i Bogusławskiego. Super obsługa, przepyszne jedzenie, czeskie piwo z beczki. Ceny rozsądne, z tych niższych. Jedyny minus - czasem trzeba pół godziny czekać na zamówione danie. Ale warto :) Za to piwo przynoszą szybko :) Idealnie nadaje się na romantyczną kolację przy świecach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#17 PostWysłany: 08 Lip 2013 22:26 

Rejestracja: 25 Cze 2013
Posty: 1
Zbanowany
ja polecam Marche...szybko sprawnie, smacznie...zwłaszcza ich ciasta należy polecić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#18 PostWysłany: 14 Sie 2013 12:14 

Rejestracja: 26 Lip 2013
Posty: 4
polecacie jakies dobre pizzerie z tanią dostawą do hotelu ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#19 PostWysłany: 14 Sie 2013 12:24 

lillyanne napisał(a):
polecacie jakies dobre pizzerie z tanią dostawą do hotelu ? :)

Ze swojej strony mogę polecić tą. Kiedyś zamawiałem dość często, teraz gdy jestem we Wrocławiu to też się zdarza. Daj znać czy smakowało :)

http://casagrande.pl/menu.php
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#20 PostWysłany: 14 Sie 2013 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
lillyanne napisał(a):
polecacie jakies dobre pizzerie z tanią dostawą do hotelu ? :)


Pizza u Włocha -> Casa Italiana na Więziennej. Polecam Pizzę Carbonarę albo najlepiej podwójną Carbonarę :))))
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group