Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Cze 2015 12:08 
Awatar użytkownika

Tak dziękuje znalazłam je. Mam nadzieje że uda się je w ostatniej chwili kupić.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 03 Cze 2015 01:32 

niebieski
tokajka napisał(a):
@panlukasz Czy jest możliwość kupić bilet online z Sofii do Skopje?

W tamtym roku na dworcu w Sofii przy kasie dwie osoby kupiły bilety do Skopie bez problemu /chyba za 42 lv/ os Jak wracałem z Burgas to ponad czas kręciłem się na dworcu i z tego co dowiedziałem się ,że w kasach nie ma żadnego problemu z kupnem biletów kolejowych nawet do Belgradu i Budapesztu. Podobno jest taka zasada,że kupując do granicy Bułgarskiej wychodzi kilka leva i potem można dokupić dalej. Jednak wg mnie zważywszy na niską cenę biletów w Bułgarii warto od razu kupić bilet docelowy.
 Relacje PM off
tokajka lubi ten post.

#23 PostWysłany: 03 Cze 2015 09:26 
Awatar użytkownika

Dzięki. Właśnie w Rumuni i Serbii bilety są droższe niż te bułgarskie. No właśnie tegoroczny urlop mi się zapowiada jako dziwna składanka po Bałkanach, bo 1-5 sierpnia mam być w Skopje a 10-16 w górach rumuńskich. I właśnie sobie pozostałe dni próbuję zagospodarować.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 11 Lip 2015 20:19 

Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Mam pytanie, ostatnio mignął mi składak na jakiejś stronie, gdzie bilet autobusu BURGAS-SOFIA wynosil 20 kilka zlotych, niestety nie moge tego znalezc nigdzie w czelusciach a internetu a szukajac po necie przewoznikow znalazlem najtaniej 50 pare zlotych, czy ktoś może pamięta/wie jaki to był przewoźnik ? być może ma jakieś zniżki kupując wzcesniej, stąd ta cena.

#25 PostWysłany: 20 Lip 2015 22:59 

Loty: 19
Kilometry: 23 746
Jak najłatwiej dowiedzieć się jakie są ceny biletów na trasie Sofia - Belgrad?
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 21 Lip 2015 08:06 
Awatar użytkownika

Loty: 72
Kilometry: 115 904
niebieski
Ja bym spróbował zainicjować kupno biletu tutaj: http://w3.srbrail.rs/eticketing/?lang=en

A poczytać tutaj: belgrad-sofia-pociagiem,171,22342
 Relacje PM off
Koociaczeek uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 24 Sie 2015 23:50 

Cześć, mam dwa pytania odnośnie transportu w Bułgarii:
- czym konkretnie można się dostać z Sozopola do Burgas (chodzi mi o rozkład i koszt)? Jedyne, co udało mi się znaleźć to rozkład w przeciwnym kierunku na burgasbus.info
- jaki jest mniej więcej koszt taksówki w Nesebyrze (coby się nie wkopać w zbyt drogi transport)?
Proszę o pomoc :)
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 30 Sie 2015 00:32 
Awatar użytkownika

srebrny
Tutaj zajrzyj
http://www.bgrazpisanie.com/en/bus_station/sozopol

Cen nie podają, ale obstawiam coś koło 5 lewa
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 30 Sie 2015 01:46 

Dzięki, ale niestety potrzebuję transportu po 19... Wie ktoś może ile w takim razie może kosztować taksówka na trasie Sozopol - Burgas?
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 01 Wrz 2015 14:20 

@carcoma

Za taksówkę musisz liczyć co najmniej 1 BGN za kilometr. Choć wydaje mi się, że po 19 coś w stronę Burgas powinno jechać.
 PM off
carcoma uważa post za pomocny.

#31 PostWysłany: 30 Wrz 2015 11:20 
Awatar użytkownika

srebrny
Po ptokach, ale uzupełnię. Z Sozopola do Burgas jeżdżą autobusy co pół godziny (odjazd ze stacji przy wejści na teren starego miasta) do późnych godzin nocno - wieczornych. Koszt 4,5 lewa.
Natomiast stronki www.bgrazpisanie.com już nie polecam. Wyszukuje nieprawidłowe/ nieistniejące połaczenia kolejowe, a i informacja o autobusach jest niekompletna.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 07 Kwi 2016 13:40 

