Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#221 PostWysłany: 06 Maj 2019 08:57 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Makscencjusz: to jakiej karty używasz do płatności (jak przeliczanej) już jest zupełnie poza kontrolą tickets.pl, zatem nie można do nich mieć o to pretensji. Kart dobrze rozliczanych jest trochę na rynku. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: tickets.pl
#222 PostWysłany: 08 Maj 2019 21:15 

Rejestracja: 01 Maj 2019
Posty: 5
Loty: 1
Kilometry: 6 600
Hej zakupiłem swój pierwszy bilet przez pośredników a tym samym tickets.pl, więc jestem laikiem w tym temacie.

Wszystko niby ok, bilet ma status "opłacony i wystawiony".
Ale gdzie mogę potwierdzić, że wszystko jest ok?
Na stronie LOTu (bo tego przewoźnika kupiłem bilet) rozumiem, że nie będę w stanie wprowadzić tego numeru rezerwacji itd?

Na checkmytrip też nie chce dodać tej rezerwacji...

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#223 PostWysłany: 08 Maj 2019 21:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Czym innym jest nr rezerwacji u pośrednika, a czym innym PNR.

Na stronie LOT sprawdzisz bilet albo wspomnianym PNR albo numerem biletu który zaczyna się od 080
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
vwmichal uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#224 PostWysłany: 08 Maj 2019 22:04 

Rejestracja: 01 Maj 2019
Posty: 5
Loty: 1
Kilometry: 6 600
Tjw1978 napisał(a):
Czym innym jest nr rezerwacji u pośrednika, a czym innym PNR.

Na stronie LOT sprawdzisz bilet albo wspomnianym PNR albo numerem biletu który zaczyna się od 080


dzięki, faktycznie wpisałem ten inny numer rezerwacji i pykło na stronie lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#225 PostWysłany: 19 Sty 2020 13:49 

Rejestracja: 19 Sty 2020
Posty: 2
Znalazłam dogodny lot na Gran Canarię, jednak mam pewne obawy, bo nigdy nie korzystałam ze stron pośredników. Martwi mnie kwestia bagażu rejestrowanego - na tickets.pl jest informacja, że na każdy lot mam 23kg bagażu, podczas gdy na stronie Swiss.com taryfa ekonomiczna nie ma bagażu rejestrowanego w cenie - lot w wyższej taryfie z bagażem kosztuje 450 zł za odcinek, a na tickets.pl cały przelot w dwie strony wychodzi 780 zł...
Czy mam się czego obawiać?
Z góry dziękuję za odpowiedź!



Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#226 PostWysłany: 19 Sty 2020 13:57 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Kup, zrób screena, w razie problemów będziesz miał dowód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#227 PostWysłany: 19 Sty 2020 14:27 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Ewidentnie jest tam do kupienia bilet w taryfie Classic. Tak jak pisał przedmówca zrób screen'a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#228 PostWysłany: 20 Sty 2020 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Kup bilet na stronie LH oczywiscie.

Załącznik:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 39.03 KiB | Obejrzany 10212 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#229 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:47 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
@karolina_pachniewicz
a ja bym zaryzykował na tickets.pl
oczywiście robiąc screeny każdego etapu rezerwacji

oczywiście lepiej kupić na stronie lufy


Ostatnio edytowany przez pemat, 20 Sty 2020 18:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#230 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:55 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
@pemat - ale po co @karolina_pachniewicz ma "ryzykowac" skoro bezposrednio na stronie lufy ten bilet z bagazem jest nawet pare zl taniej (tak jak na screenie @p.wl)?
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#231 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:57 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
sorki - taryfy mi się pomieszały... :oops:
chyba jeszcze nocny powrót daje znać o sobie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#232 PostWysłany: 20 Sty 2020 20:37 

