Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 07 Lut 2022 13:31 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2276
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@kspr: nie ma żadnego problemu!

Test zrobiony tutaj:
https://sklep-testcovid19.pl/produkt/certyfikat/

wynik dają w postaci certu na IKP, nie ma innego dokumentu.

Przerobiłem to lecąc do Portugalii, i do/z USA .

Test z apteki będzie dokładnie takim samym certyfikatem na IKP i tak samo test PCR jeśli ktoś się zdecyduje go zrobić i użyć do podróży.

Nie ma w teście znacznika - komercyjny/niekomercyjny!
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#882 PostWysłany: 07 Lut 2022 20:40 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ktoś wie jak i w jakich godzinach robią testy w Warszawie w aptece na Pańskiej? Dodzwonić się nie idzie.
Udało się za to dodzwonić w końcu do innej apteki w okolicy - na Karolkowej. Pani powiedziała, że testy wykonują tylko w piątki po 20 :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#883 PostWysłany: 07 Lut 2022 20:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2246
a na drzwiach Karolkowej, że w soboty i niedziele :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#884 PostWysłany: 07 Lut 2022 20:49 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
kabaret - dzwoniłam dziś cały dzień na Pańską i rzutem na taśmę się udało. Podobno to jest ustalane z dnia na dzień, we wtorek 8.02 ma być od 8 do 19 (lub 19:30), w środę panu obiło się o uszy, że 15-20, ale trzeba dzwonić... fajnie, zeby ktoś odbierał, bo dzwoniłam tam od zeszłego czwartku i ani razu mi się nie udało aż do teraz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
#885 PostWysłany: 08 Lut 2022 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Hmm... Zrobiłem dzisiaj test w aptece, w IKP mam tylko informację o negatywnym wyniku (jedno zdanie). Nie da się wygenerować żadnego certyfikatu/potwierdzenia testu. Zmienili to ostatnio czy jak zwykle jakieś problemy w IKP i trzeba dłużej czekać? :x

edit 1: certyfikat pojawił się jakieś 2h po badaniu tak więc luz ;)
edit 2: Pojawiły się dodatkowe pytania więc odpowiadam: jest oczywiście kod QR, certyfikat szczepienia ważny 48h, widoczny w nowej wersji mObywatela. Po zmianie języka na angielski niestety dalej mamy polskie opisy, czyli: type of test: "szybki test antygenowy (RAT)", test result: "wynik negatywny" :lol: Dodatnie certyfikatu do Greenpassa pomaga :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
9 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#886 PostWysłany: 09 Lut 2022 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
bawarka napisał(a):
Gdzie: gyncentrum Wrocław
Rodzaj testu: antygenowy
Zapisy: online
Cena: 75zl z kodem Tui1!
Kiedy/Czas czekania na wynik: 25 stycznia 2022; pobranie około 19:00; wyniki były tuż po 20:00; Według IKP wynik negatywny wprowadzony o 20:01
Spostrzeżenia: totalny brak kolejki wieczorem, bezsensu ponowne wypełnienie formularza papierowego - podaje się te same dane co w formularzu podczas zakupu testu...


potwierdzam wszystko, co podano powyżej, ja robiłem test 5 lutego o 9 rano na Powstańców Śląskich (Wrocław), kod ciągle działał
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
kspr uważa post za pomocny.
 
      
#887 PostWysłany: 10 Lut 2022 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2021
Posty: 43
Generowałem immuner.de przed wylotem z Dominikany, 0zł, zajęło to 5min, przeszło bez niczego i na dominikanie i w Polsce.
_________________
Opis immuner.de (testu antygenowego robionego samemu w domu):
pdf-z-wynikiem-testu-antygen-z-immuner-de-dransay-com,18,163243#p1501703
Góra
 Profil Relacje PM off
przem44 lubi ten post.
 
      
#888 PostWysłany: 12 Lut 2022 21:46 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Czy jest ktoś w stanie potwierdzić który z tych testów wykonywanych w domu jest później uznawany przed wylotem z Warszawy na Teneryfę?
Czy sam wpis do IKP tam wystarcza?
Lecę w takim pechowym czasie, że muszę wykonać antygen po 15 w niedzielę i dostać szybko wynik, już o 3 rano w poniedziałek wyjazd na lotnisko i mam problem z decyzją jak to ogarnąć aby nie było problemu z wpuszczeniem na pokład Air Francew Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#889 PostWysłany: 16 Lut 2022 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Czy ktoś z Was robił testy w Gyncentrum na parkingu na Kabatach? Na stronie piszą o opcji bez wysiadania z samochodu. Czy jest tam też opcja pobrania wymazu dla osoby niezmotoryzowanej? ;-)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#890 PostWysłany: 16 Lut 2022 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
To jak w McDrive - nikt ci nie zabroni podejść pieszo.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#891 PostWysłany: 16 Lut 2022 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2237
złoty
@travellista Bez problemu, jak czekałem w aucie na test to widziałem "piechurów" którzy wypełniali papiery w namiocie na krzesełkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#892 PostWysłany: 17 Lut 2022 10:56 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
travellista napisał(a):
Czy ktoś z Was robił testy w Gyncentrum na parkingu na Kabatach? Na stronie piszą o opcji bez wysiadania z samochodu. Czy jest tam też opcja pobrania wymazu dla osoby niezmotoryzowanej? ;-)


Tak, robiłem opcją dotarcia autobusem;)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#893 PostWysłany: 17 Lut 2022 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2022
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
W Kato za to wisi karteczka, że pieszych obowiązuje ta sama kolejka 😂
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#894 PostWysłany: 17 Lut 2022 12:56 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Jak to wygląda z ozdrowieńcami?

