Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Maj 2016 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2015
Posty: 90
Cytuj:
Sam Bohol/Panglao w porównaniu do Palawanu czy Boracay zrobił na nas najmniejsze wrażenie


Takie same mieliśmy odczucia... Bohol to tylko czekoladowe wzgórza i wyraki, a Panglao? Taka sobie, zabetonowana plaża i tłumy turystów. Dodatkowo ceny w restauracjach 2 razy wyższe niż na Palawan :/
_________________
W podróży dookoła świata od ponad 2 lat. Aktualnie eksplorujemy Alaskę Land Cruiserem własnoręcznie przerobionym na kampera :)

Relacje na bieżąco można znaleźć tutaj: DC Adventures
Szersze info na blogu: www.dc-adventures.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 10 Maj 2016 14:40 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Bohol to jeszcze Bike zip line na czekoladowych wzgórzach, Danao Adventure Park niedaleko Carmen, wodospad Antequerra, ale poltora dnia to max co chce na to przeznaczyc, a Balicasag to 1 dzien bez noclegu, jeden nocleg planuje na Pamilacan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Maj 2016 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
dc_adventures napisał(a):
Cytuj:
Sam Bohol/Panglao w porównaniu do Palawanu czy Boracay zrobił na nas najmniejsze wrażenie


Takie same mieliśmy odczucia... Bohol to tylko czekoladowe wzgórza i wyraki, a Panglao? Taka sobie, zabetonowana plaża i tłumy turystów. Dodatkowo ceny w restauracjach 2 razy wyższe niż na Palawan :/


Bzdury , chyba ze siedzi sie tylko na Alona Beach.

Na Panglao są piękne plaże i żadnych tłumów nie ma. Przykładowe zdjęcia z marca czyli sezon.

Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Maj 2016 15:30 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Po co 2 dni w PPS?

tam nic nie ma.
Honde lepsza zobaczysz w el nido a rzeka dupy nie urywa.

dorzuc te 2 dni do el nido lub po drodze wpadnij do port barton
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Maj 2016 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Honda to fakt.

Ale rzeke zdecydowanie bym zostawił , jednak jest to unikat , mnie tam sie bardzo podobalo , i ogólnie cała wycieczka jest bardzo fajna ze stopem w Sabang zipline etc. , warto poswiecic jeden dzien na to , po powrocie kolacja w Kalui Restaurant w PP , nastepnego dnia rano mozna smigac dalej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 10 Maj 2016 15:49 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ok. jak komus bardzo zalezy.

wycieczka wczesnie sie konczy i po poludniu mozna ruszac dalej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Maj 2016 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2015
Posty: 90
kb_poland napisał(a):
dc_adventures napisał(a):
Cytuj:
Sam Bohol/Panglao w porównaniu do Palawanu czy Boracay zrobił na nas najmniejsze wrażenie


Takie same mieliśmy odczucia... Bohol to tylko czekoladowe wzgórza i wyraki, a Panglao? Taka sobie, zabetonowana plaża i tłumy turystów. Dodatkowo ceny w restauracjach 2 razy wyższe niż na Palawan :/


Bzdury , chyba ze siedzi sie tylko na Alona Beach.

Na Panglao są piękne plaże i żadnych tłumów nie ma. Przykładowe zdjęcia z marca czyli sezon.

Image
Image


Nie będę się kłócić, bo "piękne" to pojęcie względne. Ja po prostu mam porównanie do innych plaż i według mnie te na Panglao są słabe.
A mogę wiedzieć z której plaży te zdjęcia? Wiesz, my też mamy kilka fotek, na których nie ma w ogóle ludzi (bo akurat dobrze trafiliśmy, odpowiednia godzina), ale to o niczym nie świadczy...
Mieszkaliśmy na Alona Beach (w internecie piszą, że najładniejsza na Panglao, a w rzeczywistości najgorsza), ale objechaliśmy skuterem wyspę dookoła i inne plaże też szału nie robiły. Żałowaliśmy w ogóle, że pojechaliśmy na Panglao, mogliśmy dłużej zostać na Palawan. Byliśmy tam pod koniec listopada tamtego roku.
_________________
W podróży dookoła świata od ponad 2 lat. Aktualnie eksplorujemy Alaskę Land Cruiserem własnoręcznie przerobionym na kampera :)

Relacje na bieżąco można znaleźć tutaj: DC Adventures
Szersze info na blogu: www.dc-adventures.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 11 Maj 2016 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
To jest Dumaluan beach , caly odcinek miedzy Dumaluan Beach Resort a Bohol Beach Club i dalej tak wyglada , to nie kwestia zdjęć zrobionych w dobrym momencie , jest przepiekny a przy tym spokój i cisza , zadnych tlumow a np na Boracay juz o to ciezej, totalny chillout.

Ja wlasnie wybralem ten rejon ze wzgledu na opinie w necie , z tym ze gusta są rózne , ja nigdy nie wybieram najpopularniejszej turystycznie plazy tylko szukam spokojnej ale pięknej widokowo nawet kosztem oddalenia od turystycznego "centrum" i to się sprawdza bo zazwyczaj wracam zadowolony , np w El Nido byłem juz 2 razy i nie wyobrazam sobie noclegu gdzie indziej niz na Las Cabanas ;)

Tak jak mówiłem gusta są różne , ale ja zdecydowanie polecam Panglao i ogólnie cały Bohol , raczej wybrałbym tą wyspę ponad Boracay , gdzie mi sie tez bardzo podobalo. Tak czy inaczej Palawan bezkonkurencyjny ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group