Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:22 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 2
hej, czy możecie mi poradzić co do miasta a teneryfie, a co za tym idzie, co do noclegu?
jade ze starszymi rodzicami w styczniu na teneryfe. Rodzice są starsi, to ich pierwszy lot samolotem, od wielu lat nie byli na wakacjach itp. Chciałabym zapewnić im nocleg w przyjemnym hotelu z basenem, gdzieś niedaleko oceanu, ale w miejscowości o średnim natężeniu turystów. Myślałam o takim kanaryjskim ciechocinku :D żeby było gdzie zjeść, wygrzać sie, ale nie było milionów turystów, za każdym rogiem miliona dyskotek itp.
do tego musi byc to popołudnie, wyjazd na tydzień, fajnie jak by sie zamknął w 3tys. (3 os)

pomożecie? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#322 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
animak1988 napisał(a):
do tego musi byc to popołudnie, wyjazd na tydzień, fajnie jak by sie zamknął w 3tys. (3 os)

pomożecie? :D

Wyjazd po południu,czy na południe wyspy?Te 3 tys to hotel za 3 os czy lot+ hotel+jedzenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:47 

Rejestracja: 13 Lis 2017
Posty: 2
przepraszam, oczywiście chodziło mi o południe wyspy :) literówka.
Lot już mamy, wiec chciałabym zostawić max 3 tys w hotelu, fajnie jakby ze śniadaniem, ale to opcjonalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 14 Lis 2017 08:48 

Rejestracja: 08 Lut 2016
Posty: 45
Jak ma być na południu i spokojnie, to może być Santa Barbara Golf&Ocean Club. Bardzo fajna miejscówka, ocean blisko, cisza i spokój. Pokoje z klimatyzacją i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym. Zawsze z chęcią tam wracam. Ogólnie Golf del Sur to spokojna miejscówka, jak będziesz miał samochód, to można spokojnie pojechać na zakupy do Mercadony w Las Chafiras, to może z 5 km, blisko też do plaż w Los Cristianos czy El Medano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:19 

Polecam El Medano,piękne spokojne miejsce,turystów stosunkowo mało, a jak są to raczej po 40 spacerują po małemu deptaku, zupełnie inna atmosfera niż w Puerto , Santo ,Costa etc
Góra
 PM off  
      
#326 PostWysłany: 26 Lis 2017 17:01 

Rejestracja: 27 Maj 2017
Posty: 8
Witam. Wybieram się w drugiej połowie stycznia na teneryfę. Czy okolice Icod de los Vinos a dokładniej San Marcos będzie trafnym wyborem? Jakiej pogody mogę się spodziewać, ciepłe słoneczne dni czy raczej aury podobnej do Puerto de La Cruz gdzie może być w tym czasie dość chłodno i deszczowo. Jak sytuacja wygląda ze strony gastronomicznej, czy rozrywkowej? . Z góry dzięki za pomoc;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 26 Lis 2017 17:52 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
nie bardzo wiem skąd twoje wątpliwości - przecież San Marcos leży również na północnym wybrzeżu wyspy, raptem ok. 15 km w linii prostej od Puerto de la Cruz, więc jakiej pogody miałbyś się spodziewać?
na pocieszenie powiem ci, że 2 lata temu byłem w Puerto de la Cruz w drugiej połowie stycznia i pogoda była całkiem niezła, tzn. słonecznie, ciepło ale dość wietrznie - plażować się dało, z kąpielą gorzej bo były spore fale
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Witajcie
Szukam w tym rejonie jakiś spokojnych mało turystycznych miejscowości godnych polecenia na tygodniowe osiedlenie się ;p. Oby nie było wielkich hoteli przy plaży itp. Interesuje mnie leciutkie plażowanie plus 3-4 dni trekkingu w pobliżu (max 30km) po górach (najlepiej z jak największą ilością zieleni jak na Teneryfę. Docelowo chciałem jechać na całkowitą północ w góry Anaga ale w lutym tam jest 12-14 stopni i dużo deszczu a chciałbym się jednak przy plaży chwilę wygrzać :) ps. w tym rejonie gdzie zaznaczyłem to spokojnie 20-23 stopnie pod koniec lutego ??


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:14 

Rejestracja: 27 Maj 2017
Posty: 8
pemat napisał(a):
nie bardzo wiem skąd twoje wątpliwości - przecież San Marcos leży również na północnym wybrzeżu wyspy, raptem ok. 15 km w linii prostej od Puerto de la Cruz, więc jakiej pogody miałbyś się spodziewać?
na pocieszenie powiem ci, że 2 lata temu byłem w Puerto de la Cruz w drugiej połowie stycznia i pogoda była całkiem niezła, tzn. słonecznie, ciepło ale dość wietrznie - plażować się dało, z kąpielą gorzej bo były spore fale


A co powiesz na temat El Medano w tym okresie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Soldat Stefan napisał(a):
ps. w tym rejonie gdzie zaznaczyłem to spokojnie 20-23 stopnie pod koniec lutego ??

