Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Gru 2023 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Mam do zagospodarowania 1 noc + kolejny dzień do około 17.00 - będziemy w drodze powrotnej na lotnisko w Maladze. Gdzie warto przenocować na odcinku między powiedzmy Fuengirolą a Torremolinos? Przyznaję, że nieco przeraża mnie zabudowa, którą widzę na google maps na tym odcinku, nie jestem fanką wielopiętrowych apartamentowców. Czy gdzieś jest szansa na bardziej kameralne miasteczko? A jeżeli nie na wybrzeżu, to może zamiast tego gdzieś wyżej, bardziej w tzw. interiorze?

Chętnie przyjmę ogólne rady, jak i konkretne polecenia.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 28 Gru 2023 23:28 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1031
platynowy
Ogólnie o Benalmádena.
benalmadena-garsc-informacji,1390,172507&p=1637050&hilit=Benalm%C3%A1dena#p1637050
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Gru 2023 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@mechiko
Generalnie przejrzałam już forum pod kątem podobnych wątków, ale niewiele mi to pomogło. Klęska urodzaju chyba ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Gru 2023 23:45 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
@metia - ja bym chyba wybral Mijas/ Mijas Pueblo. Troche trzeba odbic od glownej drogi ale tam jest calkiem ladnie w mojej opinii :).
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2023 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Trochę poza Twoimi kryteriami ale ja dawno temu nocowałem na przykład w miejscowości Montejaque i było super. Dobra opcja do zaliczenia Rondy i ich słynnego mostu, ewentualnie można zahaczyć o El Caminito del Rey. Z tego co google pokazuje, to jest 1,5h od Malagi.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2023 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@xyrxis
Faktycznie nieco poza kryteriami, ale być może do rozważenia - zobaczymy, co kierowca powie :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2023 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jak ktoś już pisał, Mijas Pueblo jest bardzo spoko

jak pisał OP, ta plaża między Torre a Fuengi jest naprawdę pasukudna

Ronda dla mnie trochę niewarta długiej drogi & ogólnie przereklamowana ale w kombinacji z Setenil to może nie jest taka zła oopcja

reszta fajnych miejsc (Gibra / Tarifa / Nerja) jest albo dalej, albo nie z tej strony no i pewnie te miejsca znasz / odwiedzasz i tak ....bądź świadomie z nich rezygnujesz
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
metia uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2023 02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@rw30
Dzięki, bardzo liczyłam na Twój głos. Patrzę coraz przychylniejszym okiem na Mijas Pueblo :) Niestety wyjazd ma też swoje elementy służbowe, które są nie do ruszenia, i wokół których próbuję upchnąć trochę prywaty, no i jest jak jest w związku z tym.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group