Anonymous napisał(a):
Zachwalam dlatego, że sama jazda takim pociągiem sypialnym ( drugi raz w życiu) była sporą atrakcją. Zupełnie nie chodziło mi o szybkość.
Wtedy faktycznie , też bym poleciał Air Bulgaria.
Prawdziwy turysta próbuje różnych środków transportu. :D
Jeszcze na osiołku nie jechałem. :mrgreen:
Ale chyba szkoda , biednego zwierzęcia. :D

to prawda że w pociągach nocnych z Sofii nad morze że w wagonie sypialnym 1 klasy znajdują się 2 miejsca do spania + prysznic osobisty?
Sprawdzałem ceny trasie Sofia-Warna i koszt wynosi około 90zł, co w układzie z wagonem 2 osobowym z prysznicem wydaje się korzystne.
 Relacje PM off
marta_marta_ lubi ten post.

#33 PostWysłany: 01 Maj 2016 01:23 
Awatar użytkownika

srebrny
Są przedziały dwuosobowe z umywalką w rogu. O prysznicach nie słyszałem i nie widziałem.
W którymś z wątków bułgarskich ktoś wrzucał nawet fotkę, jak taki przedział wygląda.
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 01 Maj 2016 10:34 

Jechałem nocnym Burgas- Sofia . 2 klasa. Elegancki, nowy wagon .Zamykany od wewnątrz przedział trzyosobowy, tylko dla nas. W rogu umywalka z toaletką . Koja piętrowe. Bardzo wygodne. Nieskazitelnie czysta pościel. Toaleta ( również czyściutka) na końcu wagonu. I to wszystko za śmieszną kasę. Jedyny mankament, to bardzo powolna jazda. Ale w tym przypadku, było nam obojętne, ile godzin będzie się kulał. Obszedłem cały pociąg z ciekawości. Nigdzie pryszniców nie widziałem. Inne wagony, nie sypialne, były już o wiele starsze i bardziej zużyte.
 PM off

#35 PostWysłany: 23 Sie 2016 08:03 
Awatar użytkownika

Loty: 192
Kilometry: 339 533
Taka mała uwaga, bo chyba nie było,a może komuś się przyda przy porównywaniu kosztów transportu. W autobusach zniżki dla dzieci (np. darmowe przejazdy do 7 roku życia) nie obejmują cudzoziemców...
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 30 Sie 2016 14:34 

to miałeś jakiś niefart, ja z synkiem w tym roku autobusami miejskimi jak i "PKSami" jeździłem i nigdzie nie chciano za niego opłaty. Może nie komunikowałeś konduktorowi/kierowcy że dziecko jest poniżej 7 roku? U nas się pytał ile biletów chcemy to mówiłem że 2 dla dorosłych poproszę bo dziecko poniżej 7 lat i nigdy nikt od nas nic dodatkowo nie chciał.

Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Sie 2016 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Loty: 192
Kilometry: 339 533
Komunikowałem wyraźnie mówiąc wiek, odpowiedź była, że wiek nie ma znaczenia. Może zależy to od przewoźnika albo dobrej woli konduktora albo od tego czy uznają Cię za miejscowego ;). W autobusie na trasie Burgas-Sozopol obok kierowcy nawet wisiała kartka z napisem w kilku językach, że zniżki dla dzieci nie obejmują cudzoziemców. Wracaliśmy na tej trasie innym przewoźnikiem i też tylko normalne bilety. To samo na trasie Burgas - Warna (tutaj kupowane w kasie). Nie są to może wielkie kwoty, zwłaszcza na krótszych trasach, ale przy dwójce dzieci brak zniżek podwaja koszt całego przejazdu :)
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 01 Wrz 2016 10:32 

Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
@jacakatowice bilet na pociąg kupowałeś przez stronę czy na dworcu?
Ja kupiłem przez stronę ale w momencie wciśnięcia zapłać, system sobie pomielił i mnie wylogowało ze strony.
Nie dostałem żadnego potwierdzenia na email ani nic się wyświetliło na ekranie.
Pamiętasz jak to było u Ciebie?
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 01 Wrz 2016 12:56 

Kupowałem z marszu na dworcu kolejowym w Burgas. Ze 4 godziny przed odjazdem. To było w połowie września i nie było problemu z miejscami. Trochę już po sezonie.
 PM off

#40 PostWysłany: 01 Wrz 2016 14:18 

Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Dzięki za informację.
Odpowiedzieli mi na maila - coś nie poszło w ich systemie i będą zwracać na kartę środki.
Za drugim razem wszystko poszło w porządku i wygenerował mi się bilet w PDF'ie.
Generalnie bardzo sprawnie odpowiadają na maile po angielsku.
 Relacje PM off  

[ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości