Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Wrz 2017 04:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
bardzo tani wynajem samochodu w niektórych Meksykańskich miastach , przykładowo 5-12 grudnia 6 $ w Cancun , przekierowanie z kayak

Załącznik:
1.png
1.png [ 108.95 KiB | Obejrzany 2774 razy ]

Załączniki:
2.png
2.png [ 18.78 KiB | Obejrzany 2774 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 11 Wrz 2017 11:38 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
To już kiedyś było i chyba się okazało, że wypożyczalnia nic nie wie o takich cenach i trzeba zapłacić regularne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Wrz 2017 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
@ms993 a orientujesz się może jakie było ich stanowisko w przypadku rezerwacji opłaconych z góry ?
np. 5 dni wychodzi 90 zł przez rentalcars.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Paź 2017 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
podłączam się do pytania o ceny wypożyczenia auta, np. na travelocity, można wypożyczyć auto za 1$ za dzień i nawet z ubezpieczeniem wychodzi b. tanio, czy ktoś to przerabiał ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Paź 2017 05:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
kostek966 napisał(a):
podłączam się do pytania o ceny wypożyczenia auta, np. na travelocity, można wypożyczyć auto za 1$ za dzień i nawet z ubezpieczeniem wychodzi b. tanio, czy ktoś to przerabiał ?
Ja będę w grudniu ale zamiast rezerwacji za 6$ , wybrałem opcje z płatnością z góry za jakieś 25$ na 7 dni. Jestem ciekaw jak ewentualnie z tego będę się próbowali wykręcić

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Paź 2017 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Również przeglądam te oferty i kayak przekierowuje na stronę America car rental i tam cena za 11 dni to np. 230MXN czyli ok. 44zł. Czytałem warunki szukając dodatkowych opłat i jedyne co znalazłem to to, że nie jest wliczone tzw. AC. Nie do końca jednak rozumiem czy należy przedstawić dokument potwierdzający, że mamy wykupione takie ubezpieczenie, czy może kupić je u nich na miejscu. Piszą o takiej możliwości, brak jednak ceny tej usługi. Cena za ten pojazd w tej samej wypożyczalni tylko, że za pośrednictwem rentalcars w polskiej wersji jest dziesięciokrotnie wyższa. Tutaj jednak AC jest wliczone w cenę. Różni się także wysokość kaucji. W meksykańskiej wersji to 2500 USD, w rentalcars 800 USD. Dodam jeszcze, że w obydwu przypadkach jest informacja, że wszystkie podatki są wliczone w cenę. Takie informacje udało mi się zebrać na przykładzie jednego pojazdu.

E:Teraz wszedłem jeszcze bezpośrednio na stronę wypożyczalni i okazało się, że ceny są znacznie wyższe. Oznacza to, że tak niskie ceny występują po przekierowaniu przez kayak. Czyli jest to prawdopodobnie błąd i na miejscu może się okazać, że trzeba sporo dopłacić.
Uważam, że sprawa jest już wyjaśniona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Paź 2017 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
przez expedia i carrentals.com również są takie cenny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Paź 2017 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Już kiedyś był taki temat.

Przy odbiorze auta okazało się ,że ta kwota to jakaś wielka ściema .

A taka była odpowiedź z Expedii :

We understand your concern regarding the car you booked.

We would like to inform you that the amount stated on our website is base fare. The car rental company may possibly collected additional charges like charges for refueling ,additional drivers, special equipment, and also geographical restrictions may apply, even for rental contracts that feature unlimited mileage. Some car rental companies do not allow you to take their vehicles across certain domestic or international borders, or may apply an additional charge to do so.

Please know that you can only cancel and receive a refund for the Collision Damage Plan (car rental insurance) until 12:01 am local time on the day of the scheduled car pick up.

In cases like this, we suggest you to call our customer service team at 1-800-397-3342 or at +1-613-780-1386 from outside US and Canada to verify this concern with the car rental company.

Thank you for choosing Expedia.

Nie wydaje mi się zatem ,żeby udało się komukolwiek wynająć auto w Meksyku za tą kwotę -zwłaszcza ,że to jedna z najdroższych pod tym względem destynacji w jakiej byłem.
Radzę przyjąć ,że doba będzie kosztować +/- 200 zł tak czy siak.

Możecie też pominąć te ciule z Expedii i np zainteresować się ofertą w Dollar - sprawdzić jak to wygląda ostatecznie przy wykupie ubezpieczenia bezpośrednio w wypożyczalni.
Załącznik:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 56.74 KiB | Obejrzany 2158 razy ]

Na stronie Dollar macie auta od 1 $ za dobę


Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Paź 2017 11:02 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Szybkie Googlanie na ten temat (w zeszłym roku) wykazało, że te ceny to marketingowa ściema- owszem, to jest właśnie base fare, ale bez żadnych ubezpieczeń, a w Meksyku te są obowiązkowe. W efekcie cena "przy ladzie" robi się mocno rynkowa ale też trudna do przewidzenia.

Rada- jak zwykle, nudno wręcz- rentalcars.com , najlepiej w wersji o kilka % taniej, czyli przez opodo.pl i w miarę wiadomo, na czym stoisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Paź 2017 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
john_doe napisał(a):
Szybkie Googlanie na ten temat (w zeszłym roku) wykazało, że te ceny to marketingowa ściema- owszem, to jest właśnie base fare, ale bez żadnych ubezpieczeń, a w Meksyku te są obowiązkowe. W efekcie cena "przy ladzie" robi się mocno rynkowa ale też trudna do przewidzenia.

Rada- jak zwykle, nudno wręcz- rentalcars.com , najlepiej w wersji o kilka % taniej, czyli przez opodo.pl i w miarę wiadomo, na czym stoisz.
Ok , dzięki za odpowiedź, łudziłem się że może przejdzie bo ubezpieczenie mam swoje i obejmuje Meksyk

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Paź 2017 18:55 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
Brałem w zeszłym roku auto z America wyszło ok 80 zl dzień z ubezpieczeniem pełnym dla 2 kierowców auto klasy standard, pełny do pełnego, bez limitu km
Przekierowanie z quidico.com => holiday autos(8 % zwrotu)=> america
ubezpieczenia na miejscu żadnego dokupować nie musiałem (oferowali ale to z holidayautos było tańsze)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group