Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tanie Leki Hiszpania.
#1 PostWysłany: 01 Lis 2017 22:38 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Może ciut nietypowo ale może komuś się to przyda.
Jesli rozboli Was glowa (ew. Na zapas) w Hiszpanii Mozna dostać bez recepty Ibupron 600.- wiem że to świństwo i dawka spora Ale na bóle jest najlepsze. Teraz najlepsze. W Lizbonie za 20 tabletek ibuprofenu 600 placilem jakieś 3.5 euro. W Barcelonie za 40 tabletek w aptece przy Casa Mila dałem 1.90euro.

Fastum gel (ketoprofen) na bóle stawów i reumatyczne u nas dostępny na receptę (we Francji Belgii Szwajcarii i Niemczech też mi go nie chcieli sprzedać bez recepty) za ok 30zl w,tejże aptece od Ręki za 2.40 euro.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 01 Lis 2017 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
To ja jeszcze dodam hiszpańską "aspirynę" (lub polopirynę), czyli lek o wdzięcznej nazwie: A.A.S. firmy Sanofi.
Wklejam foto opakowania z 20 tabletkami, po 500 mg każda. Koszt to między 1 a 2 euro, oczywiście bez recepty.
Ulotka (po hiszpańsku) :arrow: https://www.aemps.gob.es/cima/dochtml/f ... 42956.html
Załącznik:
aas-500-mg-20-comprimidos.jpg
aas-500-mg-20-comprimidos.jpg [ 50.68 KiB | Obejrzany 19254 razy ]
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2017 00:07 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Osobiście zawsze z Hiszpanii przywożę lek Cristalina. Doradził mi to ratownik z hotelu w Hiszpanii gdy miałem problem z ropiejącym palcem i tzw. zastrzałem. Zadziałało genialnie. Jest to świetny lek do odkażania ran, bezboleśnie i skutecznie. Potrafi zasuszyć i przerwać nawet zastrzał. Kosztuje k. 6 euro. Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Adrian Bosak oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group