Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2011 16:19 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Jeżeli ktoś będzie miał kilka dni lub tylko weekend i będzie chciał nawet kupić ciuchy po 1 euro to polecam trzy adresy. Mowa tutaj o znanych, markowych firmach: Zara, Mango i inne.

1. ZARA outlet (11 Placa de La Universitat) (nazywany Lefties)
Image

2. HERON CITY (AV. RIO DE JANEIRO 42) - całe centrum handlowe outletów
Image

3. Mango outlet (Avinguda Pau Casals, 12)
Image

Nam udało się kupić kilkadziesiąt ciuchów. Warto zabrać puste walizki :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 30 Lip 2011 16:43 

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 64
Loty: 48
Kilometry: 50 130
Puste walizki nie zmieszczą się do plecaka i trzeba będzie haracz płacić:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2011 11:10 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 203
niebieski
Mam 2 pytania:
1. Do kiedy są przeceny ?
2. W jakiej cenie mniej więcej są klasyczne jeansy, T-Shirty, bawełniany sweter, damskie marynarki ?


PS. Gdzie oprócz Barcelony można kupić fajne tanie ciuchy w Polsce/Europie?
W Polsce to się nie oszukujmy wszyscy kupują ciuchy w drogich 5 sklepach na krzyż (H&M, Reserved, Cubus, Vero Moda, Orsay, Bershka, Cropp itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Sie 2011 11:23 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
garry2012 napisał(a):
Mam 2 pytania:

1. Do kiedy są przeceny ?


Przeceny są cały rok bo to są outlety :-)
Oczywiście, są okresy, gdzie jest więcej ciuchów a czasami mniej. Zapewne po zakończeniu danej pory roku.
garry2012 napisał(a):
2. W jakiej cenie mniej więcej są klasyczne jeansy, T-Shirty, bawełniany sweter, damskie marynarki ?

T-Shirty - 1-3 euro
Jeans - 3-10 euro (Mango)
Sweter - 1-5 euro

garry2012 napisał(a):
PS. Gdzie oprócz Barcelony można kupić fajne tanie ciuchy w Polsce/Europie?


W Polsce największe przeceny można znaleźć w centrach outletowych Factory. Zdarzają się tam także ceny po kilka złoty za dany ciuch / rzecz, choć są też normalnie ceny. Np. buty w Venezia kosztują czasami 50-150zł, zamiast 250-...
Więcej o ich lokalizacji na stronie www.factory.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lut 2012 22:56 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 2
W Barcelonie polecam odwiedziny w outlecie Desigual. To generalnie droga marka (ale za to jakie spektakularne ciuchy), niemniej w zeszłym roku udało mi się tam kupić spódnicę za 10 euro i płaszcz za ok. 70 euro.

adres: C/Diputacio 323
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Lut 2012 23:20 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
travesti, http://desigual.com/desigual/storelocat ... ocator.jsp
wygląda że w Polsce też są

szyper :) http://shop.mango.com/ayuda2/index.face ... endaAyuda#
chociaż nie wiem czy outlety też są wymienione

jest też jeden na ul c/Girona ,
między Gran Via
a
c/ Casp
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lut 2012 00:25 

Rejestracja: 01 Sty 2012
Posty: 15
Loty: 31
Kilometry: 89 973
Hej,
skorzystałam z Waszych rad i odwiedziłam polecane outlety. W lefties, jest rzeczywiście sporo fajnych ciuchów, a nawet te z nowych kolekcji mają dość przyjazne ceny (mi udało się kupić klika bluzek za 2-3 EUR, klasyczne kardigany za 10 EUR, sukienkę z nowej kolekcji za 15 EUR). Sklepy są co najmniej 3 (wspomniany ten przy Universitat, jeden w centrum handlowym w Port Vell (Mercat de la Barceloneta) i jeden w Heron City.
Co do samego Heron City to sklepów z ubraniami jest tam stosunkowo mało (na moje oko mniej niż 10), jest kilka butików z fajnymi butami (kupiłam skórzane muszkieterki za niecałe 50 EUR). Większość centrum to restauracje i kino. W polskich outletach (np. Factory w Ursusie czy Fashion House w Piasecznie) jest znacznie więcej sklepów.
W Desigual akurat nic nie wpało mi w oko (a może i wpadło, ale było zdecydowanie powyżej mojego pułapu cenowego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Mar 2013 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witam. Może troszeczkę odejdę od tematu. Czy orientujecie się gdzie w Barcelonie znajdują się jakieś fajne sklepy typu np. Primark czy DirectSport? Pozdrawiam