Rejestracja: 19 Sty 2020
Posty: 2
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi. Już wczoraj kupiłam bilety przez tickets.pl, sprawdziłam rezerwacje na stronach linii lotniczych i wszystko jest potwierdzone. Korzystając z okazji chciałabym jeszcze skonsultować z Wami kilka rzeczy:
- wybrałam miejsca na loty obsługiwane przez Swiss i Lufthansę - Edelweiss chce ode mnie 14 CHF za miejsce (miały być wliczone w cenę), a na stronie Eurowings w ogóle nie da się wybrać miejsc (pole "book a seat" jest nieaktywne). Zastanawiam się czy robię wszystko dobrze.
- potwierdźcie czy dobrze rozumuję - w Krakowie nadaję bagaż od razu do Las Palmas, nie odbieram go na lotnisku w Zurychu i nie nadaję ponownie na kolejny lot (są obsługiwane przez inne linie lotnicze).
- Czy w Zurychu muszę ponownie przechodzić kontrolę bezpieczeństwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#233 PostWysłany: 27 Sty 2020 11:17 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@karolina_pachniewicz bagaż zostanie nadany do portu docelowego. W ZRH nie musisz przechodzić ponownie kontroli bezpieczeństwa, o ile nie masz zamiaru wychodzić ze strefy airside lotniska.
Co do miejsc, zaczekaj do otwarcia odprawy.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#234 PostWysłany: 15 Mar 2020 15:38 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Też mam pytanie gdzie kupić bilet - czy przez tickets.pl czy przez stronę firmy lotniczej.
Chcę na jesień kupić bilet i różnica na korzyść tickets.pl to ok. 80-100PLN. Ale nie wiem jak będzie z koronawirusem na jesień a na stronie firmy lotniczej przy płatności jest informacja, że jak się nie stawię na lot to będę musiał zapłacić karę równowartości biletu.
A jak to wygląda od strony tickets.pl? Zwracają kasę za nieodbyty lot? Czy trzeba po sądach biegać do Strassburga?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#235 PostWysłany: 15 Mar 2020 16:02 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
@mathew77 jak 100 zeta, to nawet bym nie myślał kupił na stronię przewoźnika. Po ostatnich akcjach, to już wolę do 50 eur dopłacać i kupować w linii (jak dalekie podróże)
Góra
 Profil Relacje PM off
mathew77 lubi ten post.
mathew77 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#236 PostWysłany: 15 Mar 2020 16:22 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Zeus napisał(a):
@mathew77 jak 100 zeta, to nawet bym nie myślał kupił na stronię przewoźnika. Po ostatnich akcjach, to już wolę do 50 eur dopłacać i kupować w linii (jak dalekie podróże)

Na Ciebie to zawsze mozna liczyć :)
Pozdrawiam i zdrówka życzę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#237 PostWysłany: 18 Sie 2022 08:43 

Rejestracja: 18 Sie 2022
Posty: 5
Hej, mam problem, wczoraj zakupiłam loty z rzymu na seszele ze strony tickets.pl , opłaciłam wszystko natomiast przez ponad 4h nie wystawili mi biletów po czym dostałam odpowiedź,że mam dopłacić prawie podwójną kwotę za lot, bo cena nagle w nocy się zmieniła. Wysłali po 22 smsy i mail,że do godziny 9 mam czas a w przeciwnym razie oni anulują bilety. Wysłałam już informację do rzecznika praw konsumenta, zamierzam to popchnąc dalej do uokik. Skąd takie nieuczciwe działania? Oczywiscie na infolinii nikt nie mówi po polsku, kłamią,że ktoś oddzwoni ale nic takiego się nie dzieje. Pani z infolinii twierdzi tylko,że polskie przepisy i cena ze strony nie są dla nich wiążące. Czy jest jakas szansa na bilety w tamtej cenie? przez wszystkie wyszukiwarki bilety były droższe może o 100-200 zl ale znalazłam opinie,że tickets.pl jest ok i zaryzykowałam.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Sie 2022 09:14, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Zadne nieuczciwe. Tickets.pl jak mnie pamięć nie myli, wystawia ręcznie etix, więc jak już wystawiali nie było biletów w tej taryfie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#239 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
@SSO
Szkoda, że zamiast awanturować się, nie przeczytasz regulaminu tickets.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#240 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:40 

Rejestracja: 18 Sie 2022
Posty: 5
uważasz, że nagła zmiana o ponad 2300 zł za bilet jest ok? przecież to dwa razy więcej. gdybym wiedziała,że po 4,5h w nocy dostane mail,ze daja mi 10godzin na dopłatę prawie dwukrotności ceny to kupiłabym przez jakąkolwiek inną stronę. Nie pierwszy raz kupuję bilety, dużo podróżuję po całym świecie ale nie spotkała mnie nigdy taka sytuacja. Kupujesz i płacisz za bilet, pobierają Ci kasę z konta po czym dostajesz maila z właściwie czymś na zasadzie szantażu, żeby dopłacić. Dodzwoniłam się na infolinię, gdzie dostałam informację,że ich nie obchodzą przepisy polskie i wprowadzanie klienta w błąd. Pani z wyraźnym akcentem wschodnim powiedziała,że ich 'kompania' działa tak,że jak chcą zmienić cenę po zakupie to ją zmienią. Próbowała zasłaniać się też tym,że to nie firma polska ( akurat są w krs więc próbowała wprowadzić w błąd) i ich przepisy z tego kraju nie obowiązują. Gdy poprosiłam o rozmowę z kimś przełożonym to stwierdziła,że go nie ma. Zapytałam czy zatem jest szefem firmy skoro nie ma żadnego przelożonego to stwierdziła,że nie. Bezcelowe są jakiekolwiek rozmowy z nimi. Nauczka by nie rezerwować przez takich pośredników-oszuścików.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Sie 2022 11:06, edytowano w sumie 1 raz
Prośba o staranniejszą pisownię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group