Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Wrz 2018 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Chciałbym za aviosy lub qmiles zarezerwować lot LATAMem i zastanawiam się, gdzie można próbować znaleźć dostępne połączenia?
Problem dotyczy zwłaszcza qmiles, gdyż Qatar nie daje w zasadzie zadnej możliwości samodzielnego szukania połączeń w liniach partnerskich, a rezerwacja polega na wyslaniu im formularza online ze szczegółami połączenia, które nas interesuje. Innymi słowy, sam muszę sobie najpierw coś tam znaleźć, a dopiero potem wysłać do QR pytanie, czy będą łaskawi zamienić moje qmiles na to, co znalazłem. Stąd też potrzeba jakiegoś narzędzia pomocnego w tym zakresie...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 18 Wrz 2018 14:33 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
BAEC "widzi" loty LATAM. Problem sie zaczyna jak chcemy jakies lotniska, ktore nie sa w bazie BAEC...

Załączniki:
latam.JPG
latam.JPG [ 28.84 KiB | Obejrzany 3363 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Wrz 2018 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
No właśnie, mnie interesuje połączenie MEX - SCL i na tą trasę BAEC dawał mi komunikat, że nie obsługuje jej :(

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2018 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@tropikey, sprawdz dostepnosc na AA.

Edit:
Rzucilem okiem na pare terminow - wszystko przez US.
LATAM ma zdaje sie jeden lot dziennie na tej trasie, wiec najlepiej byloby wyslac formularz QR na ów lot na kilka roznych dat. Powinni odpowiedziec na drugi dzien.
Na BA.com czesto widzialem dostepnosc na LATAM a tu tez nic.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Wrz 2018 17:07 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Jeszcze podobno na qantas.com mozna patrzec - ale nie jestem czlonkiem ich programu wiec ni ejestem w stanie sprawdzic czy to prawda.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Wrz 2018 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
p.wl napisał(a):
@tropikey, sprawdz dostepnosc na AA.

Edit:
Rzucilem okiem na pare terminow - wszystko przez US.
LATAM ma zdaje sie jeden lot dziennie na tej trasie, wiec najlepiej byloby wyslac formularz QR na ów lot na kilka roznych dat. Powinni odpowiedziec na drugi dzien.
Na BA.com czesto widzialem dostepnosc na LATAM a tu tez nic.


Ok, tak właśnie uczynię. Nie wiem tylko, na ile będę elastyczny. Podejrzewam, że max. +/- 3 dni. Mam jednak nadzieję, że któraś z dat zaskoczy, bo mam u nich ciuteczkę ponad 100k qmiles, a to akurat pasuje na taki lot. Wiadomo, jak u nich teraz, więc póki co więcej zbierać nie będę (za najbliższe loty w październiku/listopadzie wrzucę do BAEC).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Wrz 2018 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak chcesz, to przeslij mi daty i loty na priv, to sprawdze Ci na ExpertFlyer, poprawka, nie ma ich na EF.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 18 Wrz 2018 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Wielkie dzięki. Jeśli mogę, to jeszcze za jakiś czas, bo na razie nie wchodzę jeszcze w przyszłoroczny kalendarz (tak, zgadza się, plany mam dalekosiężne :D ).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group