Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Wrz 2021 14:57 

Loty: 35
Kilometry: 76 382
Hej,
nie chcę zakładać nowego tematu, więc się tutaj podepnę. Kupiłem bilet TAP na trasie BER-LIS-PUJ. Wylot w lutym. I zrobiłem błąd przy imieniu. Niepotrzebnie podałem drugie imię, które jest w paszporcie i mi dwa połączyło w jedno. Zamiast Lukasz Piotr na rezerwacji mam Lukaszpiotr. Czy mogą być jakieś problemy?
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 20 Wrz 2021 14:58 

złoty
żadnych problemów nie będzie
 Relacje PM off
LukasPi lubi ten post.
LukasPi uważa post za pomocny.

#23 PostWysłany: 29 Sty 2022 15:02 

Loty: 576
Kilometry: 910 052
niebieski
Cześć. Mam pytanie , od paru dni mam problem z zakupem biletów na stronie głównej TAP. Po dokonaniu rezerwacji i wpisaniu danych KK wywala mi błąd na stronie z informacją o błędzie technicznym . Zmiana przeglądarki nic nie pomaga . Czy miał ktoś ostatnio taki problem? Jak temu zaradzić?

#24 PostWysłany: 24 Lip 2022 14:10 
Awatar użytkownika

złoty
UWAGA!!!
Jeśli ktoś ma voucher TAP-a który nie został użyty z jakiegoś powodu i "przepadł", to może przedłużyć jego ważność do końca 2022 (wykorzystanie do końca 2022 r. na loty do12 m-cy od daty realizacji vouchera)
<lub konwersja na pierwotną formę płatności, jeśli voucher wystawiony marzec-październik 2020>

no i link ;)
https://www.flytap.com/pl-pl/zarzadzani ... a/vouchers

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 02 Paź 2022 16:51 

Loty: 202
Kilometry: 246 093
niebieski
Kupowanie biletów w TAP z wykorzystaniem voucherów to niezła zabawa. Miałem vouchery ważne do 26.09 i tego dnia chciałem kupić bilety dla czterech osób z ich wykorzystaniem, wybrałem interesujące daty, wpisałem dane osób i zacząłem dodawać voucher. A tu zonk, voucher nie ważny! Hmm, co robić, przedłużyłem ważność do 31.12.2022 i zaczynam od nowa dane osobowe, voucher działa! Jeden, drugi, trzeci i...maksymalna ilość voucherów możliwych do wykorzystania to trzy (nawet gdy na rezerwacji cztery osoby). Pomyślałem zrobię drugą rezerwację jedną osobę, na pierwszej mając trzy. Zatem do dzieła, dane osobowe, vouchery jeden, dwa, trzy. Przeszło ale pojawił się kolejny problem, po dodaniu trzech voucherów nie da się już zapłacić za bilet- komunikat o maksymalnym limicie trzech metod płatności. Ostatecznie, choć myślałem, że szlag mnie trafi, zrobiłem dwie rezerwacje dla dwóch osób każda z wykorzystaniem dwóch kodów w każdej z rezerwacji i... przeszło, obrigado!
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#26 PostWysłany: 05 Gru 2022 00:23 
Awatar użytkownika

srebrny
tarman napisał(a):
UWAGA!!!
Jeśli ktoś ma voucher TAP-a który nie został użyty z jakiegoś powodu i "przepadł", to może przedłużyć jego ważność do końca 2022 (wykorzystanie do końca 2022 r. na loty do12 m-cy od daty realizacji vouchera)
<lub konwersja na pierwotną formę płatności, jeśli voucher wystawiony marzec-październik 2020>

no i link ;)
https://www.flytap.com/pl-pl/zarzadzani ... a/vouchers

Nadal działa link przedłużający ważność voucherów podany przez @tarman
Co więcej - można przedłużyć już raz przedłużony voucher :)
Co prawda wydłużenie jedynie do końca grudnia tego roku, ale zawsze.
 Relacje PM off
tarman lubi ten post.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Proximic [Bot], RKS1926 oraz 7 gości