Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Kwi 2017 16:26 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Czy przerabiał ktoś temat wynajmu samochodu w Chile (Punta Arenas) i wjazd do Argentyny (Ushuaia i El Calafate)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 08 Kwi 2017 16:54 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Probowalem wynajac z oddaniem w Ushuai ale koszty byly z kosmosu wiec sobie darowalem.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Kwi 2017 18:15 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Mi chodzi o zwrot w miejscu wypożyczenia. Widziałem ceny OW i są z kosmosu. A przejazd samochdem to ponoć 7-8 godzin plus prom więc da się przeżyć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Kwi 2017 18:32 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Tylko nie wiem, czy wynajecie samochodu na sam przejazd z Punta Arenas do Ushuai ma sens. Po drodze wielu atrakcji nie ma. Jezeli juz, to ja bym raczej wynajal samochod na Punta Arenas i okolice, potem przejazd autobusem do Ushuai i kolejny samochod na miejscu w Ushuai.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Kwi 2017 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
Rekomenduję rozwiązanie powyżej.
Wjazd do Argentyny z Chile to haracz dla wypożyczalni (w sumie nie wiem, kto tę kasę ściąga, możliwe, że państwo) w wysokości kilkuset PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Gru 2022 12:20 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Wzięcie samochodu w Punta Arenas i pojechanie nim do Argentyny ma sens tylko, jeśli jedziemy w stronę El Calafate i do El Chalten.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group