Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Lis 2014 10:42 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Dzieki wielkie za podpowiedź, bo klikałem w google i nic mi nie wychodziło. Trzeba jednak bardziej docieniać cyrylicę :-)

Edit: Po wejściu w szczegóły połączenia okazuje się, że jednak i ta marszrutka jeździ przez Tbilisi...
link
I przy założeniu, że zatrzymuje się w Kazbegi, bo na rozpisce połączenia tego nie widać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#22 PostWysłany: 20 Lis 2014 01:22 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 41
Kutaisi - Tbilisi - opcja do przemyślenia dla grupy 4-osobowej...

...mieliśmy jechać busem za 10 lari od osoby (obok MacDonalda) ale taksiarze zaczęli nas nakręcać żebyśmy jechali z nimi. Utargowaliśmy cenę do 80 lari za taxi i kilkuletni mercedes przewiózł nas aż pod sam wynajęty apartament w Tbilisi:) Wrażenia zostaną na całe życie:
- jak długo jedzie się do Tbilisi?
- ze 3 i pół godziny.
- a w dwie się nie da? :)
- no, postaram się...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Kutaisi
#23 PostWysłany: 11 Lut 2015 12:16 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
Witam,
czym najlepiej poruszać się po mieście Kutaisi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Lut 2015 12:36 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
My wynajeliśmy Łade Nive z kierowca za 60 zł cały dzien . dla 3 osób. Zwiedzilismy główne atrakcje w okolicy Kutaisi. Natomias dalszy wyjazd 8 osób mielismy busa . Całość 1300km 4 dni, samochód, kierowca - 400usd czyli 50 usd osoba.Samochód do dyspozcji cała dobe . Kierowca sam organizował sobie nocleg i jedzenie. Do tej ceny doszło paliwo.

Przy wyjedzie 4 dni taka opcja pozwala na zobaczenie znacznie wiecej atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Lut 2015 22:20 

Rejestracja: 16 Sie 2014
Posty: 2
Witajcie, to mój pierwszy post na F4F także proszę o wyrozumiałość :oops:
Wybieram się 22.03 do Kutaisi lądowanie o 21:40 powiedzcie czy nie powinno być kłopotów z marszrutką zaraz po lądowaniu do Tbilisi. Rozumiem że stacją docelową jest Didube? Chciałem przenocować w jakimś najbliższym od dworca hotelu i rano ruszyć do Stepantsminda, i dojść do Cminda Sameba, czy lodowiec Gergeti jest również osiągalny? Na nocleg chciałbym zostać w Stepantsminda i (polecicie coś?) po śniadaniu/obiedzie wrócic do TBS. Tak by chociaż liznąć tego miasta. Niestety w środe po śniadaniu muszę wracać na wieczorny lot do WAW. Krótko ale tylko na tyle mogę sobie pozwolić, z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam - Rafał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Lut 2015 12:02 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 7
mam pytanie odnośnie transportu Kutaisi - Gudauri
lądujemy (we czworo, z bagażami ze sprzętem sportowym) 15go o 21:40.
z tego co pamiętam z zeszłego roku (wtedy mieliśmy opiekuna) na lotnisku jest mnóstwo taxiarzy, widziałem chyba nawet ofertę Kuaisi-Gudauri za 100 USD od auta - czy to możliwe? czy to dobra cena? czy liczyć na szukanie taxi na miejscu po przylocie?

