Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Mar 2011 21:49 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 4
Szukam taniego lotu do Moskwy i z powrotem.
Termin: druga połowa maja, wypad na 4-5 dni.

Prawdopodobnie tylko bagaż podręczny (na pewno nie mniej niż 5-6 kg)

Przesiadki między lotniskami jak najbardziej ok, ale raczej bez nocy na lotnisku.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 22 Mar 2011 00:06 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 9
Proponuję LOTem, w First Minute jest szansa trafić za 329zł z dużym bagażem:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Mar 2011 10:00 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 4
LOT na początku sprawdzałem i na ten termin z tego co wiem nie ma już tych biletów. Najtaniej jest bodajże ok. 600 zł w jedną stronę. Jakieś inne propozycje?

A poza tym, kiedy radzicie kupować bilety? Jak najszybciej, czy jeszcze zaczekać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Mar 2011 10:48 

Rejestracja: 25 Sie 2010
Posty: 5
Można spróbować przez Kaliningrad
Linie lotnicze Avianova (http://www.avianova.ru)

Piątek 20 Maja
TAM
15:00 Kaliningrad (KGD)- 17 40 Moscow - Sheremetyevo (SVO) 1177 rub.

Środa 25 Maja
POWRÓT
9:40 Moscow - Sheremetyevo (SVO) 10:30 Kaliningrad (KGD) 973 rub

razem 2150 rubli czyli około 215 zł

na drugiej stronie rezerwacji poodznaczaj sobie ubezpieczenie i bagaże, które są automatycznie dodawane, by zmniejszyć koszty jak planujesz jechać z bagażem podręcznym
Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Mar 2011 16:35 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 4
herki napisał(a):
Można spróbować przez Kaliningrad
Linie lotnicze Avianova (http://www.avianova.ru)

Piątek 20 Maja
TAM
15:00 Kaliningrad (KGD)- 17 40 Moscow - Sheremetyevo (SVO) 1177 rub.

Środa 25 Maja
POWRÓT
9:40 Moscow - Sheremetyevo (SVO) 10:30 Kaliningrad (KGD) 973 rub

razem 2150 rubli czyli około 215 zł

na drugiej stronie rezerwacji poodznaczaj sobie ubezpieczenie i bagaże, które są automatycznie dodawane, by zmniejszyć koszty jak planujesz jechać z bagażem podręcznym
Pozdrawiam :)


Niezły pomysł. Dzięki.

Tylko powinienem był od razu dopisać, że mieszkam w krk - trochę daleko do Kaliningradu. Nie wiem czy uda się dotrzeć tam na tyle tanio, żeby się opłacało.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Mar 2011 19:05 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 9
No to może pociągiem, skoro z Krakowa?;) Forum lotnicze i w ogóle ale jeśli masz czas, to jestem pewien, ze sam przejazd będzie niezapomniany:)
Cena za przejazd łączony to +/- 200zł, przez Lwów, a przez Białoruś podobnie - tylko wtedy dochodzą koszty tamtejszej wizy no i formalności...

Tak teraz myślę o tym co piszę, i dochodzę do wniosku, że na 4-5 dni to nie ma sensu. Sama podróż zajęłaby pewnie ze trzy i pół;) No ale może przyda się dla potomności.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Mar 2011 02:00 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 4
No można, można. Tyle, że człowiek pracuje i nie do końca się opłaca urlop dłuższy brać :) Już raczej lepiej samolotem do Kaliningradu, tylko wtedy nie do końca sensowne finansowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group