Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#61 PostWysłany: 23 Lis 2021 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@Flyguy z tego co wiem to nie ma numeru dedykowanego

dzwonisz na główny: +351 211 234 400

opcja 2 - angielski
opcja 3 - program Miles&Go

system pyta o nr karty TAP i po tym numerze przyporządkowywuje do odpowiedniej kolejki (a przynajmniej wydaje się, że tak powinno to działać 🤪)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#62 PostWysłany: 23 Lis 2021 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Jest, kolega @Bajerglowa94 pomogl na priv (wiem, ze jakis czas temu dzwonil dlatego go zapytalem)

+351 211 234 407

Czekalem na polaczenie 5min
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
billabong uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#63 PostWysłany: 30 Gru 2021 10:21 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Jutro przepadnie mi 1971 bonusowych mil, oddam te prawie 2,5 k za free,
nie ma tego za bardzo na co wykorzystać, oprócz zniżki 10 EUR na bilecie (200 mil)
przesyłać się nie opłaca bo chcą za to 40 EUR za 2k,
gifty też bez sensu 24 EUR za wysylke
a darowizny obecnie nie działają
jak ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić, ewentualnie chce je otrzymać to zapraszam na PW

Załącznik:
Donate_miles_–_Help_those_most_in_need_TAP_Air_Portugal_-_2021-12-30_09.12.52.png
Donate_miles_–_Help_those_most_in_need_TAP_Air_Portugal_-_2021-12-30_09.12.52.png [ 6.15 KiB | Obejrzany 2198 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#64 PostWysłany: 30 Gru 2021 14:18 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
@kacper451 a może można wziąć jakiś gift z odbiorem w ich saloniku w LIS? Nie sprawdzałem, ale pamiętam że te gadżety drogie nie są
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#65 PostWysłany: 01 Cze 2022 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Mam nietypowe pytanie, brakuje mi do utrzymania Golda na kolejny rok 6100 mil, a Senatora w LH raczej nie uda mi sie utrzymac ze wzgledu na brakujaca jeszcze wieksza ilosc mil.
Zastanawiam sie jak nalepiej ''jednym strzalem'' zrobic to najtanszym kosztem. Myslalem o lotach weekendowych, gdzies w miare blisko, ze wzgledu na ograniczenia urlopowe. Najtaniej szperajac w TAP udalo mi sie znaleźć polaczenia w granicach 200€. Myslalem tez czy by nie wziąć czegos w *A (oprocz TAP) i liczyc na zmiane klasy, ale za duze ryzyko, jesli tego nie zmienia to bedzie durnolot.
Mam czas do konca wrzesnia.
Bede wdzieczny za jakiekolwiek konkrety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#66 PostWysłany: 02 Cze 2022 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Mam takie pytanie, pierwszy raz mam do czynienia z programem milowym, bo do tej pory cały czas latałem czarterami i tanimi liniami lotniczymi. Mam w TAP'ie rezerwację na październik BCN-LIS-SFO w dwie strony. Dopisałem sobie już numery kart TAP Miles&Go do każdego pasażera na biletach.
Czy macie jakieś wskazówki czy coś, co jeszcze mogę zrobić, żeby ugrać jak najwięcej mil? W ogóle jak wygląda to zbieranie mil - 1 mila daje 1 milę, czy jakoś inaczej? Szukałem tak podstawowej i znalazłem jedynie tabelkę, która odnosi się do płatnego Club TAP Miles&Go w zależności od wykupionego pakietu, więc teraz się już kompletnie pogubiłem - czy nie mając wykupionego żadnego poziomu tego klubu nie zgarnia się w ogóle mil?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#67 PostWysłany: 02 Cze 2022 10:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2244
wheretocredit.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#68 PostWysłany: 07 Sty 2023 01:26 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
Czy loty TAPem w klasie O oprócz segmentu naliczają cokolwiek w Miles&Go?
Wheretocredit nic nie pokazuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#69 PostWysłany: 07 Sty 2023 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Jeśli nic nie pokazuje to nie. TAP jakis czas temu wprowadzil w najniższej taryfie 0 mil.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAP Miles&Go
#70 PostWysłany: 13 Lis 2023 17:56 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Zastanawiam sie nad ta oferta 'urodzinowa'
https://www.flytap.com/en-gb/miles-and- ... &seg=table

Co prawda poprzednie edycje bywaly lepsze gdzie mozna bylo przy okazji np. dostac *A golda na pol roku, ale 196k mi po roku za nieco ponad 5k PLN nie wyglada zle.
Moze wystarczyc na 2 loty RT do Ameryki Pld. w eco lub prawie jeden lot w biz do Ameryki Pln., ew. kilka upgrade do biz z dowolnej klasy ale to sie mniej oplaca.

Moze macie pomysly czy mozna z tego cos wiecej wycisnac?
Góra
 Profil Relacje PM off
josue lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group