jeśli ktoś już przetarł ścieżkę Kutaisi-Gudauri proszę o poradę.
jeśli ktoś będzie w najbliższym czasie w Kutaisi proszę się rozejrzeć za rozwiązaniem dla mnie (jakiś kontakt do busiarzy?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Lut 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
Mam pytanie, ponieważ szukam na forum info o możliwości przejazdu z Mesti do Kutasi. Będziemy lecieć samolotem z Tbilisi do Mesti, samolot łąduje kolo 12. Potrzebuje się dostać na wieczor/noc do Kutasi. Czy znacie jakiś namiar na kogoś albo rozkład marszrutek? Będę w grupie 9osobowej,wiec nawet możemy wynająć busa z kierowcą.
Dzięki za info
Kamil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Lut 2015 15:10 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
W Mestii w "rynku" czają się "taksówkarze" często z busami. Z reguły oferują wycieczki do Ushgli ale nie pogardzą kursem do Zugdidi. Z Zugdidi jest pociąg wieczorem. Można się też napewno dogadać z busiarzem żeby zawiózł do Kutaisi. Ja z Mestii wracałem akurat stopem do Zugdidi. Było nas 3 osoby i było łatwiej. Złąpaliśmy prawdziwą zugdzidzką taksówkę za którą zapłaciliśmy 15 żelków. Okazało się że kierowca wracał na pusto więc stąd ta cena.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Lut 2015 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@progor
Ja taką trasę przerabiałem w zeszłym roku. Pojechaliśmy wtedy marszrutką od razu do Tbilisi, co było błędem, bo dotarliśmy tam o 3 rano i musieliśmy przeczekać do rana. W Tbilisi jeździ już mnóstwo marszrutek (z tego co pamiętam to 20 GEL do Kazbegi, Gudauri pewnie trochę taniej).
Jakbym się teraz decydował to zdecydowanie wolałbym złapać nocny pociąg z Samtredii do Tbilisi, który jedzie 6 godzin, więc się można wyspać, a w Tbilisi jest o 6.30 i dalej marszrutka do Gudauri (tak jechałem w lipcu i było zdecydowanie wygodniej).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Lut 2015 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
szumny napisał(a):
W Mestii w "rynku" czają się "taksówkarze" często z busami. Z reguły oferują wycieczki do Ushgli ale nie pogardzą kursem do Zugdidi. Z Zugdidi jest pociąg wieczorem. Można się też napewno dogadać z busiarzem żeby zawiózł do Kutaisi. Ja z Mestii wracałem akurat stopem do Zugdidi. Było nas 3 osoby i było łatwiej. Złąpaliśmy prawdziwą zugdzidzką taksówkę za którą zapłaciliśmy 15 żelków. Okazało się że kierowca wracał na pusto więc stąd ta cena.


Właśnie nie wiem co robić, ponieważ przelot samolotem jest weart swojej ceny ale jednak chce wrócić do kraju więc muszę się dostać do Kutasi :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Lut 2015 21:24 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
ordys1990 napisał(a):
szumny napisał(a):
W Mestii w "rynku" czają się "taksówkarze" często z busami. Z reguły oferują wycieczki do Ushgli ale nie pogardzą kursem do Zugdidi. Z Zugdidi jest pociąg wieczorem. Można się też napewno dogadać z busiarzem żeby zawiózł do Kutaisi. Ja z Mestii wracałem akurat stopem do Zugdidi. Było nas 3 osoby i było łatwiej. Złąpaliśmy prawdziwą zugdzidzką taksówkę za którą zapłaciliśmy 15 żelków. Okazało się że kierowca wracał na pusto więc stąd ta cena.


Właśnie nie wiem co robić, ponieważ przelot samolotem jest weart swojej ceny ale jednak chce wrócić do kraju więc muszę się dostać do Kutasi :P


Musisz się dostać na lotnisko czy do miasta?
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Lut 2015 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 178
Loty: 2
Kilometry: 3 965
szumny napisał(a):
ordys1990 napisał(a):
szumny napisał(a):
W Mestii w "rynku" czają się "taksówkarze" często z busami. Z reguły oferują wycieczki do Ushgli ale nie pogardzą kursem do Zugdidi. Z Zugdidi jest pociąg wieczorem. Można się też napewno dogadać z busiarzem żeby zawiózł do Kutaisi. Ja z Mestii wracałem akurat stopem do Zugdidi. Było nas 3 osoby i było łatwiej. Złąpaliśmy prawdziwą zugdzidzką taksówkę za którą zapłaciliśmy 15 żelków. Okazało się że kierowca wracał na pusto więc stąd ta cena.


Właśnie nie wiem co robić, ponieważ przelot samolotem jest weart swojej ceny ale jednak chce wrócić do kraju więc muszę się dostać do Kutasi :P


Musisz się dostać na lotnisko czy do miasta?