Po jakim czasie, tak mniej więcej po przejściu infekcji Covid, testy pokazują wynik negatywny?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#895 PostWysłany: 17 Lut 2022 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2237
złoty
@malawita Niektórzy piszą, że PCR'y nawet po trzech miesiącach wychodzą im pozytywne. Na nic konkretniejszego raczej nie ma co liczyć, każdy przypadek jest inny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#896 PostWysłany: 17 Lut 2022 13:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22487
Zależy od organizmu. U mnie antygenowy po 4-5 dniach po pozytywnym tescie był negatywny a u ojca do ponad 10 dni. Do PCR były przypadki do 3 miesięcy, ale zazwyczaj 3-4 tygodnia.
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#897 PostWysłany: 19 Lut 2022 15:09 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 88
rw30 napisał(a):
bawarka napisał(a):
Gdzie: gyncentrum Wrocław
Rodzaj testu: antygenowy
Zapisy: online
Cena: 75zl z kodem Tui1!
Kiedy/Czas czekania na wynik: 25 stycznia 2022; pobranie około 19:00; wyniki były tuż po 20:00; Według IKP wynik negatywny wprowadzony o 20:01
Spostrzeżenia: totalny brak kolejki wieczorem, bezsensu ponowne wypełnienie formularza papierowego - podaje się te same dane co w formularzu podczas zakupu testu...


potwierdzam wszystko, co podano powyżej, ja robiłem test 5 lutego o 9 rano na Powstańców Śląskich (Wrocław), kod ciągle działał


Ja również potwierdzam. Robiłem w grudniu test antygenowy w tym samym miejscu - Wrocław, Powstańców Śląskich kontener przed marketem.
Ponowne wypełnianie formularza było totalnie bez sensu, ale przy poprzednich testach w innych punktach wyglądało to tak samo.
Korzystałem jednak z innego kodu i cena była troche wyższa - 95zł
https://covid19.gyncentrum.pl/dla-podrozujacych (testantygenowylato2021!)
Wyniki dostępne po ~1h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#898 PostWysłany: 19 Lut 2022 23:32 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 9
malawita napisał(a):
Jak to wygląda z ozdrowieńcami?

Po jakim czasie, tak mniej więcej po przejściu infekcji Covid, testy pokazują wynik negatywny?

U żony na antygenie po tygodniu czysto (bezobjawowo). U mnie trzymało ponad trzy tygodnie (w ostatnich dniach przed wyjazdem kreska coraz coraz bledsza i ledwo widoczna. Chyba pech, ale stresu trochę było.

Ostatecznie test negatywny z wynikiem w IKP i certyfikatem EU - covid

A na deser - na lotnisku we Wro przyczepili się, ze na wygenerowanym z systemu dwujęzycznym pdf wynik był tylko po polsku. Na lotnisku tranzytowym ani docelowym już nikt nie sprawdzał.
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
malawita uważa post za pomocny.
 
      
#899 PostWysłany: 20 Lut 2022 20:14 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
Rzeczywiście po 6 dniach (5 dnia bez testu) czysto bezobjawowych, test pokazuje 1 kreskę, czyli choroba Covid może trwać tylko 5-6 dni, nie licząc procesu inkubacji.

Prawdopodobnie sporo osób chorych na COVID-19 nie ma żadnych objawów (przechodzą chorobę bezobjawowo) i nawet nie wiedzą, że złapali, ale ciekawe, ile trwa okres inkubacji?

Polskie źródła podają 18-72h.

https://www.gov.pl/web/zdrowie/objawy-i ... eg-choroby

A niemieckie nawet do 14 dni:

https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/N ... 2bodyText5

Wird die komplette Spannweite einbezogen, kann die Inkubationszeit von Covid-19 jedoch bis zu 14 Tage andauern.

https://www.wiwo.de/politik/deutschland ... 08022.html
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#900 PostWysłany: 23 Lut 2022 08:34 

Rejestracja: 18 Lis 2013
Posty: 29
Gdzie: Gyncentrum, Gliwice
Rodzaj testu: RT-PCR
Zapisy: terminy dostępne na ten sam dzień
Cena: 249zł z kodem
Kiedy/Czas czekania na wynik: badanie 22.02. godz. 16:30, wyniki 23:02. ok. 3 w nocy były już online
Spostrzeżenia: bez kolejki, na jednym z dwóch testów brakowało numeru paszportu, ale krótki telefon i został od razu dopisany
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group