Może to tylko mój pech, ale będąc na Teneryfie kilka razy zimą, na północnym wybrzeżu nigdy takich temperatur nie doświadczyłem, ale może po prostu źle trafiałem, gdy docierałem tam na jednodniowe wypady z dużo cieplejszego południa. Tak więc, proponowałbym raczej południe, takie np. San Juan, gdzie nie ma dużych hoteli, a sama miejscowość jest urokliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
kieloni napisał(a):
pemat napisał(a):
nie bardzo wiem skąd twoje wątpliwości - przecież San Marcos leży również na północnym wybrzeżu wyspy, raptem ok. 15 km w linii prostej od Puerto de la Cruz, więc jakiej pogody miałbyś się spodziewać?
na pocieszenie powiem ci, że 2 lata temu byłem w Puerto de la Cruz w drugiej połowie stycznia i pogoda była całkiem niezła, tzn. słonecznie, ciepło ale dość wietrznie - plażować się dało, z kąpielą gorzej bo były spore fale


A co powiesz na temat El Medano w tym okresie ?



Najbardziej chciałbym jechać do wiosek zaznaczonych na czerwono (nowe foto) ale tam jest ok 12-13 stopni w lutym i szukam czegoś cieplejszego bez turystów natłoku hoteli i turystów :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:24 

W El Medano jest cool :lol: w końcu października było 25 na plusie nocą , od plaży w samym centrum do supermarketu (dużego) Dino gdzie wsio jest 15 minut tam i z powrotem,do małego 5 minut, na mini deptaku knajpka przy knajpce, zakwaterowanie od 16 euro i do ..... , spokojne ,klimatyczne miejsce .bez tłumów
Góra
 PM off  
      
#333 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:27 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
-- 26 Lis 2017 18:26 --

Soldat Stefan napisał(a):
ps. w tym rejonie gdzie zaznaczyłem to spokojnie 20-23 stopnie pod koniec lutego ??
accuweather mówi, że powinno być

-- 26 Lis 2017 18:27 --

kieloni napisał(a):
pemat napisał(a):
nie bardzo wiem skąd twoje wątpliwości - przecież San Marcos leży również na północnym wybrzeżu wyspy, raptem ok. 15 km w linii prostej od Puerto de la Cruz, więc jakiej pogody miałbyś się spodziewać?
na pocieszenie powiem ci, że 2 lata temu byłem w Puerto de la Cruz w drugiej połowie stycznia i pogoda była całkiem niezła, tzn. słonecznie, ciepło ale dość wietrznie - plażować się dało, z kąpielą gorzej bo były spore fale


A co powiesz na temat El Medano w tym okresie ?

statystycznie powinno być cieplej i więcej słońca niż na północy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:31 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
tropikey napisał(a):
Tak więc, proponowałbym raczej południe, takie np. San Juan, gdzie nie ma dużych hoteli, a sama miejscowość jest urokliwa.

Tylko już z trekingiem gorzej i zieleni jakby mniej niż na północy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Ale jak pisałem turystyczne miejscowości z leżakami na plaży hotelami przy nich i deptakami gdzie jest mydło i powidło mnie nie interesują ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:43 

@Soldat Stefan jak by tak to delikatniej ująć... :lol: trzeba rozróżniać deptaki jak w Turcji gdzie molochy hoteli na hotelu, i przytulną miejscowość z małymi kameralnymi hotelikami, gdzie cały deptak ma może 300 metrów, a za 700 będziesz leżał sam na plaży w otoczeniu samego siebie, zresztą co za problem skorzystać z Street view i zobaczyć na własne oczy
Góra
 PM off  
      
#337 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Anonymous napisał(a):
@Soldat Stefan jak by tak to delikatniej ująć... :lol: trzeba rozróżniać deptaki jak w Turcji gdzie molochy hoteli na hotelu, i przytulną miejscowość z małymi kameralnymi hotelikami, gdzie cały deptak ma może 300 metrów, a za 700 będziesz leżał sam na plaży w otoczeniu samego siebie, zresztą co za problem skorzystać z Street view i zobaczyć na własne oczy



Spoko rozumiem, ale z tego co czytam na południu trudno spotkać tubylców w swoich tylko knajpkach itp. Na północy to ponoć normalne :) Lubię klimat gdzie na 100 osób turystów jest 10 ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Teneryfa - Nocleg
#338 PostWysłany: 26 Lis 2017 19:57 

zmień kierunek i leć do Ponta Delgada ,znajdź knajpkę Restaurante Farol i pomijając że jedzenie super a ceny baaardzo małe ,to będziesz tam raczej jedynym nie miejscowym :lol:
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Teneryfa - Nocleg
#339 PostWysłany: 26 Lis 2017 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Anonymous napisał(a):
zmień kierunek i leć do Ponta Delgada ,znajdź knajpkę Restaurante Farol i pomijając że jedzenie super a ceny baaardzo małe ,to będziesz tam raczej jedynym nie miejscowym :lol:



Leciemy na Kanary bo mamy tam za free bilety więc nie zmieniam opcji ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Teneryfa - Nocleg
#340 PostWysłany: 26 Lis 2017 20:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Temat dotyczy noclegu w Teneryfie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group