W piątek byłbym koło południa w Mesti a o 5 rano w sobotę mam samolot z KUT-KTW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 20 Lut 2015 11:36 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 7
miki_fly napisał(a):
@progor
Ja taką trasę przerabiałem w zeszłym roku. (...) teraz decydował to zdecydowanie wolałbym złapać nocny pociąg z Samtredii do Tbilisi, który jedzie 6 godzin, więc się można wyspać, a w Tbilisi jest o 6.30 i dalej marszrutka do Gudauri (tak jechałem w lipcu i było zdecydowanie wygodniej).


@miki_fly - jak cenowo wygląda takie rozwiązanie?

choć pewnie mimo wszystko zapłacimy te 100USD i w Gudauri będziemy 2-3AM, wyśpimy się i koło południa już będziemy na stoku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 20 Lut 2015 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Dokładnie wszystkiego nie pamiętam, ale wydaje mi się, że taxi z lotniska w Kutaisi do Samtredii to ok. 10 GEL (najpierw zaśpiewają 20, ale powiedz po prostu 10 i zaraz się ktoś zgłosi), za dwa bilety na pociąg zapłaciłem 70 zł (kuszetka), więc 35 zł od osoby, no i potem przejazd marszrutką to jak widzę w internecie ok. 7-10 GEL. Plus 0.50 GEL na metro w Tbilisi.

2,50 GEL + 35 zł + 10 GEL + 0.50 GEL = ok. 57 zł od osoby

Jeśli nie znajdziesz tego auta za 100$, to Georgianbus jeździ teraz na tej trasie, za bezpośrednio Kutaisi lotnisko - Gudauri biorą 55 GEL od osoby (22:30 - 4), tylko pytanie co ze sobą zrobić o 4 rano. Ja bym brał opcję z pociągiem dlatego, że możesz w nim spokojnie i wygodnie przez 6 godzin pospać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 08 Maj 2015 10:06 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 60
Loty: 35
Kilometry: 85 625
Witam,
Mam pytanko. W sobotę 16 maja lądujemy w Kutaisi o 4:45.
Zastanawiam się czy jest szansa jeszcze w tym samym dniu dojechać Marszrutką do Tbilisi i jeszcze w tym samym dniu dojechać do Kazbegi?
Moje wątpliwości budzą kwestie:
- czy będą o 5 na lotnisku marszrutki do Tbilisi
- dokąd dojeżdżają one w Tbilisi (bo będzie jeszcze trzeba się na ten dworzec Didube dostać)
- wyczytałam, że marszrutki do Didube odjeżdżają o ok. 10 - ale może sa jakieś późniejsze?
_________________
http://picasaweb.google.com/rodzina.nawrockich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 08 Maj 2015 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2012
Posty: 137
na pewno będzie Georgian Bus (20 lari) - sami tak jechaliśmy.
W Tbilisi do Didube - najwygodniej dojechać metrem.
Do Kazbegi zamiast marszrutką - można taxi - cały dzień za 120 lari - jeśli jest Was czworo to bardzo dobra opcja.
Z Didibue do Kazbegi jest dużo marszrutek o każdej porze.
_________________
Podróż przez Azję Płd.-Wsch. http://filipinyy.blogspot.com/
Film z Izraela 2014: http://youtu.be/Tu18KwWPZYE
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Maj 2015 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 137
Loty: 49
Kilometry: 99 772
To i ja koledzy mam pytanko: o której może być mniej więcej ostatnia marszrutka z Kazbegi do Tbilisi i z Tbilisi do Kutaisi? Chciałbym 18 maja jakoś popołudniu wyjechać z Kazbegi do Tbilisi i 19 maja z Tbilisi do Kutaisi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Maj 2015 13:08 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
W lutym ostatnia marszrutka z Każbegi była o 17. Z Tbilisi do Kutaisi jest dużo marszrutek więc złapiesz nawet o 23.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 08 Maj 2015 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
orodruin2 napisał(a):
o której może być mniej więcej ostatnia marszrutka z Kazbegi do Tbilisi

Z Kazbegi ok. 17-18 odjeżdża ostatnia marszrutka.
Góra
 Profil Relacje PM off
orodruin2 uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 08 Maj 2015 13:19 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
yarwar napisał(a):
Z Didibue do Kazbegi jest dużo marszrutek o każdej porze.

Jesteś tego pewien? W lutym były dwie! O 10:00 i o 13:00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group