Primark jest w centrum handlowym Diagonal Mar. Dojazd metrem L4 do stacji El Maresme Forum.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Mar 2013 21:48 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Serdecznie Ci dziękuję. Czy wielkością jest podobny np. do tego w Dortmundzie? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Mar 2013 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
orfik11 napisał(a):
Serdecznie Ci dziękuję. Czy wielkością jest podobny np. do tego w Dortmundzie? Pozdrawiam

Z Dortmundem nie mam porówniania, ale jest raczej spory. Byłam w maju i październiku i ceny były bardzo przyjemne ;)
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:57 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
odświeżę temat, czy wyminione sklepy nadal istnieją?
może znalazł ktoś jeszcze jakieś inne outlety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:09 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 23
Całkiem dobre ceny były również na wyprzedażach przy La Rambli i okolicy (np równoległa Av. Portal de l'Angel). W Centrum handlowym koło Fontann(Las Arenas) było znacznie gorzej z dostępnością rozmiarów i wyborem ubrań. Moge też polecić centrum handlowe w porcie - Maremagnum. Wróciłem z żoną w sobotę z wypełnionym po brzegi bagażem rejestrowanym :)

Teraz był bardzo dobry okres, spotkalismy osoby, które przyjechały do Barcelony specjalnie na wyprzedaże. My je zaliczylismy tylko przy okazji niepełnego bagażu rejestrowanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:17 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
jeddite napisał(a):
Całkiem dobre ceny były również na wyprzedażach przy La Rambli i okolicy (np równoległa Av. Portal de l'Angel). W Centrum handlowym koło Fontann(Las Arenas) było znacznie gorzej z dostępnością rozmiarów i wyborem ubrań. Moge też polecić centrum handlowe w porcie - Maremagnum. Wróciłem z żoną w sobotę z wypełnionym po brzegi bagażem rejestrowanym :)

Teraz był bardzo dobry okres, spotkalismy osoby, które przyjechały do Barcelony specjalnie na wyprzedaże. My je zaliczylismy tylko przy okazji niepełnego bagażu rejestrowanego.




no to super, rozumiem że lepiej spakować jurki niż ubrania do Barcelony 8-)
lecę 14 lutego na tydzień
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
wyprzedaże są w styczniu i w lipcu a nie w lutym...
na szczęście i bez tego można fajne rzeczy znaleźć.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:44 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 23
Mam tylko nadzieję, że wyprzedaże nie trwały do 31.01 :)
31.01(sobota) w sklepach były tłumy, a w tygodniu pustki, więc to też weźcie pod uwagę. Jeśli chodzi o rozmiary to podobnie jak u nas było sporo najmniejszych, ale inaczej z dużymi - było sporo XL i XXL. Rozmiar M i L niemal niespotykany na wyprzedażach męskich. W Polsce zostają chyba raczej XXXL jesli już :) Powód jest prosty, przez cały pobyt widziałem tam bardzo niewielu facetów powyżej 180cm.

I trzeba pamiętać, że w odróżnieniu od naszych ubrań, u nich im cieńszy materiał tym lepiej - oczywiście ze wzgledu na pogodę. Koszulki wyglądały przez to na gorsze materiałowo, ale pewnie kolekcje w Mango, Zara itp. są te same co u nas (nie sprawdzałem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:59 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
a jak wygląda handel w niedzielę?
czy galerie są normalnie otwarte tak jak u nas?
markety spożywcze?
La Boqueria?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Lut 2015 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
w mare magnum wszystko powinno być otwarte.
Boqueria raczej zamknięta
jak większość supermarketów.
el corte ingles zamknięte
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lut 2015 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
sebam135 napisał(a):
a jak wygląda handel w niedzielę?
czy galerie są normalnie otwarte tak jak u nas?
markety spożywcze?
La Boqueria?


poza paroma niedzielami w roku [znajdziesz w google pod haslem barcelona shopping sunday 2015 albo coś równie skomplikowanego], większość sklepów jest w Barcelonie w niedziele nieczynna, w galeriach czynne są tylko restauracje i kina

markety spożywcze też, ale sporo jest otwartych chińczyków / pakolców, takie 'osiedlowe'

boqueria zamknięta
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Lut 2015 23:36 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 2
Witam,
Do jakiej godziny działają wymienione centra handlowe (a konkretnie sklepy w ciuchami) w tygodniu? Do jakiej w sobote?

I jeszcze pytanie, czy teraz (tj. środek lutego, do początku marca), opłaca się jeszcze szukać jakiś wyprzedaży? Czy już raczej po zawodach?

Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 11 Lut 2015 10:19 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
ja znalazłem w google że wyprzedarze trwają od początku roku 7 tygodni czyli wyszło by że do 21 luty,
ale 3 propozycje z pierwszego posta to outlety wyprzedażowe, więc ciągle powinny być "lepsze" ceny
ja lecę w sobotę i mam nadzieję że przy okazji zwiedzania uda się coś tanio kupić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group