Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Cze 2015 12:08 
Awatar użytkownika

Tak dziękuje znalazłam je. Mam nadzieje że uda się je w ostatniej chwili kupić.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 03 Cze 2015 01:32 

niebieski
tokajka napisał(a):
@panlukasz Czy jest możliwość kupić bilet online z Sofii do Skopje?

W tamtym roku na dworcu w Sofii przy kasie dwie osoby kupiły bilety do Skopie bez problemu /chyba za 42 lv/ os Jak wracałem z Burgas to ponad czas kręciłem się na dworcu i z tego co dowiedziałem się ,że w kasach nie ma żadnego problemu z kupnem biletów kolejowych nawet do Belgradu i Budapesztu. Podobno jest taka zasada,że kupując do granicy Bułgarskiej wychodzi kilka leva i potem można dokupić dalej. Jednak wg mnie zważywszy na niską cenę biletów w Bułgarii warto od razu kupić bilet docelowy.
 Relacje PM off
tokajka lubi ten post.

#23 PostWysłany: 03 Cze 2015 09:26 
Awatar użytkownika

Dzięki. Właśnie w Rumuni i Serbii bilety są droższe niż te bułgarskie. No właśnie tegoroczny urlop mi się zapowiada jako dziwna składanka po Bałkanach, bo 1-5 sierpnia mam być w Skopje a 10-16 w górach rumuńskich. I właśnie sobie pozostałe dni próbuję zagospodarować.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 11 Lip 2015 20:19 

Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Mam pytanie, ostatnio mignął mi składak na jakiejś stronie, gdzie bilet autobusu BURGAS-SOFIA wynosil 20 kilka zlotych, niestety nie moge tego znalezc nigdzie w czelusciach a internetu a szukajac po necie przewoznikow znalazlem najtaniej 50 pare zlotych, czy ktoś może pamięta/wie jaki to był przewoźnik ? być może ma jakieś zniżki kupując wzcesniej, stąd ta cena.

#25 PostWysłany: 20 Lip 2015 22:59 

Loty: 19
Kilometry: 23 746
Jak najłatwiej dowiedzieć się jakie są ceny biletów na trasie Sofia - Belgrad?
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 21 Lip 2015 08:06 
Awatar użytkownika

Loty: 62
Kilometry: 101 380
niebieski
Ja bym spróbował zainicjować kupno biletu tutaj: http://w3.srbrail.rs/eticketing/?lang=en

A poczytać tutaj: belgrad-sofia-pociagiem,171,22342
 Relacje PM off
Koociaczeek uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 24 Sie 2015 23:50 

Cześć, mam dwa pytania odnośnie transportu w Bułgarii:
- czym konkretnie można się dostać z Sozopola do Burgas (chodzi mi o rozkład i koszt)? Jedyne, co udało mi się znaleźć to rozkład w przeciwnym kierunku na burgasbus.info
- jaki jest mniej więcej koszt taksówki w Nesebyrze (coby się nie wkopać w zbyt drogi transport)?
Proszę o pomoc :)
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 30 Sie 2015 00:32 
Awatar użytkownika

srebrny
Tutaj zajrzyj
http://www.bgrazpisanie.com/en/bus_station/sozopol

Cen nie podają, ale obstawiam coś koło 5 lewa
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 30 Sie 2015 01:46 

Dzięki, ale niestety potrzebuję transportu po 19... Wie ktoś może ile w takim razie może kosztować taksówka na trasie Sozopol - Burgas?
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 01 Wrz 2015 14:20 

@carcoma

Za taksówkę musisz liczyć co najmniej 1 BGN za kilometr. Choć wydaje mi się, że po 19 coś w stronę Burgas powinno jechać.
 PM off
carcoma uważa post za pomocny.

#31 PostWysłany: 30 Wrz 2015 11:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Po ptokach, ale uzupełnię. Z Sozopola do Burgas jeżdżą autobusy co pół godziny (odjazd ze stacji przy wejści na teren starego miasta) do późnych godzin nocno - wieczornych. Koszt 4,5 lewa.
Natomiast stronki www.bgrazpisanie.com już nie polecam. Wyszukuje nieprawidłowe/ nieistniejące połaczenia kolejowe, a i informacja o autobusach jest niekompletna.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 07 Kwi 2016 13:40 

jacakatowice napisał(a):
Zachwalam dlatego, że sama jazda takim pociągiem sypialnym ( drugi raz w życiu) była sporą atrakcją. Zupełnie nie chodziło mi o szybkość.
Wtedy faktycznie , też bym poleciał Air Bulgaria.
Prawdziwy turysta próbuje różnych środków transportu. :D
Jeszcze na osiołku nie jechałem. :mrgreen:
Ale chyba szkoda , biednego zwierzęcia. :D

to prawda że w pociągach nocnych z Sofii nad morze że w wagonie sypialnym 1 klasy znajdują się 2 miejsca do spania + prysznic osobisty?
Sprawdzałem ceny trasie Sofia-Warna i koszt wynosi około 90zł, co w układzie z wagonem 2 osobowym z prysznicem wydaje się korzystne.
 Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.

