Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Kwi 2014 19:49 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 5
Witam,

poszukuję taniego noclegu w Amsterdamie w terminie 18-20.4. Niestety ceny nie zachwycają, przeszukałem znane mi serwisy rezerwacyjne i najkorzystniejszą opcją jest miejsce w 8-os. pokoju w cenie 60 EUR/noc. W pozostałych przypadkach konieczna jest np. rezerwacja 3 nocy. Nie ukrywam że jest to trochę dużo...

Zastanawiałem się zatem nad hostelem w Hadze i dojazdem pociągiem do stolicy (nawet z biletami wychodzi taniej niż miejsce w pokoju w Amsterdamie). Czy ktoś z Użytkowników może polecić mi tańsze rozwiązanie? Może bardziej opłacalnym wariantem będzie właśnie nocleg poza AMS i dojazd komunikacją publiczną do miasta?

Czekam na Wasze propozycje i z góry dziękuję za wszelką pomoc,

FP
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 07 Kwi 2014 21:28 

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 8
My zamierzamy nocować w Eindhoven i rano jechać do Amsterdamu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Kwi 2014 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
Nie jestem najlepsza w wyszukiwaniu, ale najtaniej znalazłam Hostel Slotania na hostelbookers.com:
http://pl.hostelbookers.com/property/prp/23598/arr/2014-4-18/ngt/1/ppl/1/?&strCurrency=EUR
za 45 Euro za osobę za noc. Myślę, że to trochę późno na szukanie taniego noclegu w drogim mieście.
Może rzeczywiście lepiej kombinować tak, jak koleżanka mówi. Albo airbnb lub coś w tym stylu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Maj 2014 09:40 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 82
Czy ktoś próbwał airbnb w amsterdamie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Maj 2014 18:28 

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 76
próbował ktoś rezerwować przez amsterdamapartamenst?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Maj 2014 19:37 

Rejestracja: 12 Paź 2013
Posty: 6
WItam, szukam najtańszego noclegu dla 3 osób w Amsterdamie, w wymienionych w tytule dniach- tj. 3 noce od 25 do 28 lipca tego roku. Obojętnie czy hostel/motel/słaby hotel, ma być po prostu gdzie spać. Najchętniej osobny pokój dla 3 osób, ale "akademickie" milionołóżkowe też da się przeżyć. Znalazłam na te 3 noce za 1 100- 1 200 zł, jest w ogóle szansa na coś tańszego?
I głowne pytanie-rezerwować jak najszybciej, czy polować jeszcze na okazję?
Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Maj 2014 01:22 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 263
niebieski
Cóż Amsterdam nie jest najtańszym miejscem i musisz się z tym liczyć ;)
Jeśli zależy Ci bardziej na cenie i miejscu do spania niż na ewentualnym komforcie to polecał bym Ci zrobić mały myk na portalu airbnb.
Tutaj przycwaniakuje i służę referalem http://www.airbnb.pl/c/referralbył
mod zbyhu: Tutaj masz wątek conga z referralami, weź ostatni, zarejestruj się i podaj swój: airbnb-kod-referencyjny-19euro-na-start,81,13423
Przy rejestracji z kodu polecającego (mojego który wstawiłem powyżej lub jakiegokolwiek innego) otrzymujesz 25$ zniżki przy rezerwacji min 75$
Ceny pokoi w całkiem przyjemnych mieszkankach można znaleźć w okolicach 350-380zł a więc żeby maksymalnie wykorzystać zniżki niech każda z osób biorących udział w wyjeździe założy swoje własne konto i zarezerwuje po jednej nocy. Wtedy koszt 3 noclegów wyjdzie w okolicach 900zł ;)

UWAGA: Żeby uniknąć problemów z airbnb i hostem doradzał bym robienie każdego noclegu w innym mieszkaniu oraz płaceniu za pomocą innej karty kredytowej lub najlepiej paypala więc wiąże się to z pewną niedogodnością codziennej zmiany adresu :)


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 20 Maj 2014 01:34, edytowano w sumie 1 raz
usunąłem referral
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:18 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
także w tym czasie poszukuję czegoś dla dwojga i najwyraźniej dużo osób z forum zdecydowało się na ten termin bo okazji cenowych na noclegi nie uraczysz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Poszukajcie w sieciówkach. Ja jadę tydzień wcześniej, a widziałam z sieci Accora na 3 dni Ibis Schiphol za ok. 700PLN, Ibis Amsterdam South za ok. 900 PLN - to bardzo przyzwoity standard. Hotele nieco oddalone od centrum, ale za te pieniądze inaczej się nie da. Do tego ciągle trwa letnia zniżka w sieci IHG, też można uzyskać ceny w granicach 800 PLN za Holiday Inn dla 2 osób (wszystkie ceny za 3 noce dla 2 osób).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 101
Zbanowany
Największym problemem są 3 osoby, travelpony dla 2 os proponuję nocleg za ok. 80$/noc a 3. os od 140$/noc...
Może warto skontaktować się z wybranym hotelem i zapytać o dostawkę płatną na miejscu?
Jeżeli by dało radę to trochę by się oszczędziło ;)

