Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Sty 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ajajajaja zrobiles ten sam blad co ja
bylo nie kupowac powrotnego :arrow:
można bezpośrednio stamtąd ale to inna linia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#42 PostWysłany: 20 Sty 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Ja z kolei po zwiedzaniu tarasów ryżowych, planuję do Manili wrócić samolotem. Jakaś podpowiedź jak jest z busami z Banaue do Cauayan?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 20 Sty 2017 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
@‌becek‌ ale to celowe. Chcemy choć trochę pobyć w Banaue :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 01 Mar 2017 08:01 

Rejestracja: 20 Lip 2015
Posty: 91
Loty: 53
Kilometry: 127 342
Hej,

Pamiętacie może ile płaciliście za dojazd do Sagady i Batad?
Właśnie jestem w Banaue, i zaśpiewali nam 9000 pesos za 2 dni, czyli 730 zł. I to już była obniżona cena z 10,900 pesos.
Wydaje mi się to bardzo dużo, w zeszłym roku na Bali płaciłam ok 130 zł za samochód z kierowcą za 8-10 godzin. Ceny benzyny mniej więcej podobne, Bali wręcz bardziej turystyczne.

Zaraz wybieramy się na kolejne negocjacje z miejscowymi, ale sugestie i informacje będą mile widziane.

Pozdrawiam ,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Maj 2017 21:06 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
Po powrocie z Banaue kilka słów refleksji- bilety na Ohayami kupowałem przez wspomnianą już stronę, żadnych problemów. Nie rezerwowaliśmy niczego na miejscu wcześniej, chociaż rozesłałem kilka maili informacyjnie. Już przed Banaue do autobusu wsiada gość, który wypytuje czy ma się zarezerwowany hotel. Jeśli tak, kieruje do tego hotelu, jeśli nie grupuje turystów i zawozi do hotelu. Wszystko dopracowane do bólu, autobus rozpracowany w kilka minut;) Oczywiście można odmówić i szukać samemu. Trafiliśmy do Half Way Lodge and Restaurant, na dole znajduje się coś jakby agencja turystyczna, zaraz podchodzi gość i pyta o program jaki mamy. Następnie proponuje stawkę za jego realizację. Wymyśliliśmy sobie, by po 2 dniowym trekkingu pojechać do Sagady a stamtąd do Wigan. Da się. Jeśli ktoś potrzebuje, mam namiary na gościa- jest pewny, który zorganizuje dowolny program na miejscu.
Spokojnie do przejścia w sandałach trekkingowych. Ogólnie rewelacja.
Góra
 Profil Relacje PM off
kaya lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 16 Maj 2017 21:14 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 430
Loty: 267
Kilometry: 329 797
niebieski
Kilka zdjęć.ImageImageImage

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Cze 2018 22:01 

Rejestracja: 17 Sty 2017
Posty: 27
1) Do Banaue przyjeżdżam rano, od razu chciałbym wyruszyć na trekking do Batad. W które miejsce kierować się z dworca żeby rozpocząć trasę? Chciałbym załatwić wszystko bez przewodnika, bo to chyba zbędna inwestycja.

2) Jak duże są opóźnienia autobusów? Czy 5h między przyjazdem na dworzec a wylotem jest ryzykowne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 16 Cze 2018 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ale zdajesz sobie sprawę ze miedzy tymi wioskami jest parę km odległości?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 16 Cze 2018 23:42 

Rejestracja: 17 Sty 2017
Posty: 27
No tak, jakieś 10km z tego co czytałem.

Domyślam się, że źle zrozumiałeś moje drugie pytanie. Nie dziwię się, bo jest bardzo niejasne .
Wersja poprawiona: Jak duże bywają opóźnienia autobusów na linii Banaue-Manila? Czy 5h między rozkładowym przyjazdem na dworzec w Manili a wylotem z MNL jest ryzykowne?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 17 Cze 2018 00:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Cze 2018 00:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22458
A wylot dokąd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Cze 2018 00:10 

Rejestracja: 17 Sty 2017
Posty: 27
Kota Kinabalu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 18 Cze 2018 08:44 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 89
Loty: 125
Kilometry: 325 387
Oczywiscie ze jest ryzykowne. Jak wracalem z Banaue do Manili, liniami Florida (chyba), to zanotowalismy opoznienie ok 1.5h w stosunku do rozkladu, przez co mielismy spory problem z zakwaterowaniem, ale to juz different story. Ja wiem, ze loty na Filipinach tez sa czesto opoznianie, ale jesli wiesz co to prawa Murphiego, to wiesz o czym mowie ;). Ja bym szukal bezpieczniejszej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 15 Lis 2018 18:31 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
O której godzinie teraz jeżdżą autobusy z Sagady do Manili?

Przyjeżdżam rano w sobotę do Banaue. Planuje trekking, nocleg, a kolejnego dnia rano do Sagady. Powrót do Manili tego samego dnia albo następnego najwcześniejszym możliwym. Nie wiem, czy jest to aktualne bez wypożyczenia samochodu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 16 Lis 2018 12:59 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 89
Loty: 125
Kilometry: 325 387
Na trasie Manila - Sagada i odwrotnie, nie ma nic bezpośredniego. Wszystkie komercyjne busy z Manili zatrzymują się w Banaue. Do Sagady możesz dogadać jakiś prywatny transport na miejscu w Banaue (pewnie zapytają w autobusie, ewentualnie będzie mnóstwo możliwości, popytaj nawet w knajpach - tam każdy chce na Tobie zarobić), ewentualnie public transportem z przesiadką w Bontoc. Powrót z Sagady na tej samej zasadzie. Jeśli wrócisz dostatecznie wcześnie z Sagady (da się, jeśli chcesz tylko 'zaliczyć' trumny), to zdążysz się załapać na nocny autobus Banaue - Manila.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group