Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lis 2016 19:22 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 1
Cześć,

Mam w tym roku 21 odcinków i 25300 mil statutowych. Nie planuję już raczej lotów, mile zaraz stracą ważność. Czy znacie jakiś sposób na przeniesienie mil na przyszły rok albo tanie dojście do poziomu frequent traveler (w 2016 to 35 tys mil albo 30 odcinków).

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 30 Lis 2016 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
electro napisał(a):
...sposób na przeniesienie mil na przyszły rok

założyć karte kredytowa powiązana z tym programem np. w mBank
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2016 20:25 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 415
niebieski
Myślę, że chodziło raczej o przedłużenie ważności mil statusowych. Niestety takiej możliwości nie ma. Jedyny sposób to zrobić jeszcze 9 odcinków w tym roku lub wylatać te niecałe 10k mil statusowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lut 2017 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2014
Posty: 36
Ja mam inny problem,

konczy mi sie FL na koniec lutego i czy jest jakas mozliwosc przedluzenia - status match czy cos?

dzieki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Lut 2017 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ponieważ spadłem właśnie z FTL na 'niebieskiego' to dorzucę, być może użyteczną dla kogoś, informację - mile zgromadzone na FLT w momencie utraty statusu są ważne kolejne 3 lata, nie trzeba więc na siłe FLT robić od razu. Oczywiście zdobycie ponownie FLT powoduje że mile robią się 'bezterminowe'.
To oczywiście nie odpowiada na ten konkretny przypadek - tutaj rozwiązaniem jest - jak już ktoś powiedział - wygenerować dodatkowe loty żeby FLT zdobyć (jakies tanie krajówki np.). Albo nie kombinować tylko wydać (mile).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lut 2017 15:57 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Panowie, wrzucmy na luz.
FTL to 30 lotow A*, tak wiec... jak cos to lecimy 30 razy na trasie WAW-IEG za 51pln OW
i juz FTL odnowiony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Lut 2017 16:02 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Pytanie czy 1530 PLN za FTL sie oplaca :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Lut 2017 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
ale koledze brakuje 9, reszte ma zaplanowaną.
Pomijam kwestię że to jest fajna opcja dla ludków z Wwy, dla innych dochodzą koszty dodatkowego dojazdu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Lut 2017 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Jest też opcja przedłużenia na kolejny rok statusu za 500 EUR.

Link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Lut 2017 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2014
Posty: 36
No to mnie nie rajcuje jakos, tyle wydac, a najblizszy lot bede mial w polowie kwietnia jak z roboty wroce. Takze przepada.

Teraz tylko cos z milami muse zrobic, zeby nie przepadly.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group