I definitywnie zakup połącz z jakąś promocją , jak np dzisiejsze -40$ przy 150 z airfasttickets :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Maj 2014 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
chyba faktycznie jednym z lepszych pomysłów są hotele IHG w promocji -50%. Dla 3 os. w tych datach w okolicach lotniska Crown Plaza za 57 euro na dobę, a HI Express ze śniadaniami za 62 euro.
Trzeba być członkiem/się zarejestrować w IHG
http://www.ihg.com/hotels/gb/en/global/ ... v=99613032
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Maj 2014 13:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Lipiec to gorący miesiąc na wyjazdy, nie tylko ze względu na temperatury :lol:
My jedziemy 2 tygodnie wcześniej i też w 3 osoby.
Ja zarezerwowałam hotel w samym centrum (dla nas warunek konieczny) za 110EUR za noc. Rezerwację robiłam 1 marca, a teraz widzę, że jest już dwa razy drożej. Ale cały czas przeglądam promocje, bo może coś wpadnie ciekawego.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Cze 2014 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 306
Loty: 242
Kilometry: 651 170
niebieski
Też lecę 25.07 wracam 27.07, grupa 5 osób, na IHG chyba będzie najtaniej, a Ty znalazłeś coś fajnego w dobrej cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 05 Cze 2014 20:54 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
110 € to trochę drogo nawet jak na centrum , może jakieś hostele?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Lip 2014 19:23 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
ja cały czas obserwuję różne portale i rzeczywiście najtańszą opcją są hotele w okolicach lotniska Schiphol, aczkolwiek lokalizacja nie jest najlepsza jak na codzienne podróżowanie do centrum Amsterdamu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 05 Lip 2014 19:36 

gosiek napisał(a):
ja cały czas obserwuję różne portale i rzeczywiście najtańszą opcją są hotele w okolicach lotniska Schiphol, aczkolwiek lokalizacja nie jest najlepsza jak na codzienne podróżowanie do centrum Amsterdamu.

To moze hostele? Wpisz w google "christian hostel shelter amsterdam" - oni sa no drugs& no alcohol ale ceny/opinie maja dobre a lokalizacje rowniez. Ja wzialem z airbnb + druga nic na Schiphol bo lot rano. Laczne koszty noclegowe za te "dwie" doby - 9 zl ;) Pozdrawiam z amsterdamu
Góra
 PM off
gosiek lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 05 Lip 2014 20:03 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
Anonymous napisał(a):
gosiek napisał(a):
ja cały czas obserwuję różne portale i rzeczywiście najtańszą opcją są hotele w okolicach lotniska Schiphol, aczkolwiek lokalizacja nie jest najlepsza jak na codzienne podróżowanie do centrum Amsterdamu.

To moze hostele? Wpisz w google "christian hostel shelter amsterdam" - oni sa no drugs& no alcohol ale ceny/opinie maja dobre a lokalizacje rowniez. Ja wzialem z airbnb + druga nic na Schiphol bo lot rano. Laczne koszty noclegowe za te "dwie" doby - 9 zl ;) Pozdrawiam z amsterdamu

dziękuję, sprawdziłam ale niestety został tylko nocleg dla kobiety, najlepszą opcją rzeczywiście byłoby 2 noce gdzieś bliżej centrum, ta jedna może być bliżej lotniska bo lot rano, gratuluję- cena za pobyt imponująca :), jeżeli podzieliłbyś się kilkoma uwagami z amsterdamu to byłabym wdzięczna, może być na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 05 Lip 2014 21:11 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
Anonymous napisał(a):
gosiek napisał(a):
ja cały czas obserwuję różne portale i rzeczywiście najtańszą opcją są hotele w okolicach lotniska Schiphol, aczkolwiek lokalizacja nie jest najlepsza jak na codzienne podróżowanie do centrum Amsterdamu.

To moze hostele? Wpisz w google "christian hostel shelter amsterdam" - oni sa no drugs& no alcohol ale ceny/opinie maja dobre a lokalizacje rowniez. Ja wzialem z airbnb + druga nic na Schiphol bo lot rano. Laczne koszty noclegowe za te "dwie" doby - 9 zl ;) Pozdrawiam z amsterdamu


Jak to możliwe 9 zł, w airbn, rozumiem, są te kody, ale hotel w ok. lotniska był za free?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 06 Lip 2014 11:51 

kazels napisał(a):
Jak to możliwe 9 zł, w airbn, rozumiem, są te kody, ale hotel w ok. lotniska był za free?

Spałem na lotnisku drugą noc. Za free można jak masz kody z TravelPony + otrzymałaś chociaż raz środki jeśli ktoś skorzystał z Twojego reffa. Ibis chyba jest za 68 USD, jak dobrze pamiętam
Góra
 PM off  
      
#40 PostWysłany: 07 Lip 2014 07:54 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Zazwyczaj rezerwuję apartamenty poprzez only-apartments, jednak oferta na Amsterdam jest powyżej średniej na innych stronach.
Czy macie jakieś sprawdzone serwisy, które wyspecjalizowały się w tym mieście?

Mam dwa typy na bookapart.com i apartmentsapart.com - korzystaliście może z któregoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group