Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Sie 2018 13:09 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 12
Odkurzam watek.
Planujemy trekking 2 dniowy w listopadzie (dokladnie 7-8 listopada 2018), najmniej komercyjny jak sie da.
Po przejrzeniu blogow, recenzji itd, wylonilam 2 firmy:
http://amazing-trekking.com z przewodnikiem Kalu i goscia o imieniu Sam z gowithmetours (strony internetowej nie znalazlam).
Sek w tym, ze jest nas dwojka a ceny przy 2jce sa wysokie. Moze ktos planuje tez trekking w tym czasie i chcialby sie dolaczyc?
A moze ktos byl z nimi i podzielilby sie wrazeniami?

Z innej beczki, rezerwowal ktos bilety na pociag Bangkok-Chiang Mai online? Mamy jeden dzien zeby je ogarnac w Bangkoku wiec moze bezpieczniej kupic z wyprzedzeniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#22 PostWysłany: 06 Sie 2018 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
tam wszystko jest komercyjne ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:00 

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 12
Ale moze jedne sa totalna masowka a inne nieco mniej? Ludze sie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
karmisz się marzeniami ;)
poczytaj co ludzie pisza :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Sie 2018 21:26 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Powiedzcie mi proszę. Czy warto jechać aż do Chiang Mai specjalnie na trekking? Czy atrakcje tam są takie wyjątkowe? Wiem że są też trekking na wyspach w okolicach Phuket. Jako że mam zaliczać południową część kraju (na południe od Bangkoku) to rozważam czy warto tracić czas na podróż do Chiang Mai. Interesuje mnie trekking dwudniowy z nocowaniem gdzieś w dziczy.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Sie 2018 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
@xyrxis
moim zdaniem bardzo nie warto, w czasie jednej z moich podróży po Azji SE był to najsłabszy punt programu
byłam na trzydniowym trekkingu ze spływem tratwą i przejażdzki na słoniach na południu Chiang Mai w lutym w czasie chińskiego nowego roku chcąc w ten sposób uciec od ewentualnych tłumów w Chiang Mai
największy mankament to las, tak las jaki możesz zobaczyć gdziekolwiek w Polsce,
trekking mało wymagający i mało spektakularne widoki, ciekawe jedynie wodospady po drodze, gdzie można pochlapać się, połazić po kamieniach i zażyć kąpieli dla ochłody
nocleg na matach w nowopostawionych chatach na palach, spanie na materacach, wcześniej rozmowy przy piwku lub czymś mocniejszym z ludźmi z różnych stron świata, ale bez jakiejś specjalnej magii - przynajmniej dla mnie jako byłej harcerki
ludność z plemion z tv, antenami satelitarnymi i jeepami 4WD śpi oddzielnie w budynku nieopodal, przygotowuje smaczne posiłki i jest zainteresowana, żebyś kupiła trochę ozdób od ich dzieciaków, po zakupach przestajesz budzić zainteresowanie

może na północy od Chiang Mai jest trochę inaczej, ale bez złudzeń, że zobaczysz tam jakieś tubylcze życie, nie te rejony

zdecydowanie pozostań na południu Tajlandii i odwiedź jakieś parki narodowe (namiastkę dżungli możesz spotkać nawet w okolicach Tiger Cave w Krabi)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
xyrxis uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group