#33 PostWysłany: 01 Maj 2016 01:23 
Awatar użytkownika

srebrny
Są przedziały dwuosobowe z umywalką w rogu. O prysznicach nie słyszałem i nie widziałem.
W którymś z wątków bułgarskich ktoś wrzucał nawet fotkę, jak taki przedział wygląda.
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 01 Maj 2016 10:34 

Jechałem nocnym Burgas- Sofia . 2 klasa. Elegancki, nowy wagon .Zamykany od wewnątrz przedział trzyosobowy, tylko dla nas. W rogu umywalka z toaletką . Koja piętrowe. Bardzo wygodne. Nieskazitelnie czysta pościel. Toaleta ( również czyściutka) na końcu wagonu. I to wszystko za śmieszną kasę. Jedyny mankament, to bardzo powolna jazda. Ale w tym przypadku, było nam obojętne, ile godzin będzie się kulał. Obszedłem cały pociąg z ciekawości. Nigdzie pryszniców nie widziałem. Inne wagony, nie sypialne, były już o wiele starsze i bardziej zużyte.
 PM off

#35 PostWysłany: 23 Sie 2016 08:03 
Awatar użytkownika

Loty: 186
Kilometry: 333 915
niebieski
Taka mała uwaga, bo chyba nie było,a może komuś się przyda przy porównywaniu kosztów transportu. W autobusach zniżki dla dzieci (np. darmowe przejazdy do 7 roku życia) nie obejmują cudzoziemców...
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 30 Sie 2016 14:34 

to miałeś jakiś niefart, ja z synkiem w tym roku autobusami miejskimi jak i "PKSami" jeździłem i nigdzie nie chciano za niego opłaty. Może nie komunikowałeś konduktorowi/kierowcy że dziecko jest poniżej 7 roku? U nas się pytał ile biletów chcemy to mówiłem że 2 dla dorosłych poproszę bo dziecko poniżej 7 lat i nigdy nikt od nas nic dodatkowo nie chciał.

Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Sie 2016 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Loty: 186
Kilometry: 333 915
niebieski
Komunikowałem wyraźnie mówiąc wiek, odpowiedź była, że wiek nie ma znaczenia. Może zależy to od przewoźnika albo dobrej woli konduktora albo od tego czy uznają Cię za miejscowego ;). W autobusie na trasie Burgas-Sozopol obok kierowcy nawet wisiała kartka z napisem w kilku językach, że zniżki dla dzieci nie obejmują cudzoziemców. Wracaliśmy na tej trasie innym przewoźnikiem i też tylko normalne bilety. To samo na trasie Burgas - Warna (tutaj kupowane w kasie). Nie są to może wielkie kwoty, zwłaszcza na krótszych trasach, ale przy dwójce dzieci brak zniżek podwaja koszt całego przejazdu :)
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 01 Wrz 2016 10:32 

Loty: 90
Kilometry: 94 952
niebieski
@jacakatowice bilet na pociąg kupowałeś przez stronę czy na dworcu?
Ja kupiłem przez stronę ale w momencie wciśnięcia zapłać, system sobie pomielił i mnie wylogowało ze strony.
Nie dostałem żadnego potwierdzenia na email ani nic się wyświetliło na ekranie.
Pamiętasz jak to było u Ciebie?
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 01 Wrz 2016 12:56 

Kupowałem z marszu na dworcu kolejowym w Burgas. Ze 4 godziny przed odjazdem. To było w połowie września i nie było problemu z miejscami. Trochę już po sezonie.
 PM off

#40 PostWysłany: 01 Wrz 2016 14:18 

Loty: 90
Kilometry: 94 952
niebieski
Dzięki za informację.
Odpowiedzieli mi na maila - coś nie poszło w ich systemie i będą zwracać na kartę środki.
Za drugim razem wszystko poszło w porządku i wygenerował mi się bilet w PDF'ie.
Generalnie bardzo sprawnie odpowiadają na maile po angielsku.
 Relacje PM off  

[ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości