Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sty 2014 01:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 25
Ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii? :) Wiem, że jakieś kempingi są, ale ultra low-costowe studenckie zwiedzanie rządzi się swoimi prawami...a ja nie zgadzam się z przykrym stwierdzeniem pewnego internauty, który powiedział mi 'jak masz oszczędzać na wszystkim, to się zastanów czy w ogóle ruszać w takie miejsce' - na atrakcjach i lokalnym żarciu nie ma co przesadnie oszczędzać, ale jak mogę pospać za darmo, to bardzo chętnie, stąd temat ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 09 Sty 2014 09:34 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 14
witam
jest trudno ale da się :D
my 3 lata temu jak wracaliśmy z Estonii tak odpoczywaliśmy
trudno bo my poruszaliśmy się autami i trochę było kręcenia się i szukania, żeby nie wylądować na kempingu
ostatecznie kilka kilometrów od zamku rozbiliśmy sie nad samym jeziorem (boczna odnoga ale prawie na pewno jezioro trockie)
była tam spora laka dzika plaza i ślady po ogniskach
wiec proceder dopuszczalny, rzekł bym nawet często stosowany
niestety teraz nie pamiętam jak tam trafić - poza tym będziecie zdaje się pieszo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2014 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
Zawsze nalezy nad ultra-lowcostowe zwiedzanie bezpieczeństwo, a Litwa do najbezpieczniejszych miejsc w europie nie należy więc może warto się zastanowić czy warto jest ryzykować rozbicia się gdzieś na dziko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sty 2014 10:43 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
yoitsdomka napisał(a):
Ktoś z Was ma doświadczenie w tej kwestii? :) Wiem, że jakieś kempingi są, ale ultra low-costowe studenckie zwiedzanie rządzi się swoimi prawami...a ja nie zgadzam się z przykrym stwierdzeniem pewnego internauty, który powiedział mi 'jak masz oszczędzać na wszystkim, to się zastanów czy w ogóle ruszać w takie miejsce' - na atrakcjach i lokalnym żarciu nie ma co przesadnie oszczędzać, ale jak mogę pospać za darmo, to bardzo chętnie, stąd temat ;)

rowniez nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem niekoniecznie trzeba rozbijac namiot czasem wystarczy sama karimata i rura
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sty 2014 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 25
pegie84 napisał(a):
Zawsze nalezy nad ultra-lowcostowe zwiedzanie bezpieczeństwo, a Litwa do najbezpieczniejszych miejsc w europie nie należy więc może warto się zastanowić czy warto jest ryzykować rozbicia się gdzieś na dziko.


Coś mi ostatnio kuzynka opowiadała, że ma nieprzyjemne wspomnienia z Litwy - ale niezależnie od tego chyba i tak sobie odpuścimy Troki i załatwimy coś z airbnb albo couchsurfingu w Wilnie. Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group